Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IV Wielki Zlot Forumowiczów - giełda piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
    ...się tak zastanawiam - czy ośrodek dysponuje wystarczającą liczbą lodówek?(...)
    Z tym może być niejaki problem - na zapleczu są lodówki, ale z jedzeniem - parę sztuk pewnie da się podrzucić, ale napewno niezbyt wiele, w kuchence polowej jest jedna lodówka....
    Jest jednak rzeka - damy radę

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #32
      Nie każdy jedzie samochodem. Mają na uwadze 10 km marsz na piechotę (co może się zdarzyć) nie mogę zabrać więcej niż 5 - 6 piw . Poza tym partycypacja jest jedna z możliwości, pisałem, że szczegóły na PW. Wymiana tez wchodzi w grę z zastrzeżeniamia jak wyżej. Poza tym wymienić się można na jedno dwa piwo, a ja bym wypił z 10 litrów Bartka dlatego chcę za to zapłacić.
      Last edited by zythum; 01-09-2005, 09:48.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #33
        Ludzie, co Wy z tym Bojanowem, przecież już wielokrotnie było udowodnione, że łon do picia się absolutnie nie nadaje

        Raczej nikt tego nie przywiezie, bo Maryhha nie będzie, a po za Bojanowem tego rarytasu raczej nie ma.

        To samo z Górą - trzeba by jechać do Góry i zatankować, zresztą, nawet nie weim, czy coś tam jeszcze robią, bo nasz kolega Rychur już tam nie rabota.


        Jeśli o mnie chodzi to przywiozę trochę domowego z Portierni
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
          Mnie żeby nie przedłużać interesuje Bartek i Janów - myślę, że gdyby dojechały beczki z tych browarów to nie byłoby problemów ani z chętnymi do wypicia ani z chętnymi do partycypacji w kosztach. (...) Reflektuję na partycypowanie finansowe w beczkach Bartka i Janowa lub wymianę na ww. piwa.
          Kwestia warta rozważenia - jadę swoim samochodem, więc zamiast 10 PETów Janowa, mógłbym zakupić bekę. Samodzielnie nie dałbym rady ponieść takiego kosztu,ale jeśli znajdzie jeszcze ktoś chętny na 1/3 to zacznę się powypytywać.
          Czy ktoś dysponuje niepotrzebną pompką? Moze być problem z wypożyczeniem po 18:00...
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
            Kwestia warta rozważenia - jadę swoim samochodem, więc zamiast 10 PETów Janowa, mógłbym zakupić bekę. Samodzielnie nie dałbym rady ponieść takiego kosztu,ale jeśli znajdzie jeszcze ktoś chętny na 1/3 to zacznę się powypytywać.
            Czy ktoś dysponuje niepotrzebną pompką? Moze być problem z wypożyczeniem po 18:00...
            Na Janów bym się pisał - chociaż na dwa literki na miejscu, a i w plastik mógłbym pobrać drugie tyle

            Pompki nie mam, ale w browarze zazwyczaj dawali (trzeba było dowód zostwaić i uważać by wziąść dobrą i dysponować dodatkową pompką powietrza) NIe pamiętam jakiego typu kegi (zamknięcie) stosują w Janowie, a to ma wpływ na rodzaj pompki.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
              Kwestia warta rozważenia - jadę swoim samochodem, więc zamiast 10 PETów Janowa, mógłbym zakupić bekę. Samodzielnie nie dałbym rady ponieść takiego kosztu,ale jeśli znajdzie jeszcze ktoś chętny na 1/3 to zacznę się powypytywać.
              Czy ktoś dysponuje niepotrzebną pompką? Moze być problem z wypożyczeniem po 18:00...
              Na kilka litrów też się piszę


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                Ludzie, co Wy z tym Bojanowem, przecież już wielokrotnie było udowodnione, że łon do picia się absolutnie nie nadaje

                Raczej nikt tego nie przywiezie, bo Maryhha nie będzie, a po za Bojanowem tego rarytasu raczej nie ma.
                Ich ostatnie osięgnięcia nie są aż tak paskudne, co i Biermann może potwierdzić.

                Tak się składa, że mam na zbyciu butelkę Bojanowa w wersji mocnej - zamienię na coś, czego w tym roku jeszcze nie piłem. Lista browarów, które w tym roku "testowałem", w temacie "Co piją forumowicze". Decyduje kolejność zgłoszeń.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #38
                  Ja Janowa chętnie spróbuję, ale bez szaleństw, degustacyjnie, w zamian buteleczka mojego domowego
                  Przecież będzie tyle Ciechanowa, że ......
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    #39
                    Tylko, że Ciechana to ja mam na codzień na ten przykład i wolałbym pić coś innego jeżeli mogę . Dlatego też tak bardzo zależy mi na Janowie i Bartku z beczki. Seta kupuj bekę - ja spokojnie wchodzę w 1/3 niej
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      #40
                      Mam prośbę do forumowiczów którzy kolekcjonują etykiety aby zabrali na zlot nowe wzory etykiet z browarów które im wpadły w ręce i mają je na wymianę , zlot to dobra okazja aby powiększyć swoje zbiory, też coś przygotuję.
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        Ich ostatnie osięgnięcia nie są aż tak paskudne, co i Biermann może potwierdzić.

                        Tak się składa, że mam na zbyciu butelkę Bojanowa w wersji mocnej - zamienię na coś, czego w tym roku jeszcze nie piłem. (...)
                        Flaszka z Bojanowa znalazła już nowego właściciela!!
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          #42
                          Jakoś dziwnie Ci nie zazdroszczę
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • naczelnik
                            Senior
                            • 08-2003
                            • 1884

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                            Flaszka z Bojanowa znalazła już nowego właściciela!!
                            Będzie się działo, jeśli zdecydujesz ją odbezpieczyć na miejscu...
                            Popieram domowe browary!

                            Polakom gratulujemy naczelnika

                            Zamykam browar.
                            Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                            gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              #44
                              Spokojnie, ostatnio piliśmy z Biermannem Bojanowo przy okazji meczu Panathinaikos - Wisła i przyniosło to szczęście drużynie, której kibicowaliśmy.

                              Comment

                              • naczelnik
                                Senior
                                • 08-2003
                                • 1884

                                #45
                                A piliście wcześniej jakieś piwo Biermanna?
                                Może to picie nie przyniosło szczęścia, a pogrążyło przeciwnika?
                                Last edited by naczelnik; 01-09-2005, 16:11. Powód: Biermanna pomyliłem z Beirmannem
                                Popieram domowe browary!

                                Polakom gratulujemy naczelnika

                                Zamykam browar.
                                Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                                gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎