Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.09.08-10 - XVI Wielki Zlot Browar.bizu - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Ciekawe czy oprócz okresu przedwigilijnego każde karpie do sprzedaży odmulają. Ja nie lubię karpi, nawet na Wigilię ich nie jem. Ogólnie lubię ryby, jem je kilka razy w tygodniu, ale nie są to karpie. Te ryby robią pod siebie, zamulają dno swoimi odchodami a potem wciągają ten muł z odchodami w poszukiwaniu jedzenia. Bez odmulania śmierdzą mułem. One są popularne tylko dlatego, że są tanie. Ja się tych karpi najadłem od dzieciństwa bo wujek miał i nadal ma kilka stawów z m.in karpiami. Nie widzę nic ciekawego w tej rybie. To tylko moje subiektywne zdanie , mogę spróbować milickiego karpia, ale wydaje mi się, że są bardziej wartościowe smakowo ryby

    Comment

    • Radek70
      • 04-2013
      • 116

      juz mi sie odechciało.....zjem gorący kubek...z piwem...

      Comment

      • Rycho_128
        Senior
        • 03-2007
        • 1039

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
        Ciekawe czy oprócz okresu przedwigilijnego każde karpie do sprzedaży odmulają. Ja nie lubię karpi, nawet na Wigilię ich nie jem. Ogólnie lubię ryby, jem je kilka razy w tygodniu, ale nie są to karpie. Te ryby robią pod siebie, zamulają dno swoimi odchodami a potem wciągają ten muł z odchodami w poszukiwaniu jedzenia. Bez odmulania śmierdzą mułem. One są popularne tylko dlatego, że są tanie. Ja się tych karpi najadłem od dzieciństwa bo wujek miał i nadal ma kilka stawów z m.in karpiami. Nie widzę nic ciekawego w tej rybie. To tylko moje subiektywne zdanie , mogę spróbować milickiego karpia, ale wydaje mi się, że są bardziej wartościowe smakowo ryby
        emesie, rację masz. Karpiowi mówimy nasze stanowcze NIE
        Ryba TAK, KARP nie.
        A co do piwa, już się wypowiedziałem. Pewne jest na pewno to, że piwa zabraknie. I co dalej?
        Last edited by Rycho_128; 29-07-2017, 22:01.
        Gdański Browar WaRy
        Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
        Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          Przejdziemy na gorzałę...
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            możecie zacząć wyrażać zainteresowanie piwem jakie z Waszą własną pomocą zorganizujemy sobie na krany
            Dobrze by było aby ilość zwykłych, sesyjnych piw typu lager, pils, ale, weizen przeważała nad "wynalazkami"


            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
            One [karpie] są popularne tylko dlatego, że są tanie.
            Karpie nie są już wcale takie tanie. One są popularne dlatego, że zostały wypromowane w latach 50. albo 60. ubiegłego stulecia (czyli w czasach bohaterskich zmagań ustroju socjalistycznego z problemem wyżywienia narodu) z powodu łatwości ich hodowli.
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23805

              Kto nie je karpia ten donosi
              coś innego.
              Last edited by ART; 01-08-2017, 19:57.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                możecie zacząć wyrażać zainteresowanie piwem jakie z Waszą własną pomocą zorganizujemy sobie na krany
                Grodziskie, nie koniecznie ortodoksyjne.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  Weźcie nie przesadzajcie z tymi oczekiwaniami, przecież starczy tylko na wodę mineralną

                  Comment

                  • Rycho_128
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 1039

                    Gruzińska ბორჯომში (Borżomi) w Polsce po 8 zyli za litr. Ale ona wysokosodowa, niezdrowa w sumie, dużo jej nie można. Taniej w Polsce nie widziałem.
                    Last edited by Rycho_128; 03-08-2017, 14:19.
                    Gdański Browar WaRy
                    Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                    Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Recrafta chcę i Szał Piw, a wodę to sobie ze stawów pijcie
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Chcecie zwykłego lagera? Proponuję Leżaka Kociewskiego. O ile Rycho_128 zajedzie do browaru po beczkę albo dwie

                        We wrześniu będzie też świeża AIPA, ale wiem że najbardziej chcecie coś zwykłego, dlatego proponuję naszego lagerka.
                        Last edited by Pendragon; 03-08-2017, 14:37.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • jacekwerner
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2837

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                          Recrafta chcę i Szał Piw, a wodę to sobie ze stawów pijcie
                          Jak mawia klasyk :
                          W wodzie to się ryby p******ą
                          Ochotnicza Straż Piwna
                          BAZA = 7446

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            Uczciwe czeskie 10° (na rano ), 11° i 12° w dużych ilościach
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • woosaa
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 1548

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Uczciwe czeskie 10° (na rano ), 11° i 12° w dużych ilościach

                              +jedno tmave.
                              mb WOS

                              Comment

                              • Rycho_128
                                Senior
                                • 03-2007
                                • 1039

                                Ale my przecież na to wszystko nie mamy kasy i co dalej?
                                Gdański Browar WaRy
                                Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                                Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎