Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

29. XII - 01. I. '07r., Cieszyn i okolice, Sylwestrowe Spotkanie 2006r.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    jeszcze noclegi

    Czyli ostatecznie 13 łóżek ( a może 12 z Marcinem_wc na waleta ? ), czy mam trzymać tak jak było, czyli 7 x2os. z łazienką tj 14 łóżek oczywiście bez Zythuma z Miłką ?

    Proszę o odpowiedź bo chcę zatelefonować do Pani Dyrektor z DSN i pożyczyć jej " Do Siego " !

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
      Czyli ostatecznie 13 łóżek
      Tak byłoby najlepiej Z Zythumem faktycznie głupio wyszło, ale widocznie wcześniej nie wiedział, że nie będzie z kim dziecka zostawić, jako, że sam Zythum strasznie zawsze narzeka na takie akcje to rozumiem, że nie jest to wymówka

      Jeśli ktoś teraz zrezygnuje to po prostu będzie musiał zapłacić za noclegi, nie widzę powodu, żebyśmy mieli się dzielić kosztami przez kogoś, upadłeś na głowę??
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        Ja chcę wiedzieć, jaki jest plan gry na sobotę? Ale taki bardziej szczegółowy - z godzinami itp., itd.. Wartoby chociaż spróbować zarezerwować miejsca siedziące w browarach w Ołomuńcu. Z tego co wiem Starovaclavsky Pivovar jest strasznie obleganym miejscem, a nie chciałabym stać. Albo siedzieć na wylocie zimą. Już jak byliśmy tam w październiku zmarzłam strasznie pijąc piwko w korytarzu, bo drzwi się nie domykały i nie chciałabym tego powtarzać.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
          Ja chcę wiedzieć, jaki jest plan gry na sobotę? Ale taki bardziej szczegółowy - z godzinami itp., itd.. Wartoby chociaż spróbować zarezerwować miejsca siedziące w browarach w Ołomuńcu. Z tego co wiem Starovaclavsky Pivovar jest strasznie obleganym miejscem, a nie chciałabym stać. Albo siedzieć na wylocie zimą. Już jak byliśmy tam w październiku zmarzłam strasznie pijąc piwko w korytarzu, bo drzwi się nie domykały i nie chciałabym tego powtarzać.
          uważam, że to jest bardzo szczegółowo - wszyscy tam przyjmą nas w sobotę jeśli tylko będziemy mieć napiwek - grosik do grosika !?

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia

            Jeśli ktoś teraz zrezygnuje to po prostu będzie musiał zapłacić za noclegi, nie widzę powodu, żebyśmy mieli się dzielić kosztami przez kogoś, upadłeś na głowę??
            ja też tak myślę wszak jeteśmy dorosłymi osobami, zaś jutro będe w Cieszynach uzgadniać i prosić o ostatnie info ( dojazdy, odjazdy, knajpy, sklepy itp )!

            Czyli ostatecznie 13 łóżeczek a reszta jest nasza !

            W najbliższy piątek prawie wszystko będzie wiadome bo oprócz kuligu !?.
            Last edited by ZIOMEK2; 20-12-2006, 21:09.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Ziomku osób miało 10 i tak jest więcej ale jeżeli uważacie, że mamy zapłacić - zapłacimy, jeżeli poniosłeś jakies koszty. Jeżeli nie chcesz zrozumieć, że w życiu zdarzają się różne sytuacje Twoja sprawa. Nie moja wina, że babcia odmówiła osttaniej chwili zostania z Igorem. Ale jak wspomniałem napisz ile mam zapłacić i już a nie wypisuj postów z podtekstami. Jeżeli poniosłeś już jakies koszty to oczywiście poniesiemy je. Naprawdę z różnhych powodów mam dość już tego forum .
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • ZIOMEK2
                Gość
                • 09-2004
                • 2523

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                Ziomku osób miało 10 i tak jest więcej ale jeżeli uważacie, że mamy zapłacić - zapłacimy, jeżeli poniosłeś jakies koszty. Jeżeli nie chcesz zrozumieć, że w życiu zdarzają się różne sytuacje Twoja sprawa. Nie moja wina, że babcia odmówiła osttaniej chwili zostania z Igorem. Ale jak wspomniałem napisz ile mam zapłacić i już a nie wypisuj postów z podtekstami. Jeżeli poniosłeś już jakies koszty to oczywiście poniesiemy je. Naprawdę z różnhych powodów mam dość już tego forum .
                rozumiem Cię i nikt do nikogo nie ma pretensji tym bardziej, że Ziemia Cieszyńska jak wiesz - to nie Bangladesz !
                Last edited by ZIOMEK2; 20-12-2006, 21:44.

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                  uważam, że to jest bardzo szczegółowo - wszyscy tam przyjmą nas w sobotę jeśli tylko będziemy mieć napiwek - grosik do grosika !?
                  To, że nas przyjmą to nie mam wątpliwości, ale o wiele przyjemniej byłoby gdybyśmy mieli jeszcze miejsca do siedzenia. Ziomku te browary są naprawdę oblegane i ciężko w nich o miejsce dla dwóch osób rankiem w dzień powszedni, o wieczorze czy weekendzie już nie wspominając. A kilkanaście osób upchnąć to niełatwa sprawa.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • marcopolok
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2334

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                    uzgadniać i prosić o ostatnie info ( dojazdy, odjazdy, knajpy, sklepy itp )!
                    ...chłopie wyluzuj... tak do mnie zawsze Marusia mówiła jak miałem stresa organizacyjnego
                    Według mnie Postaraj się o rezerwację wedłu rad Gosi i to wystarczy
                    bez brody...

                    Comment

                    • ZIOMEK2
                      Gość
                      • 09-2004
                      • 2523

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                      To, że nas przyjmą to nie mam wątpliwości, ale o wiele przyjemniej byłoby gdybyśmy mieli jeszcze miejsca do siedzenia. Ziomku te browary są naprawdę oblegane i ciężko w nich o miejsce dla dwóch osób rankiem w dzień powszedni, o wieczorze czy weekendzie już nie wspominając. A kilkanaście osób upchnąć to niełatwa sprawa.

                      a co ja moge zrobić z tymi knajpami w Ołomuńcu ?

                      Maila wysłałem i to wszystko już 10 dni temu z info, że dnia 30go przy sobocie będzie około 10 osób w godzinach obiadowych !
                      Będzie się np u Moritz'a to da się cynk do następnej knajpy a jak jeszcze powiemy, że specjalnie z Polski przyjechaliśmy na Wasze piwka to przypuszczam, że nawet miejsca leżące się znajdą !?

                      Ja tak myślę, że po przyjeździe do Cieszyna to się jeszcze do nich przetelefonuje bo tam są tanie rozmowy jak piwo, zaś lokale mają czynne 30go w godz. 12-24 i jak mi odpisali to nie mają w tym dniu żadnych imprez, z miejscem wolnym też nie powinno być problemu jw, dopiero w Sylwestra organizują Sylwka, na co gorąco zapraszają ale niedziela tam nas nie inetresuje bo my prawdopodobnie będziemy w Wiśle lub w Ostrawie i Cieszynie!?
                      Last edited by ZIOMEK2; 21-12-2006, 10:45.

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
                        Według mnie Postaraj się o rezerwację wedłu rad Gosi i to wystarczy
                        Przecież nie jedziemy tylko do Ołomuńca !
                        Jak tak dalej pójdzie to z zegarkiem będziemy łazić od piwa do piwa, jak " Sztyrlic " lub Janek Kloss !
                        Gdzie Wasza spontaniczność i wcześniejsza improwizacja !?

                        Więc prosze się ustasunkować:
                        - od której godziny do której u Moritz'a i Svatovaclava , i w jakiej kolejności bo tam prześlę konkretne godziny, i ile miejsc ?
                        - co z kuligiem i okolicami Frydka, proszę o ustalenia bo jak nie sanie to może być fura, kto chętny na już a kto po Swiętach gdy się rozjaśni pogoda !?

                        Bo w Święta nie będzie mnie na Forum, zaś z kuligiem ustalamy do 27go czyli w srodę i ostatecznie w/g uznania i pogody www.onet.pl ,
                        bo tak jest uzgodnione z gazdą na ten święty dzień.
                        Last edited by ZIOMEK2; 21-12-2006, 11:59.

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          ważne, lista

                          W DSN meldujemy się w/g swoich imion i nazwisk/ termin a grupe stanowią:

                          (1) Marusia, Slavoy 28-01 I'07 (2) Jaqba, Qboland 29-01 I'07(3) ART, Maggyk 29-01 I '07 (4) Pepek, Wiktoria 29- 01 I'07(5) Beata, Paweł 30-01 I'07(6) Marcopoloc, ZIOMEK2 29-01 I'07( 7) Marcin_wc 28-01 I'07

                          adres DSN jest wszystkim znany ( post nr1 ) a ulicę znajdziesz na planie tu: www.cieszyn.pl

                          Rezerwacje /knajpy poczyniłem w/g planu jw
                          cdn

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
                            ...chłopie wyluzuj... tak do mnie zawsze Marusia mówiła jak miałem stresa organizacyjnego
                            Ja chłop, nie ma stresów i żadnych porad nie potrzebuje, tylko czasami ma jednego stresa, który to pączkuje i ma liczne odnóża,
                            gdy mało kto odpowiada na jego PW lub błoga cisza panuje na Forum w temacie, a później wszyscy by chcieli do jednej knajpy bo -
                            " szanowna wycieczka z Polski " przyjeżdża i wszystkie lokale powinny być dla niej otwarte, i z góry zarezerwowane cały dzień i całą noc !

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                              bo -
                              " szanowna wycieczka z Polski " przyjeżdża i wszystkie lokale powinny być dla niej otwarte, i z góry zarezerwowane cały dzień i całą noc !
                              No a nie?

                              A tak serio: ustal jakieś godziny w tym Ołomuńcu na oko, z marginesem, nie będziemy pili na czas przecież. Wyjazd z Cieszyna 9.48
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                UWAGA ŚLEDZIE!
                                W związku z tym, że wyszło na to, że poruszać się będę do Cieszyna autem, zahaczę pewnie o Zawiercie. Przyjmuję więc jakieś tam zamówienia na Jurajskie piwo.
                                A i jeśli ktoś się pośpieszy, też może na jakieś Reginy (o ile coś dziś zdobędę).
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎