Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sergioP
    • 09-2005
    • 1261

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
    W imieniu swoim i Łukasza dziękujemy za gościnę na krzywy ryj. I pamiętajcie, że to byłem ja Promil03 i Luklaz... nikt i nic więcej.
    Nooo Promil...
    Zraniłeś mnie na wskroś
    Wasza obecność została już udokumentowana i nikt i nic tego nie zmieni
    Last edited by sergioP; 12-09-2018, 20:48.
    - Wiesz Luciu, co ci powiem?
    - ???
    - ...napiłbym się piwa.

    ------------------------------------------
    Dzień dobry panu.
    Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

    Comment

    • Maremali
      Senior
      • 05-2002
      • 1953

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
      W imieniu swoim i Łukasza dziękujemy za gościnę na krzywy ryj. I pamiętajcie, że to byłem ja Promil03 i Luklaz... nikt i nic więcej.
      Dziennik piwny bedzie pamiętać szczególnie o tych hostessach, które z Wami przyjechały jedna to chyba pszeniczanka a druga kurde nie pamiętam ...
      http://maremali.web-album.org/

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
        Nooo Promil...
        Zraniłeś mnie na wskroś
        Wasza obecność została już udokumentowana i nikt i nic tego nie zmieni
        Chodziło mi o to, że byliśmy jako my, a nie ReCraft.

        Comment

        • Doodeck
          Senior
          • 05-2003
          • 1612

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Była woda chmielowa dla prawdziwych abstynentów
          Oj była, była...
          Ale już mi przeszło
          Dalekosiężny
          Obserwator
          Obiektów
          Dynamicznie
          Epatujących
          Ciekawymi
          Koncepcjami

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
            Nooo Promil...
            Zraniłeś mnie na wskroś
            Wasza obecność została już udokumentowana i nikt i nic tego nie zmieni
            Obaj słusznie prawicie, ale ważne są niuanse.

            BTW, taki szeroki pas od Suwałk aż po Kielce i Sandomierz, z bocznym wariantem w kierunku Częstochowy i Piotrkowa Trybunalskiego jest całkowicie bez zlotów. Tak samo Pomorze Zachodnie.
            I tu jak co roku rodzi się wątpliwość czy szukamy miejsca czy browaru. Jakiś zalążek przyszłego już jest, ale to jeszcze daleka droga by go zrealizować. Tak czy inaczej potrzeba więcej chętnych do przejęcia odpowiedzialności za zlot (organizacyjnie).

            Comment

            • dadek
              Senior
              • 09-2005
              • 4538

              Przyłączam się do podziękowań dla organizatorów. Miejsce bardzo fajne i super, że znów się spotkaliśmy w tak zacnym gronie (szczególnie Promil z Luklazem zapodali niespodziewankę ).
              A występ Klaudiczki nas powalił - za rok prosimy o "13 księgę" .

              Comment

              • Krakus
                Senior
                • 04-2007
                • 167

                A i ja podziękował bardzo za fajną (jak zwykle ) imprezkę. Do następnego.

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9729

                  Lepiej późno, niż wcale, ale...
                  Dopiero z tatrzańskich szczytów powrócon dzięki WSZYSTKIM.
                  Za organizację, za dezorganizację, za och-achy, za marudzenie, za piwo, za whiskey (z naciskiem na EY), za domek na górze (ale za to pryczę na dole), za postoje na siku i na michę... itede.
                  Co roku czekam na zlot, potem zastanawiam się, na ch... mi taki wyjazd, potem się cieszę, potem mnie (trochę) głowa boli, potem znów tęsknię, i tak, k..., w kółko .

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    To i ode mnie słów parę - podziękowań dla osób zaangażowanych w organizację, z dużym naciskiem na Prezesa i Doranów. Jeszcze wszystkich Zuotów nie odwołano, a pogłoski o ich śmierci okazują się przesadzone

                    @Maremali - że Tobie Żona nie uwierzyła, ale nam jakby co wszystko widzieliśmy

                    Wasze zdrowie!
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎