Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kiper w Świętochłowicach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #16
    No to zostaliśmy w starym sprawdzonym składzie.
    Okazuje się że na internecie jest sporo ludzi ze Śląska ale w realu nie ma nikogo
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
      No to zostaliśmy w starym sprawdzonym składzie.
      Okazuje się że na internecie jest sporo ludzi ze Śląska ale w realu nie ma nikogo
      E no - prawdopodobnie przedstawiciel Kolbudów też się pojawi. Więc powinien być powiew nowości.
      Last edited by adam16; 06-01-2006, 11:05.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • skandal
        Senior
        • 05-2002
        • 1439

        #18
        Przedstawiciel Kolbud Mam nadzieje że się jakoś poznamy Jakby co będe w czerwono-czarnej kurtce North Face'a

        Comment

        • Doodeck
          Senior
          • 05-2003
          • 1612

          #19
          To może przedstawiciel Kolbud będzie miał ze sobą jakieś etykiety z Ambera ?
          Dalekosiężny
          Obserwator
          Obiektów
          Dynamicznie
          Epatujących
          Ciekawymi
          Koncepcjami

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #20
            Teraz napiszę tylko, że frekfencja przerosła oczekiwania
            I że Strzelczykowi i jego Lepszej Połowie, dziękuję za transport do domku
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #21
              Kto nie był niech żałuje. Był konkurs piwny, w którym po braku prawidłowej odpowiedzi można było obserwować kolejno opadające szczęki
              Ale były dwa aparaty fotograficzne więc pewnie niebawem relacja ze spotkania, nieco zostanie wzbogacona.
              Na miejscu pojawili się:
              Aldach z Małżonką, Kiszot, Strzelczyk (do którego dołączyła później żona), Doodeck, Skandal, oraz adam16, adam17 i adam18 .
              Czy kogoś pominąłem?
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • Aldach
                Senior
                • 07-2003
                • 1269

                #22
                Nie pominąłeś. Dodam tylko, że wracając do Bytomia wstąpiliśmy jeszcze na jedno Górnośląskie do Entera, co niekoniecznie było dla mnie najlepszym pomysłem

                Na zdięciach: Kiszot przy neonie swojego ulibionego piwa, Doodeck rozmyślający, i ogół czyli od lewej Adam 16, Aldona, Aldach, Strzelczyk76, Skandal i Doodeck.
                Attached Files

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  #23
                  Te Górnośląskie było dobrym zakończeniem wieczoru.Ale podejżewam,że jeszcze jeden Górniak i byłby problem, wrócić do domu.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • strzelczyk76
                    Senior
                    • 11-2003
                    • 823

                    #24
                    Spotkanie bardzo udane - pomimo sportu ekstremalnego - jakim była próba dotarcia do Świętochłowic, za pomocą środków komunikacji publicznej - ale szczęśliwie już po 1,5 godziny mogłem cieszyć sie towarzystwem forumowiczów!

                    Frekwencja przerosła oczekiwanie, lokal bardzo kameralny, przyjemny, lany Kiper - może mnie nie zachwycił - ale był dobry. Towarzystwo było zaś wyśmienite, nasze dyskusje momentami było pewnie słychać nawet w Chorzowie , poznaliśmy w końcu kolegę Skandala, który aż z Kolbud najeżdża Górny Śląsk - wtajemniczenie wiedzą w jakim "niecnym" celu !

                    Dziękuję za przemiłe towarzystwo, Adamowi16 za Tigera, który w sobotę postawił mnie na nogi, fotografom za uwiecznienie oraz muszę to głośno powiedzieć: własnej żonie - za wygodny transport do domu - bo za tymi sportami ekstremalnymi, to aż tak nie przepadam...

                    Do następnego razu
                    NORMALNOŚĆ



                    Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                    Comment

                    • Doodeck
                      Senior
                      • 05-2003
                      • 1612

                      #25
                      To i ja podziękuję:
                      - Adamowi za Rejsa
                      - Pani Strzelczykowej za transport
                      - Kiszotowi za piękne fotki
                      wszystkim przybyłym za miłe towarzystwo .
                      Dalekosiężny
                      Obserwator
                      Obiektów
                      Dynamicznie
                      Epatujących
                      Ciekawymi
                      Koncepcjami

                      Comment

                      • skandal
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1439

                        #26
                        Miło było Was poznać, szkoda że nie mogłem zostać dłużej. Miło też było przebiec te pare km w poszukiwaniu odpowiedniej ulicy Katowickiej Chociaż z drugiej strony dobrze że nie zostałem bo na drugi dzień było by jeszcze gorzej podchodzić na Hale Gąsienicową, a to do najszybszych tym razem nie należało po tych wizytach śląskich knajpach Dzięki Adam16 z Bizona! Przy następnej okazji mam nadzieje że i ja będe mógł przywieźdz jakieś prezenty.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎