Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.09.12-14 - XIII Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brogro
    Senior
    • 08-2005
    • 112

    Istnieje możliwość zabrania się z Wami do br. w Bojanowie ?

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      sobota 20:15, Polska-Iran

      Czy ktoś z Szanownych wie, czy na terenie Ośrodka Relax będzie można zobaczyć w/w meczyk?
      Albo gdziekolwiek w Osiecznej (mam na myśli miejscówki inne, niż mieszkania prywatne ).

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brogro Wyświetlenie odpowiedzi
        Istnieje możliwość zabrania się z Wami do br. w Bojanowie ?
        Zasadniczo cały czas obowiązuje procedura ogłoszona przez ARTa w wątku o faktach Zlotu w Bojanowie. Ze względu na bliski termin chyba się nie obrazi jeśli podpytasz go bezpośrednio.
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • Jurandofil
          Senior
          • 10-2007
          • 976

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
          W życiu go nie widziałem bez gitary, to nie był on.
          Ale w zeszłym roku twierdził, że zapomniał!
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            A wielokran zlotowy będzie?
            Qurka, zaczynam myśleć o rezygnacji z tradycyjnego kufla 0,5l.
            A bieganie na zlocie z jakimś Sreq jakoś mi nie licuje

            Osieczna mistrzowsko zobrazowana.
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • sergioP
              • 09-2005
              • 1261

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Psycholgrafika na koszulki jest taka:
              Prosę Panaaa..., a w jakim koloze bedą kosulki?
              - Wiesz Luciu, co ci powiem?
              - ???
              - ...napiłbym się piwa.

              ------------------------------------------
              Dzień dobry panu.
              Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                W gówniarskim
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • fuliano
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1825

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Będzie dużo browarów na Z.
                  Całe dwa się naliczyłem. Z czego jeden sam wiozę

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                    Całe dwa się naliczyłem. Z czego jeden sam wiozę
                    Po 10 piwie, jak zaczniesz seplenić zmienisz zdanie
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • czesiek
                      Member
                      • 10-2004
                      • 58

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      No nie zdążyłem przed 16. Musi być jutro :/


                      Uaktualniłem listę:


                      Sprawdźcie czy wszystko gra.
                      Wszystko fajnie, tylko dlaczego ja nie jestem deeerektorem w naszym domku?
                      janek

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czesiek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wszystko fajnie, tylko dlaczego ja nie jestem deeerektorem w naszym domku?
                        Mówisz masz Przy okazji dopisałem do Waszego domku dwie zguby - zgroza2 oraz Wiki. Na miejscu pewnie będą jakieś roszady w ramach rozsądku
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          [...]Na miejscu pewnie będą jakieś roszady w ramach rozsądku
                          Jeśli o TAKICH sprawach pisze sam wódz i to w wątku "fakty" to jeszcze bardziej żałuję, że mnie nie będzie.

                          PS: chyba, że iron zhakował admina i żeby nie dać się namierzyć pisze o roszadach zamiast o pakowaniu nalewaka w kakaową dziurkę

                          Comment

                          • zgroza
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 3597

                            Po prostu pięęęęknie... zgroza i zgroza2 przyporządkowani do osobnych domków, czy to jakaś sugestia?
                            Lotna ekspozytura browaru

                            Też Was kocham.

                            Comment

                            • czesiek
                              Member
                              • 10-2004
                              • 58

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mówisz masz Przy okazji dopisałem do Waszego domku dwie zguby - zgroza2 oraz Wiki. Na miejscu pewnie będą jakieś roszady w ramach rozsądku
                              Dziękuję, będąc DEEEREKTOREM czuję się zdecydowanie lepiej
                              janek

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czesiek Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dziękuję, będąc DEEEREKTOREM czuję się zdecydowanie lepiej
                                Nie wiem czemu się cieszysz, przecież to funkcja w randze woźnego rozdzielającego pościel, koszulki, a nie dyrektor w powszednim mniemaniu ,

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎