Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

29. XII - 01. I. '07r., Cieszyn i okolice, Sylwestrowe Spotkanie 2006r.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Ziomku, zawierzyłem kobiecie, wybacz
    Marusia sprawdzała połączenia z POLSKIEGO Cieszyna do Olomouc Mesto. Marusia nie była w Cieszynie i nie wie, że na czeską stację kolejową jest blisko i trzeba po prostu na nią pójść zamiast jechać. Proszę zatem nie zwalać na Marusię, która podała prawdziwe dane, które wzięła ze strony PKP

    Bardzo się cieszę, że wystarczą dwie godziny, proponuję ten 9.48 lub 8.48 (z bólem) Wycieczka do Ołomuńca musi być, nie wiem, kiedy następnym razem pojadę w tamte rejony (a zatem odpada browar w Cieszynie). A w piątek, ci co przyjadą, pojadą sobie do Dobrej i do Frydka
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
      Marusia sprawdzała połączenia z POLSKIEGO Cieszyna do Olomouc Mesto. Marusia nie była w Cieszynie i nie wie, że na czeską stację kolejową jest blisko i trzeba po prostu na nią pójść zamiast jechać. Proszę zatem nie zwalać na Marusię, która podała prawdziwe dane, które wzięła ze strony PKP

      Bardzo się cieszę, że wystarczą dwie godziny, proponuję ten 9.48 lub 8.48 (z bólem) Wycieczka do Ołomuńca musi być, nie wiem, kiedy następnym razem pojadę w tamte rejony (a zatem odpada browar w Cieszynie). A w piątek, ci co przyjadą, pojadą sobie do Dobrej i do Frydka
      Ten 9:48 to będzie i tak za wcześnie jak nas znam
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        To ja jednak poproszę abyście do Ołomuńca pojechali w piątek, a do Dobrej i Vojkovice w sobotę. Czy to możliwe?
        My z Anką przyjedziemy pewnei na 13.00 w sobotę dopiero (odmawiam zwiedzanie browaru więc pojedziemy dziennym pociągiem) . O tej godzinie to możemy tylko łapać Was w Dobrej a nie w Ołomuńcu.
        Ale jeżeli reszcie pasuje Ołomuniec w sobotę to nie ma sparwy, a nawet lepiej Z Anką się romantycznie powłóczymy po Dobrej i Vojkovicach a wieczorem spotkamy z Wami na lanym porterze (oczywiście jeżeli będziecie wstanie ) którego my nie mamy bo nie mieszkamy we Wrocławiu

        ps. mała szpileczka tylko - gdybym ja mieszkał we Wrocławiu i miał raptem kilka godzin do Czech to bym tam był w każdy wykend
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum

          ps. mała szpileczka tylko - gdybym ja mieszkał we Wrocławiu i miał raptem kilka godzin do Czech to bym tam był w każdy wykend
          W tych Czechach, co mam blisko, bywam często, tak trudno zrozumieć, że do Ołomuńca mam daleko? Po za tym ja jestem na początku własnego dorobku i zarabiam póki co trochę za mało na szastanie kasą co tydzień, najwyraźniej mimo Twoich utyskiwań tepsa całkiem nieźle Ci płaci.

          W piątek Ołomuniec? To zależy, jak kto będzie mógł wyjechać, ja i Slavoy możemy wcześnie, ale też z drugiej strony chcemy do O. jechac w nie tylko swoim towarzystwie - więc jeszcze wszystko do ustalenia
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
            ps. mała szpileczka tylko - gdybym ja mieszkał we Wrocławiu i miał raptem kilka godzin do Czech to bym tam był w każdy wykend
            Ojej to opuszczał byś giełdy i zlot
            Last edited by Maggyk; 07-12-2006, 15:35.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia

              W piątek Ołomuniec? To zależy, jak kto będzie mógł wyjechać
              Z tego, co oferuje PKP to widzę, że raczej dopiero pod wieczór w piątek dotrzemy do Cieszyna Można jechać o 1.42 w nocy, ale 5.30 godz. do Cieszyna + 2 godz do Ołomuńca za jednym zamachem, no nie wiem. A co na to reszta?
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                Oj przecież pisałęm, że to mała szpileczka - taki żarcik W ogóle kto pierwszy zerwał jabłko i sprowadził nieszczęście, kto był Pandorą? To tak do tego zawierzania kobietom

                Dobra nie róbmy zamieszania. Spokojnie pojedziecie w sobotę do Ołomuńca, a my z Anką albo tam do Was dojedziemy (jadąc bezpośrednio z Wawy) i wrócimy już z Ołomuńca razem. Albo jak pisałem zrobimy sobie z Anką romantyczny spacer co nie jest takie złe biorąc pod uwagę, że praktycznie ostatnio przez 3 lata nie bywamy sami ze sobą. MOże spędzimy ten czas w hotelu sami
                Last edited by zythum; 07-12-2006, 15:50.
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  Z tego, co oferuje PKP to widzę, że raczej dopiero pod wieczór w piątek dotrzemy do Cieszyna Można jechać o 1.42 w nocy, ale 5.30 godz. do Cieszyna + 2 godz do Ołomuńca za jednym zamachem, no nie wiem. A co na to reszta?
                  ale po co się tak męczyć ?
                  Przecież możesz pokombinować z autobusami, np do Katowic pociągiem później do Cieszyna autobusem , przy temacie dojazdu podałem stronki.
                  Jest jeszcze polski wariant przez Bielsko oraz Wisłę ale myślę, że przez Katowice znajdziesz odpowiednie połączenie !?

                  Brak jeszcze aktualnego rozkładu PKP po 10-tym więc nasze rozważania są bardzo ogólne.
                  Wszystkie propozycje wyjazdowe Fr.-Mistek i inne wydają się godne uwagi, będzie nam chyba trudno wybrać !?

                  Do Ołomuńca za jednym zamachem w piątek to dla mnie wyjazd z Tychów około godz. 8 przyjazd do Ołomuńca około godz.12 i później powrót do Cieszyna ale tracimy zniżki grupowe na ewentualny pociąg Czeski Cieszyn - Ołomuniec, bliższych info nie znam jak to będzie po 10-tym i nie wiem jak to z tymi noclegami będzie gdy wrócimy z Ołomunca około godz. 21 - 22, czy one będą na nas czekać ale zawsze można się dowiedzieć !?

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Ziomku, rozkład PKP już jest, trzeba kliknąć w napis po prawej u góry
                    No i z tego rozkładu wynika, że Wrocław w zasadzie nie ma innego wyjścia, jak jechać o 13.00 dopiero Patrzyłam na rozkłady jazdy autobusów, ale nic nie znalazłam odpowiedniego z Katowic, same jakieś chore godziny.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • ZIOMEK2
                      Gość
                      • 09-2004
                      • 2523

                      dojazd

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      Ziomku, rozkład PKP już jest, trzeba kliknąć w napis po prawej u góry
                      No i z tego rozkładu wynika, że Wrocław w zasadzie nie ma innego wyjścia, jak jechać o 13.00 dopiero Patrzyłam na rozkłady jazdy autobusów, ale nic nie znalazłam odpowiedniego z Katowic, same jakieś chore godziny.
                      Nie wiem jak to szukasz bo jest moc połączeń np o godz.6.00 z Wrocławia, w Katowicach 8.43 później przesiadka na PKS o godz. 9.40 i około 11.30 jesteś w Cieszynie
                      Tym samym pociągiem jechać do Bielska- Biała GŁ. i tam przesiadka na PKS do Cieszyna , po godzinie jesteś w Cieszynie, jeszcze są prywatni przewoźnicy i auto-stop

                      W Katowicach będe w najbliższy poniedziałek to sprawdzę prywatnych przewoźników z kursem na Warszawę , Wrocław, Cieszyn i Kraków.

                      Z drogą powrotną też nie powinno być problemu bo np do Warszawy jest autobus z Bielska- B. o godz. 23.30 i ... każdy może poszperać:
                      Tanie bilety online na autobusy i pociągi. Ogólnopolska wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych PKS, PKP, MPK i BUSY. Rozkład jazdy i sprzedaż biletów przez telefon: 703 502 802.


                      Samochody osobowe i dostawcze

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        No to ja też nie wiem, jak ja szukam

                        W razie czego zmuszę się na tę 6 rano, żeby więcej zaliczyć w Czechach, bo wtedy piąteczek faktycznie można nieźle zagospodarować
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          dojazd cd

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          No to ja też nie wiem, jak ja szukam

                          W razie czego zmuszę się na tę 6 rano, żeby więcej zaliczyć w Czechach, bo wtedy piąteczek faktycznie można nieźle zagospodarować
                          Jeszcze zapomniałem o polskim połączeniu przez Skoczów PKS / PKP z tym, że z dworca PKP na PKS jest około 1 km, trzeba przejść przez Rynek, ale z Katowic też można podjechać autobusem.

                          Przypominam też, iż warto podjechać pociągiem do Ustronia ( Centrum ) lub Wisły Uzdrowisko ( Centrum ). Podobnie jak ze Skoczowa średnio co 20min. odchodzą tam autobusy czy busy za 6 zł/ os. i po 30 min jesteśmy w Cieszynie. Tak czy inaczej podróż z Wrocławia w tym uprzemysłowionym regionie Polski trwa od 5-6 godzin. Dworce PKS / busy są w sąsiedztwie PKP.

                          Szkoda, że nie ma centralnego rozkladu jazdy dla abusów przynajmniej dla PKS jak to mają Czesi, wszystkiego trzeba szukać, zaś Skoczów nie ma stronki tylko nr tel.: 033 8533288

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            Jutro jade na zwiady do Cieszyna, co Was szczególnie interesuje ?

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              aktualna lista i inne - ważne !

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                              Czyli jest nas na 11 osób:

                              1. ZIOMEK2
                              2. Marusia
                              3. Slavoy
                              4. Miłka
                              5. Zythum
                              6. Maggyk
                              7. Art
                              8. Pepek
                              9. Wiktoria
                              10. JAQBA x2

                              mam rozumieć, że w terminie zadanym 29-01 I '07 ( 3 noce ), oprócz Zythuma z Miłką którzy przyjeżdżają od 30 - 01 I '07 ( 2 noce ) ?

                              Mamy do dyspozycji 6 łóżek w Academicusie oraz 20 łóżek w DSN.

                              Po ostatniej rozmowie z Panią Dyrektor DSN ustaliłem, że:
                              - jeszcze do dnia 10 XII ( niedziela ) robimy ostateczną listę.
                              - w poniedziałek ja przekazuje naszą listę do rezerwacji końcowej
                              - rezerwacja będzie wiążąca, nie będzie można się wycofać bo ja zapłace głową
                              - płatność ustaliłem osobistą i indywidualną po przyjeździe każdego z uczestników do Cieszyna - już chyba lepiej być nie może !?
                              Liczę na Waszą solidność !
                              Proszę jednocześnie o przesyłanie na moje PW Waszych danych osobowych, tych osób które są zdecydowane na 102% , przykład jak niżej:

                              Imię / nazwisko, nick, termin np od 28 XII - 02 01 '07 czyli 5 x 30zł , jeśli jest to student to w DSN ma nocleg x 20zł.

                              Do usłyszenia !

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Powstał pewien niecny plan:
                                Ja i Slavoy przyjeżdżamy w czwartek, namawiamy na wczesny przyjazd (w czwartek lub piątek rano) Wiktorię i Pepka i w piątek jedziemy do Ołomuńca. Reszta ekipy dociera w piątek wieczorem, w sobotę jedzie do Ołomuńca, a my czekamy na Zythuma i Miłkę i jedziemy z nimi do Dobrej i Frydka-Mistka. Od wieczora sobotniego bawimy się już razem

                                P.S. Jeszcze namawiamy Arka na przyjazd
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎