Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

29. XII - 01. I. '07r., Cieszyn i okolice, Sylwestrowe Spotkanie 2006r.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    kulig

    Kulig zaplanowany jest na niedzielę 31-go, z gazdą umówiłem się na telefon w piątek 29-go.
    Do tego dnia mam rezerwację jw, bo jeśli np będzie padał deszcz lub cisnął mróz na -30*C to musimy się zastanowić nad niedzielą, a pogode będzie można sprawdzić wcześniej na onecie.
    Last edited by ZIOMEK2; 09-12-2006, 12:14.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23807

      no kurde, nie róbta rozpierduchy, mamy sami jechać i do Dobrej i do Ołomuńca?

      niecny plan będzie chyba taki że spotkamy się na kuligu dopiero :<
      taki sylwek to nas średnio rajcuje, bo śnieg pewnie spadnie dzień po naszym wyjeździe

      wiem że każdy pr&#243;buje przeforsować sw&#243;j plan, ale zakładaliśmy że podstawowe ustalenia pozostaną niezmienne i bawić się będziemy wsp&#243;lie, ciężko mi przyjąć do wiadomości że będziemy się pierniczyć 5 pociągami do Cieszyna tylko po to żeby samemu udać się w ustalone wcześniej miejsca...
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        Uważam, ze plan Marusi jest bdb ale faktycznie nie ma co się rozdrabniać !

        Posiadam dodawkową wiedzę ale zupełną będe mieć po 15-tym !

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          aktualnie

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
          Czyli jest nas na 11 osób:

          1. ZIOMEK2
          2. Marusia
          3. Slavoy
          4. Miłka
          5. Zythum
          6. Maggyk
          7. Art
          8. Pepek
          9. Wiktoria
          10. JAQBA x2

          Mamy do dyspozycji 6 łóżek w Academicusie oraz 20 łóżek w DSN.

          Po ostatniej rozmowie z Panią Dyrektor DSN ustaliłem, że:
          - jeszcze do dnia 10 XII ( niedziela ) robimy ostateczną listę.
          - w poniedziałek ja przekazuje naszą listę do rezerwacji końcowej
          - rezerwacja będzie wiążąca, nie będzie można się wycofać bo ja zapłace głową, aczkolwiek bez przedpłat !
          - płatność ustaliłem osobistą i indywidualną po przyjeździe każdego z uczestników do Cieszyna - już chyba lepiej być nie może !?
          Liczę na Waszą solidność !
          Proszę o uwagi a także o dopisy na PW, bo na razie tylko 3 osoby !

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
            Bardzo wstępnie deklaruję chęć udziału w sylwku i imprezach towarzyszących

            to już nie ma co się zastanawiać a zawsze jakieś harcerki się znajdą !

            Piwo do wypicia tam: ( beczkowe )
            Budvar
            Budweiser x 2
            Velvet
            Kelt
            Bernard
            Brackie
            Staropromen
            Radegast
            Porter Żywiecki
            belgijskie i inne jw !
            Last edited by ZIOMEK2; 09-12-2006, 19:12.

            Comment

            • ZIOMEK2
              Gość
              • 09-2004
              • 2523

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
              Proszę o uwagi a także o dopisy na PW, bo na razie tylko 3 osoby !

              Jest nas pięciu bo piwoszy - proszę o dopisy na PW jw, dziękuje DR.

              Comment

              • ZIOMEK2
                Gość
                • 09-2004
                • 2523

                i jeszcze tak jest po aktualizacji

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                Temat wydzielony z propozycji: www.browar.biz/forum/showthread.php?t=64754

                Wstęp:
                Biorąc pod uwagę temat sylwestrowy i piwny odrzuciłem miejsca zakwaterowania w Wiśle.

                Termin: ( możliwość skrócenia i przedłużenia )
                29 grudnia '06r.- 01 stycznia '07r.

                Zakwaterowanie: ( na terenie miasteczka Uniwersytetu Śląskiego (UŚ) w Cieszynie)
                Do wyboru w dwóch sąsiednich miejscach:
                1. Dom Studiującego Nauczyciela - DSN, Cieszyn, ul.Niemcewicza 8
                - zarezerwowano 20 łóżek

                - pokoje 2 i 3 osobowe ( segment mieszkalny z łazieńką/wc )
                - cena: ( osobodoba )
                20zł dla studentów ( ważna legitymacja )
                21,50zł dla pracowników UŚ
                30zł dla pozostałych gości

                Zobacz tu: www.weinoe.us.edu.pl ( dalej: uczelnia - akademiki )

                2. Zajazd ( Hotel ) Academicus, Cieszyn, ul.Paderewskiego 6
                - zarezerwowano 6 łóżek

                - pokoje 2 os. z łazieńką/wc, TV
                - cena: ( osobodoba )
                25zł dla pacowników UŚ
                40zł dla pozostałych gości

                Zobacz tu: www.weinoe.us.edu.pl ( dalej: centrum - zajazd Academicus )

                plan miasta tu: www.cieszyn.pl

                Dojazd własny:
                Kierunek Cieszyn przez: Katowice lub; Bielsko-B., Ostrawę, Wisła, Zebrzydowice ...
                autem, busem, autobusem i koleją:
                PKP S.A. pełni nadzór właścicielski nad spółkami Grupy PKP w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi transportowo-logistycznej pasażerów i towarów.




                Pobytowe atrakcje: ( okolice Cieszyna )
                - możliwy wyjazd do: OŁOMUŃCA, Ostrawy, Frydka-Mistka ...
                Komerční informační server pro Olomouc a Olomoucký kraj

                Ostravský informační servis - oficiální průvodce Ostravou. Přehled akcí, zajímavostí o Ostravě, přehled ubytování a další.


                - Kulig u źródeł rz. Wisły - rezerwacja u Państwa Cieślar w Wiśle Czarne na dzień 31 XII ( niedziela, godz. 10.00 ) z ogniskiem

                1 sanie=10 osób = 120zł + kiełbaska z herbatką to wydatek na osobę: 12 + 7zł, + ewentualna dowolność.

                Jak ja to widzę - zarys pr.:
                29 XII ( popołudnie ) - Frydek-M.
                30 XII ( sobota ) - Ołomuniec
                31 XII ( rano, na godz.10.00 ) - kulig i Wisła
                z 31 XII na 01 I - zabawa na cieszyńskich rynkach/ knajpy
                01 I '07r. ( popołudnie ) - Ostrawa i do domu



                Uwagi końcowe:
                3. Proszę o pytania / uwagi także na PW
                5. Inne ceny: ( tu i tam w/g kursu: 10kcz=1,40zł )
                - piwo 0,5l / 2-4zł
                - obiad od 9zł
                Można się dopisywać i kombinować - Cieszyńskie czeka !

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART

                  wiem że każdy próbuje przeforsować swój plan, ale zakładaliśmy że podstawowe ustalenia pozostaną niezmienne i bawić się będziemy wspólie
                  Ja nic nie forsuję, myślałam, jak tu wszystkim dogodzić, ale się nie da

                  W związku z powyższym, ja i Slavoy (ewentualnie Wiki i Pepek, jeśli przyjadą w piątek rano) pojedziemy sobie w piątek do Dobrej i Frydka, a w sobotę wszyscy razem do Ołomuńca, a Zythum z Miłką na randkę we dwoje
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • ZIOMEK2
                    Gość
                    • 09-2004
                    • 2523

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                    ciężko mi przyjąć do wiadomości że będziemy się pierniczyć 5 pociągami do Cieszyna tylko po to żeby samemu udać się w ustalone wcześniej miejsca...
                    znowu nie rozumiem tych 5-ciu pociągów na trasie Opole - Cieszyn ?

                    Czytając to gość np ze Sokółki od razu rezygnuje z wyjazdu a mógłby przyjechać !?

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      Ja nic nie forsuję, myślałam, jak tu wszystkim dogodzić, ale się nie da

                      W związku z powyższym, ja i Slavoy (ewentualnie Wiki i Pepek, jeśli przyjadą w piątek rano) pojedziemy sobie w piątek do Dobrej i Frydka, a w sobotę wszyscy razem do Ołomuńca, a Zythum z Miłką na randkę we dwoje
                      Jak Wiki i Pepek mają zamiar dojechać? Mają jakieś obcykane połączenia? Pytam, bo my też chcemy być mniej więcej rano w piątek, tudzież rano z Opola wyjechać, żeby właśnie na Dobrą i Frydek uderzyć, tylko toboły chcemy w Cieszynie zostawić.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        dojazd cd

                        Najwięcej problemu z dojazdem którego nie ma bo jeszcze znalazłem wariant przez Gliwice (od Wrocławia) który skraca podróż do Cieszyna nawet do 4,5 h !

                        np pociągiem do Gliwic a później na PKS do Cieszyna ( sąsiedztwo PKP )

                        www.um.gliwice.pl ( później komunikacja-pks )
                        Last edited by ZIOMEK2; 10-12-2006, 20:07.

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                          Najwięcej problemu z dojazdem którego nie ma bo jeszcze znalazłem wariant przez Gliwice który skraca podróż do Cieszyna nawet do 4,5 h !

                          np pociągiem do Gliwic a później na PKS do Cieszyna ( sąsiedztwo PKP )

                          www.um.gliwice.pl ( później komunikacja-pks )
                          A Ty mi Ziomek też napisz jak będzie z powrotem do rzeczywistości w Nowy Rok. Czy z Tego Cieszyna się będzie czym wydostać?
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                            bo my też chcemy być mniej więcej rano w piątek, tudzież rano z Opola wyjechać, żeby właśnie na Dobrą i Frydek uderzyć, tylko toboły chcemy w Cieszynie zostawić.
                            Toboły będzie można zostawić w DSN ( około 15 min z PKP Cieszyn piechotą), lub w pierwszej napotkanej knajpie i hotelu np przy PKP.
                            Toboły można też zostawić na czeskich dworcach bo jak zauważyłem, działają tam przechowalnie bagażu 20-50 koron / doba
                            Last edited by ZIOMEK2; 10-12-2006, 20:17.

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                              A Ty mi Ziomek też napisz jak będzie z powrotem do rzeczywistości w Nowy Rok. Czy z Tego Cieszyna się będzie czym wydostać?
                              To już sama musisz poszperać ja kierunki przekazałem doskonale ( szukaj dojazd ), jeszcze tylko sprawdze prywatnych przewoźników, bo moim głównym zadaniem było przekazanie info o regionie, połączenia tam na miejscu, a także zabezpieczenie noclegów aby nie spać na podłodze.

                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                                Jak Wiki i Pepek mają zamiar dojechać? Mają jakieś obcykane połączenia? Pytam, bo my też chcemy być mniej więcej rano w piątek, tudzież rano z Opola wyjechać, żeby właśnie na Dobrą i Frydek uderzyć, tylko toboły chcemy w Cieszynie zostawić.
                                Pepki będą jechać z Katowic, bo tam będą spędzać święta.
                                Ja planuję (jeszcze trzeba parę rzeczy dograć) dobić do Cieszyna kole 15 już w czwartek. A może i zostać dłużej się da....
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎