Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Nalot sekcji trójmiejskiej na stolicę

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13951

    #31
    Ja nie jadę. Jestem chory

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Bombadil13
      • 05-2005
      • 2479

      #32
      Ja też jestem chory. Jadę
      Poszukuję

      Comment

      • franekf
        Senior
        • 06-2004
        • 944

        #33
        Co prawda nie wiem gdzie i kiedy dokładnie spotkanie będzie miało miejsce, ale czy sekcje warszawska i trójmiejska miałyby coś przeciwko temu, żeby na spotkaniu zjawiły się 2 dodatkowe osoby? (ja i moja ładniejsza połówka Lil) Chętnie byśmy poznali Szanownych Forumowiczów osobiście.
        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
        Piwny Janusz bez Teku

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10840

          #34
          Będzie nam bardzo miło
          Czy toś z was ma już propozycje gdzie się spotkamy?
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #35
            nie wiem jakie Waćpaństwo mają plany i czego chcieliby się napić, ale chyba optymalnie byłoby spotkać się gdzieś w śródmieściu (dojazd na Tarchomin czy Bemowo byłby jednak nieco kłopotliwy....)

            wiem, że niektórzy mają opory przeciwko Powiślakowi, ale tam jest Łomża i Namysłów
            obok są pawilony i Windigo ze Zlatopramenem, ale jak pisze Docent w którąśtam sobotę było zamknięte

            blisko jest też Bierhalle na Nowym Świecie.....

            do BrowArmii też sumie jest rzut beretem, jakby ktos z Gości bardzo chciał....

            jakieś inne sugestie?
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #36
              Melyna w sobotę chyba też jakoś późnawo otwierana (chyba od 16) o ile dobrze kojarzę...
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10840

                #37
                Zanim dojedziemy z Radomia do Warszawy i zameldujemy się w hotelu to zejdzie nam przynajmniej do 15. Po za tym, w pierwszej kolejności i tak byśmy chcieli napić się piw z Bierhalle i Browarmii.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Justi
                  Senior
                  • 09-2006
                  • 133

                  #38
                  Można zacząć w Bierhalle na Nowym Świecie. Do Browarmii będzie blisko i ewentualnie do Melyny też można potem na piechotę. Tylko nie wiem czy na NŚ nie trzeba zarezerwować miejsc, bo tam mało ludzi się mieści i może być kłopot z wolnym stołem...

                  Ja mogę być dopiero około 17:00 więc jak coś ustalicie to się dostosuję.
                  Last edited by Justi; 22-11-2007, 10:15.
                  I won't change to fit your plan, take me as I am!

                  Comment

                  • Semper_Fidelis
                    Member
                    • 10-2007
                    • 78

                    #39
                    Jeżeli Szanowne Grono Starych (bez obrazy) Wyjadaczy wyrazi swą zgodę, to i ja bym się przyłączył (o ile ustalicie gdzie i kiedy do piątku do popołudnia - niestety jestem jednostką majacą dostęp do netu jedynie od poniedziałku do piątku od teoretycznie 09:00 do 17:00 - ups wydało sie co robię w pracy ). Co prawda jestem szczawikiem na tym forum, ale warto by poznać innych piwnych "zboczeńcow" takich jak ja. Gdyby nie udało się ustalić miejsca i czasu, to Wasze zdrowie

                    Ps. Szkoda, że Tarchomin jest problemowy z dojazdem, ale taka jest smutna prawda.
                    Last edited by Semper_Fidelis; 22-11-2007, 11:30.
                    "Ergo bibamus!"

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10840

                      #40
                      9 godzin do wyjazdu tak więc czas najwyższy na konkrety.
                      W sobotę około godziny 17,00 pojawimy się w Browarmii, zabawimy tam z godzinkę po czym udamy sie do Bierhalle na Nowym Świecie czyli będzie to koło godziny 18,20 tam także pobiesiadujemy z godzinkę, po czym albo udamy się do Melyny albo.....(jesteśmy elastyczni ).
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        czas najwyższy na konkrety.
                        W sobotę około godziny 17,00 pojawimy się w Browarmii, zabawimy tam z godzinkę po czym udamy sie do Bierhalle na Nowym Świecie czyli będzie to koło godziny 18,20 tam także pobiesiadujemy z godzinkę, po czym albo udamy się do Melyny albo.....(jesteśmy elastyczni ).
                        No to coś jest ustalone.
                        Nie mam żadnych uprawnień do wypowiadania się w imieniu jakiejkolwiek sekcji, ale ponieważ nikt uprawniony nie odpowiada, to powiem w swoim imieniu: oczywiście osoby, ktore zapytywały czy mogą się przyłączyć, mogą się przyłaczyć .

                        Comment

                        • franekf
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 944

                          #42
                          Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Lil za akceptację Mam nadzieję że jakoś was znajdę, choć nigdy was nie widziałem (Abernackę kojarzę tylko ze zdjęć w galerii). Jakby co będę z niezbyt wysoką rudą dziewczyną z dłuugim fioletowo-białym szalikiem, więc jak zauważycie to wołajcie śmiało.
                          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                          Piwny Janusz bez Teku

                          Comment

                          • Semper_Fidelis
                            Member
                            • 10-2007
                            • 78

                            #43
                            To i ja dołączę się do podziękowań, postaram się dołączyć do Was na Nowym Świecie (z tym samym problemem co przedmówca). Może się jakoś oflagujecie
                            "Ergo bibamus!"

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #44
                              Stary patent z karteczką "browar.biz" na stoliku powinien zadziałać - od razu trochę reklamy przy okazji, Art się ucieszy.

                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3307

                                #45
                                będę pewnie w BrowArmii - do jutra!
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎