Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.11.05,06,07 - Administracja w Łodzi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    2007.11.05,06,07 - Administracja w Łodzi

    Nawiedzimy z Maggykiem Łódź po weekendzie (pon., wt. śr. ) i może znajdzie się paru chętnych Browarowiczek/Browarowiczów aby (najlepiej) we wtorkowy wieczór wybrać się na, hmm... piwo

    jeszcze jedna prośba od admina - co prawda ewentualną miejscówkę noclegową dla siebie posiadam u nieco dalszej rodziny, ale może któryś z Łodziaków, który będzie się wybierał na ww. spotkanie przechowa mnie na dwa noclegi, bo jakoś niezręcznie mi jechać do rodzinki i zawitać do nich podchmielony późnym wieczorem po imprezie Info może na PW poproszę.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    #2
    ooo, już widzę oczami wyobraźni te tłumy
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Dreamer
      Senior
      • 05-2003
      • 1576

      #3
      Świetna okazja, żeby choć częściowo zmobilizować Łódkę do forumowego spotkania. Będę na pewno. Z noclegiem niestety, raczej nie pomogę. A gdzie szanowna Administracja zamierza się spotkać? Wyboru dużego nie ma - Peron 6 albo Bierhalle. A najlepiej zacząć w Peronie, skończyć w Manufakturze - trzeźwym krokiem to jakieś 10 min. drogi
      Blog: Piwna Brytania

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        #4
        o, fajno już myślałem, że sekcja literatów Łódzkich zupełnie upadła Myślę że nie później jak w poniedziałek rano podamy dokładna godzinę.

        Wstępnie: Pewnie nie wcześniej jak o 18-18.30 zaczniemy w Peronie z Maggykiem. Ew. ja będę wcześniej lub dużo wcześniej wolny, to możemy nawiedzić jakąś mordownię z piwem z br. Łódzkich. Może Staropolskie jeszcze jest gdzieś dostępne?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • MuadDib
          Senior
          • 11-2005
          • 172

          #5
          Nono, to może jak sie wyrobię też zawitam na spotkanie
          Co do noclegu to kiepsko, mieszkam z teściami i po rozłożeniu wyrka zostaje jakieś 2-3 m2 podłogi.
          Co do Łódzkiego to nie znam obecnie knajpy, która by je sprzedawała w Łodzi, ale mogę nie mieć pełnych informacji. Staropolskie kiedyś było w Kresowej, ale od dłuższego czasu nawet w knajpie prowadzonej przez konserwatywnego miłośnika marszałka panoszy się Żywiec i okolice Piwa z łasku też raczej nie uświadczysz. Za to na samej Pietrynie jest jedna knajpa z Kiperkiem - lokal ciasny, ale za to piwo ma
          Mam nadzieję do zobaczenia

          Comment

          • Sokół83
            szynkarz
            • 12-2004
            • 1598

            #6
            nalewaki staropolskiego widuję w "barze brzdąc" na jaracza przy kilińskiego (koło teatru); łódzkie też tam jest
            Z INNEJ BECZKI

            www.fotopolska.eu

            Comment

            • MuadDib
              Senior
              • 11-2005
              • 172

              #7
              niech Ci ziemia piwną będzie, dzięki za namiar

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23807

                #8
                Dreamer uratował honor sekcji LDZ Dzięki za spotkanie!

                co prawda z racji podobieństwa chciałem zachachmęcić jego portfel (mam taki sam model) to zdaje się że dotarł do domu.

                spotkanie bardzo miłe, kameralne. Właściwie rozpoczęło się i zakończyło w Peronie6. Łódzkie Mocne bardzo dobre, amberek jak herbatka bez piany

                Trochę pokręciliśmy się w poszukiwaniu jakiejś mordowni, ale nic nie ustrzeliliśmy. wszystko w rękach wielkiej trójki.

                Zawitałem natomiast do Zofmaru na Pomorską 116 (trochę się naszukałem tego numeru ), bardzo fajny sklepik. chciałbym mieć taki w Opolu.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • MuadDib
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 172

                  #9
                  ejjj!!! to nie miało być w nadchodzącym tygodniu???? Miała być wcześniej tutaj informacji o spotkaniu, miałem chęć też zajrzeć i zaznajomić się paszczowo!

                  Comment

                  • Dreamer
                    Senior
                    • 05-2003
                    • 1576

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Trochę pokręciliśmy się w poszukiwaniu jakiejś mordowni, ale nic nie ustrzeliliśmy. wszystko w rękach wielkiej trójki.
                    Ano właśnie
                    Honor LDZ uratował Peron 6, w którym bez problemu można napić się dobrego łódzkiego piwa. Namiary na knajpki ze Staropolskim otrzymane z samej Zduńskiej Woli okazały się chybione.... O odpowiedzi Browarów Łódzkich na podobne pytanie dot. knajp z lanym łódzkim w centrum lepiej nie mówić... Pomimo kiepskiej pogody rozpoczęliśmy więc z Artem piwne peregrynacje na własną rękę wybierając ul. Wschodnią (gdzie, jak gdzie, ale na Wschodniej spodziewałem się potknąć o niejedną mordownię). Nic z tego, zawód na całej linii...
                    W końcu doszliśmy do Peronu 6, gdzie pyszne Łódzkie Mocne ucieszyło nasze podniebienia.

                    Dzięki za fajne spotkanie i miłe pogawędki.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    z racji podobieństwa chciałem zachachmęcić jego portfel
                    Jakoś ten wątek z portfelem to tak trochę przez mgłę pamiętam , ale to pewnie towarzystwo Maggyka tak mnie oczarowało
                    No i do domu wróciłem w jednym kawałku.

                    Do następnego razu
                    Blog: Piwna Brytania

                    Comment

                    • MuadDib
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 172

                      #11
                      Przy okazji, Łódzkie Mocne kiedyś znalazłem w knajpce w.... Chełmnie... i to na starym mieście pośród zabytkowych kamieniczek a pomyśleć, że szukałem czegoś z Kaszub

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer Wyświetlenie odpowiedzi

                        Jakoś ten wątek z portfelem to tak trochę przez mgłę pamiętam , ale to pewnie towarzystwo Maggyka tak mnie oczarowało
                        Dzień bez wazelinki dniem straconym Spotkanie bardzo udane, już myślałam, że nie dotrę, a jednak się udało.
                        Do następnego
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎