Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

II Wielki Zlot Forumowiczów, 19-21 września 2003

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #16
    varia

    domki

    Domki są drewniane ale solidniejsze od tych co znajdowały się w Jezierzanach (jeśli ktoś pamięta )

    - jest ogrzewanie
    - jest bieżąca woda (nie wiem jednak czy w samych domkach jest gorąca woda)
    - pościel na miejscu, dla świętego spokoju można wziąć ze sobą śpiwór

    prowiant

    plan jest taki:

    piątek wieczór - w Tawernie mamy zapewniony ciepły posiłek, który na pewno zadowoli w równym stopniu mięsożerców jak i trawożerców

    sobota popołudnie-wieczór/niedziela rano - zrzutka na odpowiednią ilość kiełbasy na ognicho (oczywisćie postaram się aby już była na miejscu )

    reszta jedzenia we własnym zakresie.
    - w ośrodku jest możliwość zamówienia posiłków (ceny gdzieś na górze zamieściłem)
    - w bliskiej okolicy ośrodka nie wypatrzyłem żadnego sklepu.

    inne

    - proszę wziąć swoje ulubione szkło piwne.
    - można wziąć strój kąpielowy, bo jest jezioro pod smamym nosem, gdzie można rónież wypożyczyć jakiś kajak, rower wodny, etc.
    -

    $$$$$$$

    rozliczamy się na miejscu w Wieżycy.

    koszulki

    - trochę nie na temat : będę miał ze sobą koszulki Browaru dla: Magdusi i Ireny. jeśli są chętni na granatową XL-kę - proszę się odezwać to wezmę ze sobą dodatkowych kilka egzemplarzy.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #17
      zniżki

      zniżki odebrane i rozesłane priorytetami
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #18
        chyba coś pochrzaniłem...

        poniżej mapka z dojściem/dojazdem do ośrodka. nie wiem czemu uznałem że ten ośrodek, który został załatwiony zowie się "Nauta". "Nauta" jest następnym ośrodkiem. Nasz się zowie bodaj "Wieżyca". Mam nadzieję że obrazek znajdujący się poniżej wyklaruje ostatecznie co gdzie i jak. W razie czego będę tłumaczył drogę telefonicznie - 501 334 290.
        Attached Files
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #19
          dzisiaj od ok. 19.00 będę dostępny zapewne tylko pod telefonem:

          501 334 290
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #20
            i już po Zlocie...

            Tak, Kochani - wszystko co dobre szybko się kończy, wczoraj ostatni imprezowicze opuścili Wieżycę - czas na małe podsumowanie i relację.

            --------------------------
            P O D Z I Ę K O W A N I A
            --------------------------

            W pierwszej kolejności składam podziękowania:

            - naszemu głównemu sponsorowi: browarowi Amber, czyli de facto panu Andrzejowi Przybyło, właścicielowi browaru, za wsparcie finansowe, smakowicie-piwne i przychylność naszemu serwisowi.

            - Sławomirowi Pahlke z browaru Amber za zorganizowanie nam świetnej zabawy, atrakcji wszelakich i zapewnienie tego żeby wszystko kręciło się jak należy, dotrzymania nam towarzystwa pomimo ograniczonego czasu, i, i, i...

            Nie mniej serdecznie dziękuję:

            - WARS-ikowi za zapewnienie nam zniżek PKP, które poważnie obniżyły koszty przejazdu

            - Obsłudze ośrodka "Wieżyca" za fachową robotę na miejscu w ośrodku i wyrozumiałość dla naszych śpiewów oraz panu Łukaszowi za obsługę ogniska

            - Pracownikom Zielonej Tawerny - za ogrom pracy włożonej w obsługę naszego pokładu, przygotowanie pysznych posiłków, serwowanie wspaniałego piwa (i niestrącanie majtków z masztów )

            - Obsłudze kelnersko-kuchennej Jasia Wędrowniczka w Bytowie

            - Kierowcom autokarów za znoszenie naszych gromkich śpiewów i innych ekscesów

            - Oczywiście wszystkim Forumowiczom jak i jeszcze-Nieforumowiczom za przybycie do Wieżycy i za świetną codzienną zabawę od zmierzchu do świtu, za przywiezienie ze sobą piwnych wyrobów własnych jak i z browarów ze swej okolicy, za śpiewy, tańce i i i

            - niezanemu mi człowiekowi u którego nasz obrotny Krzysiu zdobył butle CO2

            - wszystkim których nie wspomniałem a którzy przyczynili się do wielkiego sukcesu naszego II Ogólnopolskiego Zlotu

            Oraz:

            - Zawsze czujnej Policji na dworcu w Poznaniu za niewręczenie mandatów za spożywanie w miejscu publicznym napoju wizualnie przypominającego piwo (trzeba przyznać że Policja jest coraz lepiej wyszkolona - wykrywa zawarty w cieczy etanol samym wzrokiem )

            -----------------------------------

            D Z I Ę K U J Ę !


            a za niedługo relacja
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #21
              mały przedsmak z aparatu Simona

              o!
              Attached Files
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎