Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

29. XII - 01. I. '07r., Cieszyn i okolice, Sylwestrowe Spotkanie 2006r.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Szkoda, że tak wyszło. Myślałem, że będziecie zadowolonei z tego browaru. Do Ołomuńca to sobie można pojechać w zwykły wykend a na zwiedzanie trzeba mieć zezwolenie. Trudno, odmówie je, bo nie ma sensu żeby szły tam 4 osoby. Zreszta powoli chyba jednak zrezygnuję bo z kolei ja na pewno nie pojadę do Ołomuńca a jak nie będzie kuligu to nie mam po co przyjeżdżać bo nie ukrywam, że kulig to podstawowy element tego Sylwka. Na rynek się bawić to mogę i w Warszawie a do Czech pojechać też mogę w każdy wykend.
    Nie bierzcie tego co piszę jakoś strasznie ale jakoś inaczej to sobie wyobrażałem. A widzę, że Wy jesteście nastawieni wyłącznie na Czechy. Ja z kolei wolę zwiedzić Cieszyn w którym pewnie już nigdy nie będę a do Czech jeżdżę po 5 razy w roku.
    Zreszta skoro jest taki napór na Ołomuniec to można było tam pojechać na Sylwka - też zabawa na rynku i do tego dwa dni na browary i knajpy a nie parę godzin.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      Dobra wyżaliłem się. Teraz konkrety. Odmawiam zwiedzanie browaru. W związku z tym w sobotę każdy robi co chce. Spotykamy się wieczorem. W niedzielę KULIG - powaznie bez kuligu ja nie przyjeżdżam. Potem czas wolny i znowu wieczorem się spotykamy.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Zythum, Ty sobie bywasz 5 razy do roku w Czechach, a inni nie. Zapisaliśmy się na opcję zaproponowaną przez Ziomka, Ty zaproponowałeś coś innego, a my wolimy opcję pierwotną. Trochę głupio to wygląda, jak się żalisz jak małe dziecko, sam też zapisałeś się na program Ziomka, więc Twoje rozżalenie jest nie na miejscu. A już szantażyk z kuligiem to nawet nie wspomnę. Jedziemy, żeby się bawić, a nie, żeby się targować Wyluzuj zatem, program zostaje w wersji pierwotnej, z drobnymi modyfikacjami, jeśli zwiedzanie browaru to w sobotę przed południem.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • marcopolok
          Senior
          • 10-2001
          • 2334

          Bardzo wstępnie deklaruję chęć udziału w sylwku i imprezach towarzyszących
          bez brody...

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            Już się wyżalić nie można, myślałem, że na forum piwnym interesują nas browary, szczególnie małe. Cóż myliłem się I wszystko jest jasne. Pozostajemy przy programie Ziomka i nie ma sprawy.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
              myślałem, że na forum piwnym interesują nas browary, szczególnie małe.
              No właśnie, a zwłaszcza browary restauracyjne
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
                Bardzo wstępnie deklaruję chęć udziału w sylwku i imprezach towarzyszących
                Byłoby super, Ziomek miałby z kim spać
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  Już się wyżalić nie można, myślałem, że na forum piwnym interesują nas browary, szczególnie małe. Cóż myliłem się I wszystko jest jasne. Pozostajemy przy programie Ziomka i nie ma sprawy.
                  A w Ołomuńcu według Ciebie to co będziemy robić, jak nie piwkować w dwóch tamtejszych browarach restauracyjnych. Ja byłam w browarze w Cieszynie i może nie chcę go zwiedzać znowuż, przynajmnej nie w tym terminie. I nie wynika to z braku zainteresowania małymi browarami, a wręcz właśnie z tego zainteresowania. W otwartym niedawno browarze restauracyjnym w Ołomuńcu jeszcze nie byłam i koniecznie chcę tam zajrzeć.

                  A co do kuligu - ja też chcę kulig
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    Nie zwracajcie na mnie uwagi - mam doła od paru dni a nie mogę go zalać, bo mam jednocześnie wazne sprawy i dlatego jestem marudny.

                    Napiszcie tylko czy wycofać to zwiedzanie browaru czy jednak próbowac go umówić na powiedzmy 10.00?
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum

                      Napiszcie tylko czy wycofać to zwiedzanie browaru czy jednak próbowac go umówić na powiedzmy 10.00?
                      To zależy, jakie Ziomek wykombinuje połączenia, bo jeśli chodzi o przejazd koleją to jest 3,5 godziny drogi w jedną stronę do Ołomuńca zatem w takim przypadku trzebaby tam rano pojechać, żeby choć parę godzin mieć na zwiedzanie minibrowarów.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • zythum
                        Kot Makawity
                        • 08-2001
                        • 8305

                        No właśnie dlatego wydaje mi się, że Ołomuniec nie jest najlepszym pomysłem bo jest jednak dość daleko. Dlatego proponowalem Dobrą z Artuhrsem do której jest pół godziny. Zobaczcie czy warto jechać w sumie 8 godzin żeby posiedzieć pół godziny w jednym i pół godziny w drugim minipiwowarze w Ołomuńcu?
                        Moje propozcyje na sobotę do przemyślenia są dwie:
                        1. Rano browar w Cieszynie, potem Dobra u Frdyky i piwo Arthurs z minibrowaru Frydek Mistek
                        2. Odmówię zwiedzanie, i wtedy rano Dobra, a potem mozna poszukać pod Frydkiem drugiego dopiero co otwartego minibrowaru - w Vojkovicach (U Konicka).

                        Na Ołomuniec radzę poświęcić cały wykend a dlatego, że:
                        a) to piekne miasto i warto po nim pochodzić ze trzy godziny
                        b) na dwa browary trzeba mieć przynajmnie 4-5 godzin aby spokojnie popróbowac piw
                        c) w Ołomuńcu jest piwo z BON-a z Zasovej (ul.Komenského 5 poblíž Pedagogické fakulty pod Dómem. Na čepu jsou: BON desítka, BON dvanáctka a BON tmavý speciál čtrnáctka.) czyli kolejne ze dwie godiny
                        d) Być w Ołomuńcu i nie zajrzeć do knajpy Ponorka to grzech.

                        Po prostu chyba bez sensu jest na szybko wlewać w siebie piwo.
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          Vojkovice od Dobrej dzieli 4 km. Czyli można jadąc autobusem z Cieszyna sobie wysiąść u Kunicka wypić piwko, przejść lub dojechać do Dobrej, tam Arthurs i z Dobrej wrócić pociągiem do Cieszyna. Myślę, że to lepsze rozwiązanie od Ołomuńca do którego jedzie się kawał czasu.

                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                            To zależy, jakie Ziomek wykombinuje połączenia, bo jeśli chodzi o przejazd koleją to jest 3,5 godziny drogi w jedną stronę do Ołomuńca zatem w takim przypadku trzebaby tam rano pojechać, żeby choć parę godzin mieć na zwiedzanie minibrowarów.
                            Mogę wykombinować busa jak pisałem wcześniej który nas także przywiezie ale na busa musi być około 15 os., najlepiej 20 !
                            Wtedy droga z Cieszyna do Ołomuńca zamknie się w 1,5 h ( ~110 km ) i będzie wszystko pod nosem, ale to muszę ustalić tam na miejscu w Cieszynie, raczej w Czeskim Cieszynie, już chyba w najbliższą sobotę !?

                            Chcąc zaliczyć Ołomuniec należy w sobote rano wyjechać z Cieszyna.
                            Można wyjechać Hutnikiem o godz. 6.06 i być już na miejscu o godz. 7.47 ?
                            Są pociągi i różne kombinacje np o 8.58 lub 9.48 i po 2 h jesteśmy na miejscu.
                            www.idos.cz - szczegółowy rozkład jazdy w CR, jak już wcześniej Zythum zaznaczył, ale trzeba wpisywać nazwy oryginalnie, może być bez ptaszków i ogonków np Cesky Tesin, Olomouc itp

                            Prawdopodobnie Marusiu pomyliłaś rozkłady jazdy abus/ pociąg, bo 3,5 h jedzie autobus zwykły przez Trzyniec i wtedy wszyscy rezygnują z podróży,
                            zaś nasze ~2 h to już bardzo przyjemna podróż !?
                            Pociąg z Czeskiego Cieszyna do Ołomuńca jedzie około 2 godzin , zaś z Warszawy do Ołomuńca jedzie się okolo 6 h ...
                            Nie wiem dlaczego zawyżacie kursy niektórych pociągów ? Co o nas pomyślą goście np z Japonii ?
                            Pomyślą , że zamiast jeździć pociągami to my je pchamy bo odcinek 110 km zabiera nam 3,5 h !

                            Uważam, że problemem nie są odległosci tylko jak tu wykombinować aby podróż była jak najtańsza !? Czego też chciałbym się dowiedzieć tam na miejscu.

                            Wszystko do ustalenia.

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                              Zobaczcie czy warto jechać w sumie 8 godzin żeby posiedzieć pół godziny w jednym i pół godziny w drugim minipiwowarze w Ołomuńcu?
                              Zythumie !
                              Tu już przesadziłeś - patrz wyżej i sprawdź jeszcze raz www.idos.cz bo co ludzie pomyślą o czeskich drogach nie wspominając już o beznadziejnej lecz ukochanej PKP, zaś najlepszym rozwiązaniem jest to abyś przyjechał bezpośrednio do Ołomuńca lub już w piątek do Cieszyna.

                              Uważam, że Twoje dalsze propozycje są bdb i rozwojowe ale nie można pisać tak jak piszesz, bo z Cieszyna do Ołomuńca jedzie się około 2 h, a jak złamiesz przepisy to nawet w 1 h ale to się obecnie nie opłaca !

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Ziomku, zawierzyłem kobiecie, wybacz Przyjąłem to co napisała Marusia, dopiero teraz sprawdziłem i rzeczywiście pociągi do Ołomuńca z Czeskiego Cieszyna jeżdżą często i jada 2 godziny.

                                ps. co nie znaczy, że moja propozycja mnie się bardziej nie podoba
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎