Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.09.12-14 - XIII Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gwzd
    Senior
    • 01-2012
    • 622

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    My tradycyjnie przywieziemy puszkę, tym razem Warki, wysezonowaną przez rok na tarasie, czyli mrożono-palona będzie
    Ja przygotowałem specjalną wersję American Pale Ale. Podwójny szpital z połową gabinetu stomatologicznego i okrutnym DMS-em w cenie. A jeszcze nie wystawiałem na słońce

    Comment

    • Radek70
      • 04-2013
      • 116

      nie dane mi było przyjechac na 3 dni...ale...mam w bagazniku niespodzianke..40 litrów..około...nie powiem jeszcze od kogo...będe i przywioze z sobote rano...nie będziecie żałować!!!

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Ja ci dam rano.

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja przygotowałem specjalną wersję American Pale Ale. Podwójny szpital z połową gabinetu stomatologicznego i okrutnym DMS-em w cenie. A jeszcze nie wystawiałem na słońce
          Ooooo, to zrobimy ustawkę. Ja z Puszkiem_72 & Co. uwarzyliśmy American Amber BandAż!
          Zobaczymy czyja apteka lepiej "kuruje".
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • gwzd
            Senior
            • 01-2012
            • 622

            Bandażowego mam witbiera, ale przy tym pierwszym wymięka w przedbiegach

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              Czy to jest powód do chwalenia, że Wam piwa nie wychodzą ?

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Ciemny lud wszystko łyknie - zwłaszcza za darmo.

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja przygotowałem specjalną wersję American Pale Ale. Podwójny szpital z połową gabinetu stomatologicznego i okrutnym DMS-em w cenie. A jeszcze nie wystawiałem na słońce
                  A to w ramach chrztu czy robimy szybki kurs sensoryczny?: D
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                    A to w ramach chrztu czy robimy szybki kurs sensoryczny?: D
                    Proponuję ustalić to na miejscu, dopiero po lustracji liczby i standardu dostępnych sanitariatów...

                    Comment

                    • bury_wilk
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 2655

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                      A to w ramach chrztu czy robimy szybki kurs sensoryczny?: D
                      Zawsze jest jeszcze opcja łączona, czyli zrobienie szybkiego hsztó sensorycznego
                      Lubię kiedy się zieleni
                      Lubię jak się piwo pieni...

                      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                      Comment

                      • docent
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 5205

                        Hszest sensoryczny. Piękne. I groźne zarazem
                        Last edited by docent; 27-08-2014, 13:35.
                        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Chyba Hrzęst sensoryczny
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9733

                            Sęsoryczny .

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Ja proponuję dać do wyboru: albo hszest sensoryczny, albo hrzęst sęsoryczny. Żeby nie było, że narzucamy
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • gwzd
                                Senior
                                • 01-2012
                                • 622

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Czy to jest powód do chwalenia, że Wam piwa nie wychodzą ?
                                Lepiej umieć się przyznać do kwachu niż udawać, że każde uwarzone przez siebie piwo to klasa światowa

                                Dyczkin - jak chcesz to sobie rób test sensoryczny, ja tego do ust już nie wezmę

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎