Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.12.02 - Opolskie grudniowe dni porterowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAQBA
    No tak, a ja przyjeżdżam sama, mój chłop złapał randkę z jakimś nowym serwerem którego ponoć musi postawić i to przez najbiższy weekend
    Tak więc proszę o wykreślenie z listy Qbolanda.
    Co się martwisz - tylu młodych chłopców będzie, taki Jackson będzie bez Fteo I ma oddzielna miejscówę na balkonie zarezerwowaną.

    Qboland w Opolu też na pewno są serwery do postawienia. Trzeba tylko dobrze poszukać.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      nie wiedzieć czemu oddaliśmy ostatnio potrzebującym ok. 30 łóżek i tapczanów, czytaj wygodnych miejscówek leżących - i tym samym porterowicze powinni przywieźć ze sobą jakieś psiworki i karimaty (jeśli chcecie spać w ogóle )

      Co do BOSSa - już wiem że nie będzie. Dwa-trzy miesiące niestety było za mało. Mam załatwić 30-kę cieszyńskiego? Ponoć w jednej jamie ostała się jeszcze jedna beczułka. Ale wymaga to pewnego gimnastykowania i jeśliby nie było zbytniego entuzjazmu, to nie będę nawet tykał sprawy.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        Mam załatwić 30-kę cieszyńskiego? .
        Ja byłbym żą
        MM961
        4:-)

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          A ja sobie piję teraz odleżakowanego Portera Krajana, bo w sobotę nie będę mógł

          A tak swoją droga, wszyscy macie dostęp do Portera Krajana czy przywieźć komuś ?

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • JAQBA
            Senior
            • 08-2006
            • 1351

            Ja się piszę po prośbie x 2 sztuki na wynos do Wrocka. Dziękuję

            Comment

            • brloin
              Senior
              • 10-2002
              • 530

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAQBA
              Ja się piszę po prośbie x 2 sztuki na wynos do Wrocka. Dziękuję
              i ja! ja rowniez!
              brloin; od Szczecina do Wrocławia

              Comment

              • BigLebowski
                Senior
                • 09-2006
                • 158

                Dla mnie również dwie sztuki poproszę.
                Piwo jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie, tak... to dwa z największych objawień na powierzchni ziemi. Więc... pasujemy do siebie.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Krajan Porter jest w Piwoszu za 3,8 zł, jeśli masz taniej to też ze dwie sztuki chętnie wyłykam

                  No i co z tą beką, będzie, czy nie? Ja jestem za, Jackson jest za, a reszta? CIŚNIJMY
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    "Bez portera beczki nie ma ważności opolskiej wycieczki"
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • solozzo
                      Member
                      • 08-2006
                      • 87

                      do wczoraj lali do beczek portera w Krajanie, ale to chyba u was egzotyka niezbyt osiągalna.
                      vere sede vacante est

                      Comment

                      • pezet
                        Improwizator
                        • 03-2006
                        • 481

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                        Krajan Porter jest w Piwoszu za 3,8 zł
                        O chorobcia W Gnieźnie złotówę mniej!
                        Tak przy okazji to udanego porterowania Wam życzę
                        „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                        Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                        Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • brloin
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 530

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          CIŚNIJMY
                          Beczka portera musi byc!!!
                          brloin; od Szczecina do Wrocławia

                          Comment

                          • BigLebowski
                            Senior
                            • 09-2006
                            • 158

                            To co z tą beczką?
                            Piwo jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie, tak... to dwa z największych objawień na powierzchni ziemi. Więc... pasujemy do siebie.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              jajco

                              jako niemający koncesji, muszę jakoś to naokoło załatwiać.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                wygląda na to że będzie. O ile wszystko się potoczy zgodnie z planem

                                Muszę jednak zaznaczyć że w ramach państwa solidarnego każdy z porterowców będzie miał swój udział w odpłatności za bekę
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎