Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.09.08-10 - XVI Wielki Zlot Browar.bizu - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
    A ja spieszę z dobrymi wiadomościami!
    W skarbonce Centona uzbieraliśmy 897 złotych i 40 groszy!
    Ale...
    Ze względu na odwołanie Zlotu, Art i Maggyk wynegocjowali zniżkę w opłatach za różne duperszwance i dzięki temu 400zł powędrowało do centonowej puli.

    Zatem XVI Zlot BB przygotwał dla Centona 1297,4 PLN !!!

    Fajowo też wyszło z podpisami. Celowo nie piszę tu szczegółów, bo jeśli Centon przeczyta, to nie będzie miał niespodzianki


    No to jest bardzo dobra wiadomość!

    Dzięki wszystkim za nnuuuuuuddddddddęęęęęęę.
    mb WOS

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
      Biuro rzeczy znalezionych.

      W domku nr 5 zabezpieczyłem 2 koszulki zlotowe, po jedną już się Rycho zgłosił, ale została z zeszłego roku w rozmiarze L.
      To będziesz miał pedałkę yyy znaczy podomkę
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        Spałem gdzie popadło i też było dobrze Na teraz krótko, podziękowania i coś więcej jak już dam radę.
        1. Dobre towarzystwo - co tu gadać, brakowało trochę osób, a i chyba się powoli starzejemy ale ci co przyjechali trzymali formę
        2. Piękna okolica, spacer w niedzielny poranek - ptaki, ryby, gady, płazy i flora
        3. Przejazd przez Wrocław i pozytywne odczucia zarówno u Złotego Psa, jak i w Spiżu
        4. 4 ściany - ta industrializacja robi wrażenie
        5. Fajne miasteczko z zalewem i ścieżką wzdłuz rzeczki co umożliwiło kąpiel
        6. Festyn, Boysi (co to był za szał pod sceną) i dziewczyny zmieniające majtki prawie, że na ulicy - lokalne klimaty
        7. Pyszne jedzenie w milickiej Famie
        8. Ożywcza zupa rybna niedzielnego poranka
        9. Obudzenie się w sobotę i zobaczenie tych wszystkich dmuchańców dla dzieci i kulturalnych rodzin które przyprowadziły swoje latorośle na dziecięcą zabawę - bezcenne. Dyskoteka klas I-III juz nie tylko w wirtualnym świecie. Chociaż przez chwilę musiałem sobie przypomnieć czy ja nocowałem na pewno we właściwym miejscu.
        10. Rozdarcie między kulturą i gitarrą a fizys i "jamp zighail" to jak jing i jang
        11. wisienka na torcie w postaci obudzenia się pod Pabianicami i otrzymanie informacji, że ...nie ma benzyny - hehehehe CLOU ZLOTU

        Dociągnął bym listę do 20 co najmniej ale już się zmęczyłem jak zacząłem sobie to wszystko przypominać
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • Jurandofil
          Senior
          • 10-2007
          • 976

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
          Spałem gdzie popadło i też było dobrze
          Chociaż przez chwilę musiałem sobie przypomnieć czy ja nocowałem na pewno we właściwym miejscu.
          100% pobytu wczasowego nie wracałeś na noc domu
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment

          • Rycho_128
            Senior
            • 03-2007
            • 1039

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
            Biuro rzeczy znalezionych.

            W domku nr 5 zabezpieczyłem 2 koszulki zlotowe, po jedną już się Rycho zgłosił, ale została z zeszłego roku w rozmiarze L.
            Druga tez moja. Zgoda już o tym wie. Ewakuacja postępowała chyba zbyt szybko. Za rok zostaję dzień dłużej
            Gdański Browar WaRy
            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

            Comment

            • fidoangel
              Senior
              • 07-2005
              • 3489

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi

              Czy ktoś wie co to za kwas Profesji był lany od niedzieli rana?
              To był Berliner, czysty, bez dodatków. Po konkretną nazwę to do Leszcza.
              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                No to może się przymierzę do podziękowań.
                -Arturowi i Gośce za organizację - mimo początkowego sceptycyzmu okazało się że nie było źle, a nawet było dobrze...
                -Brulionowi za pomiary w cyklu ciągłym - nieco się zdziwiłem jak w sobotni poranek wydmuchałem złoty pięćdziesiąt i za srajtaśmę
                -Jagodzie za lekcję poglądową jak wygląda botoks
                -Violi i Monice za zgarnięcie moich piątkowych jeszcze chodzących zwłok pod ręce na nocleg do obozu drugiego, odżywianie i dbanie bym się zbytnio nie zapuścił
                -Obu wyżej wymienionym Paniom, Ventorowi i Mantasowi za wspólne zasiedlanie domku, nocne Polaków rozmowy i tym podobne rzeczy
                -Człowiekowi z WMB za pokaz leżenia pod Dino
                -Antosiowi, że jego obecność zawsze poprawia humor
                -Jurandofilowi za pomysł i realizację zbiórki dla Centona, ostatni nocleg itp.
                -Marusi i Slavoyowi za przygarnięcie do domku,
                -Wszystkim którzy zapewnili piwo, za to że było smaczne, co po zeszłym zlocie wcale nie było już takie oczywiste...
                -Dadkowi za organizację wycieczki na kolejkę wąskotorową - w życiu bym nie zgadł, że można coś takiego wymyślić
                -Pieci za towarzystwo w męczącej drodze powrotnej (jednak nie lubię autostrad, o wiele fajniej się jechało serpentynkami)
                -Anonimowej osobie, która zadała sobie trud, żeby zrobić zdjęcie mojej fury, pójść wydrukować do miasteczka i wrócić żeby zostawić pod wycieraczką - cokolwiek to miało znaczyć
                -Pozostałej szóstce za uczestnictwo z niedzielnych dożynkach
                -Wszystkim którzy byli, za towarzystwo w tą długą i męczącą noc z piątku na poniedziałek.


                A byłbym zapomniał - jeszcze podziękowania dla Don Wasyla za to że też wpadł na zlot:
                Attached Files
                Last edited by iron; 12-09-2017, 13:37.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • jacekwerner
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 2837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                  To był Berliner, czysty, bez dodatków. Po konkretną nazwę to do Leszcza.
                  Kanclerz : https://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=121742
                  Ochotnicza Straż Piwna
                  BAZA = 7446

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    Dzięki wszystkim za wszystko, jesteście zajebiści.
                    Na zloty browarbizu będę jeździł pókim żyw!

                    Oczywiście, pomimo tego, że tym razem aparat nosiłem przy pasku, zdjęć mam niewiele. Proszę wszystkich o udostępnianie!


                    PS
                    Zostawiłem przedłużacz, złodziejkę, finkę i.... jedną kolumnę
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Ja też wszystkim dziękuję za jak zwykle najlepszą imprezę w roku. Jeszcze się leczę :-D

                      U nas w domku została koszulka ze zlotu pod Lwówkiem, taka kremowa, rozmiar XL. Wyprana, czeka na zgłoszenie właściciela.

                      P.S. Uratowaliśmy w niedzielę honor zlotowiczów i obaliliśmy pozostałe kegi

                      Ale trzeba przyznać, że ekipa wyraźnie się starzeje - ja coraz wcześniej chodzą spać, nie było Czarnej Mszy, konar nie spłonął, a do poniedziałku zostało tylko 6 osób
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        O w mordę, kiedy i gdzie na stole była Starka 18??? Pamiętam tylko, że ktoś wspominał i polecał, że jest w dobrej cenie.
                        Mam też niewiele zdjęć i udostępnię.

                        Fido, jacek dzięki za Kanclerza.
                        Teraz trudniejsze pytanie:
                        Cztery ściany Golden Ale to był: Hamak (5,1 / 12) czy samo Golden Ale (5 / 12,5). Z RateBerra wynika, że młodszy jest Hamak a Golden Ale był wcześniej. Jak by ktoś znał parametry to można łatwo dojść.
                        A drugie to jak się nazywało i jakie są parametry Red Ale zgody? Zgoda, Ty wiesz najlepiej, napisz.
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19174

                          Basterd

                          Comment

                          • fuliano
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 1825

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                            Teraz trudniejsze pytanie:
                            Cztery ściany Golden Ale to był: Hamak (5,1 / 12) czy samo Golden Ale (5 / 12,5). Z RateBerra wynika, że młodszy jest Hamak a Golden Ale był wcześniej. Jak by ktoś znał parametry to można łatwo dojść.
                            Hamak był bankowo

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja też wszystkim dziękuję za jak zwykle najlepszą imprezę w roku. Jeszcze się leczę :-D

                              U nas w domku została koszulka ze zlotu pod Lwówkiem, taka kremowa, rozmiar XL. Wyprana, czeka na zgłoszenie właściciela.

                              P.S. Uratowaliśmy w niedzielę honor zlotowiczów i obaliliśmy pozostałe kegi

                              Ale trzeba przyznać, że ekipa wyraźnie się starzeje - ja coraz wcześniej chodzą spać, nie było Czarnej Mszy, konar nie spłonął, a do poniedziałku zostało tylko 6 osób
                              Siedem osób...
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • MarcinKa
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 2729

                                Pięknie, 222 warka, naprawdę dobre było.

                                Dzięki Panowie.
                                Na przyszłość muszę zacząć robić zdjęcia komórką etykietom na kegach.
                                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎