Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #16
    Zdarza mi się NIE robić siku przez okno... .

    Comment

    • sergioP
      • 09-2005
      • 1261

      #17
      Nie brnijmy w to.
      Dobrej nocy
      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
      - ???
      - ...napiłbym się piwa.

      ------------------------------------------
      Dzień dobry panu.
      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #18
        No dobra, to kto się w tym roku zajmuje spędem?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #19
          Jest ośrodek na 60 osób + kemping nad Zalewem Zemborzyckim. Perła blisko

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #20
            Nie ważne gdzie, ważne z kim.
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #21
              Dupa tam Perła, do Zakładowego jest 45min. drogi autobusem, a dodatkowo ja w tamtych rejonach jeszcze nie byłem. Kupuję to!
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9729

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                Dupa tam Perła, do Zakładowego jest 45min. drogi autobusem, a dodatkowo ja w tamtych rejonach jeszcze nie byłem. Kupuję to!
                Okolica mnie również nieznana, a przy okazji Slavoy wymyślił hasło zlotowe . Jedziemy!

                Comment

                • Warzywo
                  Senior
                  • 08-2016
                  • 955

                  #23
                  Kup(i)ę To
                  Dupa tam Perła na koszulki

                  Comment

                  • dadek
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 4538

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dupa tam Perła, do Zakładowego jest 45min. drogi autobusem, a dodatkowo ja w tamtych rejonach jeszcze nie byłem. Kupuję to!
                    Jakim k... autobusem, wąskotorówką !
                    Ale ja już byłem, a Zakładowego ciągle piję więc marudzę i chcę gdzie indziej .

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #25
                      To lepiej określ, gdzie nie byłeś! Ew. gdzie nas wpuszczą... i czy musi być wąskotorówka?
                      Do "Incognito" w Kraśniczynie jest najmniej 1 godzina drogi. Do "Piwnego Podziemia" w Rożdżałowie jeszcze dalej.
                      Last edited by e-prezes; 11-05-2018, 22:37.

                      Comment

                      • Krakus
                        Senior
                        • 04-2007
                        • 167

                        #26
                        Chyba tylko na Antarktydzie nie był, ale tam może być kiepsko z wąskotorówką.

                        Comment

                        • dadek
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 4538

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          To lepiej określ, gdzie nie byłeś! Ew. gdzie nas wpuszczą... i czy musi być wąskotorówka?
                          Do "Incognito" w Kraśniczynie jest najmniej 1 godzina drogi. Do "Piwnego Podziemia" w Rożdżałowie jeszcze dalej.
                          No wbrew pozorom w kilku jeszcze nie byłem . A z wpuszczeniem chyba nie jest tak źle, z odmową się spotkałem raptem kilka razy.
                          Z wąskotorówką to tak dla Slavoya nawiązałem bo dobrze wiem, że jak ja lubi koleje na równi z piwem, a do Zakładowego ze stacji niedaleko .
                          A w Piwnym Podziemiu akurat nie byłem, w Jagiełło i Hrubieszowie też (jeśli chodzi o Lubelszczyznę bo rozumiem, że tam chcesz umiejscowić zlot?). A Krasiczyn co to? Jest taki browar bo nie słyszałem?
                          Bo wiem od Arta, że była zajawka na Czechy ale podobno miejsce zależy od tego kto się podejmie załatwienia.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krakus Wyświetlenie odpowiedzi
                          Chyba tylko na Antarktydzie nie był, ale tam może być kiepsko z wąskotorówką.
                          Brrrr zimno i ani kawałka toru ani browaru tam niet. To po co miałem być.
                          Last edited by dadek; 13-05-2018, 22:26.

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10737

                            #28
                            W Ostrorogu też prawie nikt nie był. Jeśli chodzi o pociąg to tory są 10m (dworzec 100m)od browaru ale linia nieczynna
                            Last edited by anteks; 13-05-2018, 23:21.
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • dadek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 4538

                              #29
                              Do Largusa ja też chętnie bo nie byłem. A tam jeziorka też są tylko czy ośrodek się jakiś znajdzie? Bo raczej z załatwieniem odwiedzin browaru problemu by nie było.
                              A najbliższe czynne tory w Szamotułach to się może jakąś drezynę załatwi i dojedziemy.
                              Last edited by dadek; 14-05-2018, 00:37.

                              Comment

                              • zgoda
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 3516

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
                                No, z tym majem, to Cię trochę poniosło
                                Termin ogłoszenia odwołania Zlotu to zwykle początek lipca.
                                Oczywiście masz rację. Miałem na myśli plotki o odwołaniu. W latach poprzednich pojawiały się już w tydzień po powrocie ze zlotu, jak nie wcześniej.
                                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎