Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2021.09.10-12 NieWielki Zlot Browarbizonów, Chmielobranie, Karczmiska - konkrety

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    2021.09.10-12 NieWielki Zlot Browarbizonów, Chmielobranie, Karczmiska - konkrety

    Koniec opieprzania się po krzakach, pora na konkrety, czyli bulenie kasy :-D

    Umówiłam się z Pawłem, że kasiorę za nas wręczę mu gotówką, a ponieważ chyba nie wyobrażacie sobie, że będę robiła zbiórkę na miejscu zarządzam, co następuje:

    Nocleg: jeśli spanie w szkole na materacu, to oczywiście trzeba wziąć psiworek i płatne to jest 20 zł za dobę, czyli razem 40 zł. Nocleg tylko od piątku do niedzieli - z przyczyn oczywistych - dzieci gdzieś się musza uczyć. "Zakwaterowanie" w piątek zatem też dopiero najwcześniej od 16:00. Paweł dostał ode mnie listę uczestników wg listy z ostatniego posta z tematu "Ploty", czyli:

    1. Krakus - XL
    2. E-Prezes - XL
    3. Slavoy L
    4. Marusia damska M
    5. Wiktoria - jedynie słuszna XXL
    6. Pepek (jak mniemam ) [słuszne mniemanie ] - XL
    7. Zgoda - XXL
    8. Piecia
    9. JAckson (M)
    10.maremali - XXL
    11. Warzywo kurde jak Slavoy bierze L to wypadało by M ale czy się zmieszczę ryzyk fizyk M
    12. Fuliano L
    13. MarcinKa L
    14. darekeb - XL
    15. Sezamek - L
    16. Hans - L
    17. Bondi - XXL
    18. Misiek - XXL19. Juri1 - XL
    20. Jurandofil XL i pół
    21.artur66 - męska L

    UWAGA! Możliwy jest też nocleg pod własnym namiotem, na terenie farmy Pawła, bezpłatnie, łazienka w szkole, która jest zaraz obok.

    Skłądamy sie na piwo! Tam przyjeżdża branżunia z własnym piwem, zatem nie wjeżdżamy na krzywy ryj. Umówiłam się z hurtownią Dziki Wschód na dostawę wg aktualnej przed Chmielobraniem oferty, zatem wycena nie będzie co do złotówki, ale jeśli będzie jakas nadwyżka, to dostanie ją Paweł na cele charytatywne. Oceniam nas na 6 petainerów 30 l (20 osób, 2 dni, 360 piw to 17 piw na głowę - chyba styknie) x 350 zł = 100 zł na łeb. Będziemy obserwować, jeśli branża przywiezie dużo piw, to się dzielimy, a jak nie, to pijemy sami :-D

    W osobnym poście wrzucę opis z FB z wydarzenia utworzonego przez Pawła Piłata (Polishhops).

    A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE!!!

    Proszę wszystkich o wypełnienie formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1F...KcsQw/viewform

    Tam jest też info o piątkowej potencjalnej wycieczce do browaru Inbrand - Paweł załatwi dojazd, ale start jest o godz. 16:00, więc wiadomo, że nie każdy zdąży przyjechać.

    Na maila dostaniecie info, gdzie wpłacać kasę - Slavoy będzie Was ogarniał, bo ja już mam przedfestiwalowy kociokwik i więcej na klatę nie przyjmę.

    AHA!! Żarcie we własnym zakresie! Będzie tam przy chmielnikach jakiś poczęstunek i żur w niedzielę, oraz pewnie jakiś foodtruck, albo 2, ale śniadanka i kiełbasy na ognicho trzeba braść :-)

    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    KOSZULKI: zgłoszone rozmiary, ale zakup już u Pawła na miejscu.

    Info z wydarzenia na FB dla tych, co nie fejsbukują, a link dla tych, co fejsbukują: https://www.facebook.com/events/5852...tab=discussion


    Oficjalna część imprezy rusza w sobotę (11.09)

    o 10:00 ruszamy autokarami zwiedzać chmielniki

    Wracamy ok. 14:00-15:00 i zaczynamy świętowanie

    Pracujemy nad pozyskaniem foodtrucka, jeżeli macie kogoś pewnego, kto chce mieć wyłączność (bez ponoszenia kosztów placu i prądu) napiszcie do Adrian Tomczyk

    Zapewniamy śniadanie w postaci regeneracyjnego żurku i kawy w niedzielę o godzinie 11:00

    Wpisowe dla browarów: tradycyjnie już piwo. Będą krany, można wziąć kega.

    Organizacyjnie

    W tym roku z przyczyn niezależnych od nas nie będzie piątkowej kolejki

    Jeżeli ktoś ma ochotę przyjechać w piątek, zapraszamy

    Nocleg: polecamy lokalne agroturystyki lub nasze pole namiotowe przy chmielniku.

    Dla miłośników doznań ekstremalnych: jest opcja spania w szkole! Zatyczki do uszu we własnym zakresie!

    Gwarantujemy busa, który po imprezie będzie rozwoził do miejsc noclegowych.

    Polecamy zabrać ze sobą kalosze i pelerynę przeciwdeszczową.

    Last edited by Marusia; 25-08-2021, 09:54.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment


    • artur66
      artur66 commented
      Editing a comment
      tak sobie myślę jak w warunkach polowych zrobić w piątek kolację w sobotę obiad może mega grill

    • Krakus
      Krakus commented
      Editing a comment
      artur66 - dasz radę. Liczymy na Ciebie. ;-)
      Last edited by Krakus; 26-08-2021, 14:46.
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #3
    Osoby, które wypełniły formularz dostały na maila dane do wpłaty.
    Bardzo proszę o spięcie pośladów i szybką wpłatę
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #4
      A ja nadmienię, że kto nie wypełni formularza nie będzie uczestnikiem naszej imprezki :-)
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Wiktoria
        Senior
        • 07-2003
        • 796

        #5
        Jako, że wypełniłam formularz i dokonałam wpłaty, czuję się upoważniona do zadawania pytań. Jaką kwotę należy zabezpieczyć na pozyskanie koszulki? Czy w szkole są jakieś czajniki elektryczne (albo i tradycyjne), bo wiadomo - nie samym piwem człowiek żyje; czasem potrzebuje kawy lub nawet zupki chińskiej?
        Jeszcze miałam jakieś inne pytania, ale w tej chwili nie pamiętam...

        Comment


        • slavoy
          slavoy commented
          Editing a comment
          Z kuchennych rzeczy nie będzie nic dostępne. My na pewno będziemy mieli kuchenkę gazową. JAckson niech weźmie czajnik elektryczny

        • JAckson
          JAckson commented
          Editing a comment
          Po co mi czajnik elektryczny jak jadę z namiotem?. Biorę kuchenkę gazową

        • Krakus
          Krakus commented
          Editing a comment
          To ja wezmę czajnik prądowy.
          Last edited by Krakus; 01-09-2021, 13:52.
      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #6
        Jadę autem z Wrocławia i mam wolne miejsca jakby co
        Last edited by JAckson; 30-08-2021, 11:55.
        MM961
        4:-)

        Comment


        • JAckson
          JAckson commented
          Editing a comment
          miejsca już brak - rezerwacja od Pepków.
      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #7
        Jeżeli jakiś zbieracz kapsli jedzie na zlot to mogę dostarczyć paręnaście tysięcy ładnie zdejmowanych z butelek przez ostatnie lata.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #8
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
          Jeżeli jakiś zbieracz kapsli jedzie na zlot to mogę dostarczyć paręnaście tysięcy ładnie zdejmowanych z butelek przez ostatnie lata.
          Mogę przejąć jak nie ma innych chętnych.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Tam jest też info o piątkowej potencjalnej wycieczce do browaru Inbrand - Paweł załatwi dojazd, ale start jest o godz. 16:00, więc wiadomo, że nie każdy zdąży przyjechać.
          Na w/w stronie nie znalazłem info o tej wycieczce. Ja chętnie, więc wolałbym wiedzieć czy jest sens się spinać i dotrzeć na 16:00 i czy dla wszystkich starczy miejsca.
          Last edited by e-prezes; 01-09-2021, 20:12.

          Comment

          • Jurandofil
            Senior
            • 10-2007
            • 976

            #9
            Kolejne pytanko organizacyjne: czy ktoś wie, gdzie dokładnie znajdują się CHMIELNIKI, do których w sobotę jest przejazd autokarami z Karczmisk (o godz. 10:00)?
            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

            Comment

            • dadek
              Senior
              • 09-2005
              • 4538

              #10
              To tak jakbyś spytał gdzie w lesie są drzewa
              WSZĘDZIE!

              Comment


              • Jurandofil
                Jurandofil commented
                Editing a comment
                Jeżeli dojazd jest do WSZĘDZIE to po co zostały zaplanowane autokary?
            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #11
              Jurandofil commented
              Dzisiaj, 15:26
              Jeżeli dojazd jest do WSZĘDZIE to po co zostały zaplanowane autokary?

              Pierwotnie miały chyba zabierać nie z samych Karczmisk a z Puław.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #12
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi


                Na w/w stronie nie znalazłem info o tej wycieczce. Ja chętnie, więc wolałbym wiedzieć czy jest sens się spinać i dotrzeć na 16:00 i czy dla wszystkich starczy miejsca.
                Wycieczka do Inbranda jest dla nas, po co zatem miała by wisieć w oficjalnym info?

                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  #13
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi

                  Wycieczka do Inbranda jest dla nas, po co zatem miała by wisieć w oficjalnym info?
                  Świetnie, zatem nawiązując do wypowiedzi JAcksona z wątku PLOTY, czy umawiamy się, że kto chce do Inbranda, to stawia się w Karczmiskach pod szkolą o 16:00? Bo ja uzależniam czas zwolnienia się z pracy od tej godziny. Więc jeśli będzie inna to się chętnie dopasuję tylko muszę wiedzieć do której godziny.

                  I przy okazji: może Marusia dasz radę wyjść na przeciw moim wątpliwościom w obszarze szczegółów i powiesz konkretnie gdzie znajdziemy się po 10:00 w sobotę. Fizycznie pinezka na mapie byłaby najlepsza. Dadekj już mi objaśnił, że będziemy WSZĘDZIE, ale jakoś tego nie czuję do końca
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment


                  • Marusia
                    Marusia commented
                    Editing a comment
                    W ankiecie, która wypełniałeś jest napisane: odjazd o 16:00 spod szkoły.

                    Gdzie są chmielniki - a skąd ja mam to wiedzieć :-D

                  • Jurandofil
                    Jurandofil commented
                    Editing a comment
                    Słusznie! Brawo! W ankiecie było. A pytania i wątpliwości tu na forum padające spowodowały, że nie sięgnąłęm do źródeł. Ok, zamykamy temat piątku i godziny 16:00.

                    Dalej będę nudził do skutku:
                    Czy ktoś wie albo może ustalić (bo mu się będzie chciało), albo da znać kogo zapytać (hehe) dokąd ruszają autokary w sobotę o 10:00 z Karmisk?
                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #14
                  UWAGA! Ogłoszenia piwofialne!

                  Ze składki na piwo rezerwuję piwa w hurtowni Dziki Wschód, będą to piwa browaru Dziki Wschód. Dlaczego? Jako, że zazwyczaj na tej imprezie piwa jest za dużo, ale nie wypada wbijać na krzywy ryj, to się zrzuciliśmy na dodatkowe browary. Dziki Wschód daje możliwość zwrotu nieotwartych kegów, wtedy kasa za to idzie do Pawła Piłata, który to przekazuje na szkołę, czy jakieś tam inne jego zbożne cele. Natomiast część przedstawicieli browarów przyjeżdża już w piątek (np. Promil:-D), więc jest wysoce prawdopodobne, że wesprzemy impreze jakąs całkiem godną sumką :-D

                  Jak już było pisane wyżej - szkoła nie oferuje zaplecza kuchennego, tylko sanitarne. Na samej imprezie będą tojtoje, dla namiotowców łazienka w szkole.

                  Koszulki - nie znam ceny, ale powyżej 50 zł na pewno będzie.

                  Pamietajcie o zabezpieczeniu sie w prowiant! Ognisko ma być, zatem kiełbachy, ale też jakieś śniadanka miejcie ze sobą. We wsi jest knajpa, mają być jakieś foodtrucki, ale zabezpieczenie żarciowe warto miec :-)
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #15
                    UPDATE: Foodtruck będzie jeden, tylko w sobotę, z meksykańskim żarciem, a osób ponad sto. Odjazd do Inbrandta tak jak było w ankiecie, o 16:00 w piątek, spotykamy się pod chatą Pawła, ale to zaraz obok szkoły, zatem jak ktos nie doczyta, to i tak go zgarniemy. W autobusie tylko nasza ekipa. Przypominam, że obowiązujące informacje w tym temacie są ode mnie, a nie od Dadka, który sie nawet nie zapisał :-D
                    Last edited by Marusia; 07-09-2021, 14:10.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎