Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IV Wielki Zlot Forumowiczów - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    Faktycznie niezbyt to było zachęcające,
    ja wraz z osobistą małżonką w trakcie krótkiego wypadu urlopowego zachęciliśmy 3 osoby lubiące piwo (kobiety ) do zapoznania się ze stroną browaru.biz.
    Z tego dwie były zainteresowane ew. udziałem w zlocie.
    Ale jak sobie poczytają to się pewnie nawet nie odezwą
    Możliwe że we Wrocławiu pojawi się potencjalna forumowiczka na cotygodniowym spotkaniu (jest z Wrocławia).
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
      (...) także niniejszym wywołuję Zieloną Żabę do tablicy
      ...sie robi szefuniu!
      Będzie za parę(naście) minut, bo akurat mam robotę i wskoczyłem na sekundkę jeno.
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
        Możliwe że we Wrocławiu pojawi się potencjalna forumowiczka na cotygodniowym spotkaniu (jest z Wrocławia).
        No, to niedługo będzie można powiedzieć, że sekcja Wro jest sfeminizowana Ostatnio na pięcioosobowym spotkaniu były 3 kobity i dwóch facetów
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23811

          bo Wy tam Wrocławianki lubicie rodzynki
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
            (...)
            Ląduje on w Warszawie Wschodniej planowo 06:07, z tejże stacji o 07:05 odjeżdża pociąg pośpieszny do Nasielska, gdzie jest o 08:15.

            Tam, jeżeli wierzyć internetowemu rozkładowi jazdy PKS, a ja mu nie dowierzam jest autobus o 9:25 i już ok. 10:30 jesteśmy w Pułtusku
            Mała sugestia - należy przesiadać się w Warszawie Zachodniej, będzie większa szansa na złapanie całych przedziałów. To będzie poranny pociąg z Łodzi więc napewno będzie miał lepiej niż dobrą frekwencję. Większość luda wysypie się na centralniaku i wtedy trzeba chybcikiem zajmować przedziały.
            A jeżeli załoga Wesołego pociągu będzie chciała mieć obsolutną pewność na dużo miejsca, to o 7:20 odjeżdża, z oddalonego od Zachodniego o 3 minuty spaceru, przystanku Warszawa Wola, kibel do Działdowa. Do Warszawy Gdańskiej wiezie generalnie drużynę konduktorską i powietrze, a i dalej, w porannym kursie, niewiele więcej osób. W Nasielsku ląduje o 8:59.
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              A co do rozkładu autobusów na www.rozklady.com.pl, to co prawda niewiele z niego korzystałem (zwykle gdzie się da jadę pociągiem), ale jeszcze mnie nie zawiódł.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                (...)Natomiast koleżankę Annd to średnio zachęciliście - jak to czytam, to moje wrażenie jest takie"no jak musisz, to wpadaj, ale piwa nie dostaniesz" Myślę, że nie ma przeszkód, żebyśmy poczęstowali nowych znajomych piwem, jesli o mnie chodzi to SERDECZNIE ZAPRASZAM
                Ależ na piwo jak najbardziej zapraszamy, byle do 20:00. Pozostanie niestety raczej nie wchodzi w rachubę z powodów różnych, których z powodu porannego bólu głowy tłumaczyć w tej chwili nie będę

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
                  Faktycznie niezbyt to było zachęcające
                  No..., czas zachęcania minął około połowy lipca, teraz jest czas wytężonej pracy, co by wszystko zapiąć na ostatni guzik

                  Comment

                  • annd
                    Junior
                    • 08-2005
                    • 16

                    reguły....

                    troszkę się poddenerwowałam....
                    jakie trzeba spełniać warunki aby móc uczestniczyć w zlocie???
                    trzeba być "premium użytkownikiem"???
                    czy trzeba przez określony czas być aktywnym uczestnikiem forum???
                    bardzo proszę o wytłumaczenie sprawy...





                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                    Ależ na piwo jak najbardziej zapraszamy, byle do 20:00. Pozostanie niestety raczej nie wchodzi w rachubę z powodów różnych, których z powodu porannego bólu głowy tłumaczyć w tej chwili nie będę

                    Comment

                    • annd
                      Junior
                      • 08-2005
                      • 16

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                      Dodajmy jeszcze - wedle regulaminu "Rybaczówki" odwiedziny ludzi niezamieszkujacych w osrodku sa mozliwe do godziny 20-tej.

                      Kurcze, cos mi wcielo niektóre polskie znaki

                      nie będziemy robić problemu...rzeczywiście może jest za późno
                      w Rybaczówce byłam już kilka razy (zarówno jako mieszkaniec jak i gośc), jeśli goście zachowują się kulturalnie to nie są wypraszani o 20-tej.
                      pozdrowienia z pułtuska

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annd
                        troszkę się poddenerwowałam....
                        jakie trzeba spełniać warunki aby móc uczestniczyć w zlocie???
                        trzeba być "premium użytkownikiem"???
                        czy trzeba przez określony czas być aktywnym uczestnikiem forum???
                        bardzo proszę o wytłumaczenie sprawy...

                        Do 15 .07 należało wpłacić zaliczkę. NIe trzeba być premiumem.
                        Być może zwolnią się jakieś miejsca - pytanie kieruj do Małejżonki lub ARTa
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          Annd, problem nie polega na tym jak długo ktoś się udziela na forum, czy jest premiumem, czy juniorem. Problem polega na organizacji. Na tym, że jakiś czas temu trzeba było zarezerwować ośrodek, autokary (co łączyło się z przedpłatami), przeliczyć wszystko na ilość zdeklarowanych osób...Dlatego serdecznie Was zapraszamy do odwiedzenia Zlotu, chętnie się z Wami napijemy piwa, ale czas zapisu na Zlot niestety już minął. Zarówno dla premiumów, jak i dla juniorów, gości czy innych osób....

                          Comment

                          • annd
                            Junior
                            • 08-2005
                            • 16

                            chyba gafa

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                            No..., czas zachęcania minął około połowy lipca, teraz jest czas wytężonej pracy, co by wszystko zapiąć na ostatni guzik

                            najbardziej oficjalnie jak tylko potrafię chciałam przeprosić za moje niecne zachowanie, które ujawniłam chęcią uczestnictwa ( w dodatku z małżonkiem moim) w IV zlocie forumowiczów

                            błąd mój niewątpilwie wyniknął z niedopatrzenia ( nie doczytałam informacji o minionym terminie zgłoszenia)

                            raz jeszcze przepraszam życząc pysznej i suto zakrapianej zabawy w "rybaczówce" i poza nią

                            Comment

                            • annd
                              Junior
                              • 08-2005
                              • 16

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                              Annd, problem nie polega na tym jak długo ktoś się udziela na forum, czy jest premiumem, czy juniorem. Problem polega na organizacji. Na tym, że jakiś czas temu trzeba było zarezerwować ośrodek, autokary (co łączyło się z przedpłatami), przeliczyć wszystko na ilość zdeklarowanych osób...Dlatego serdecznie Was zapraszamy do odwiedzenia Zlotu, chętnie się z Wami napijemy piwa, ale czas zapisu na Zlot niestety już minął. Zarówno dla premiumów, jak i dla juniorów, gości czy innych osób....
                              ależ ja rozumiem...

                              Comment

                              • annd
                                Junior
                                • 08-2005
                                • 16

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annd
                                ależ ja rozumiem...
                                tj teraz już rozumiem

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎