Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VI Wielki Zlot Forumowiczów - giełda piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham Wyświetlenie odpowiedzi
    Wyszedł se i nie wróci. Są smoki zoza czerwonym i miodowe. I "upszejma" ekspedientka.
    Tragedyja. Trudno, może ktoś inny dałby radę.
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • kham
      Senior
      • 01-2006
      • 751

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
      Tragedyja. Trudno, może ktoś inny dałby radę.
      Jutro zajrze w jeszcze jedno miejsce. Co prawda tam nie było ale obiecywali, że będzie. Od biedy w PiPie sprawdze.

      Comment

      • kot_z_cheshire
        Senior
        • 11-2005
        • 2201

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham Wyświetlenie odpowiedzi
        Jutro zajrze w jeszcze jedno miejsce. Co prawda tam nie było ale obiecywali, że będzie. Od biedy w PiPie sprawdze.
        W PiPie (na Promienistej) zapomnij...Monitoruję na bieżąco. Czasem cała gama smoków bywa.
        Młode koty mają adhd, niestety.
        Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
        Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
        Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
          Do zlotu pozostały już tylko trzy tygodnie. Myślę, że już najwyższy czas zacząć ten temat.
          Jako pierwszy proponuję kilka butelek Dworskiego z browaru EDI na wymiankę oraz zobowiązuję się przywieźć pozostałe ich piwka do degustacji. Muszę stwierdzić, że z biegiem lat p. Wilk nabiera doświadczenia i robi coraz lepsze warki.
          Z chęcią reflektował bym na butelką Dworskiego i jeszcze jakieś. W zamian wszystko co z Krakowie (Relakspol, Stary Kraków, C.K. Browar) no i oczywiście co w sklepach.
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • Cyrkonia
            Senior
            • 10-2001
            • 1936

            #35
            Jakby ktoś coś chciał z Olsztyna............ to może jeszcze coś się znajdzie........
            www.stat-gra.pl

            Comment

            • pirackamuza
              Senior
              • 12-2004
              • 1903

              #36
              Mógłbym mieć parę Grudziądzów, jak byłby ktoś chętny (Gotyckie, Specjał, a nawet Rotmistrz - ale do tego chyba nikt się nie pali...). Także coś z Krajana (w tym Porter). No i wierzę, że w uda mi się przywieźć niefiltrowanego Kasztelana.
              W razie co - Kujawiak. Wprawdzie koncernowy i już z Warki, a nie z Brzydgoszczy, ale na południu kraju nima
              Toruń przeprasza za Radio Maryja
              www.bobofruty.pl

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #37
                Mam możliwość wziąść jeszcze Mocne Miodowe z Jabłonowa gdyby ktoś chciał.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • piotry
                  Oj tam, oj tam !
                  • 08-2005
                  • 761

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                  Z chęcią reflektował bym na butelką Dworskiego i jeszcze jakieś. W zamian wszystko co z Krakowie (Relakspol, Stary Kraków, C.K. Browar) no i oczywiście co w sklepach.
                  Nie stety muszę odwieść od tego piwa - do tej pory wszystkie butelki, które otworzyłem sam albo otworzyli moji znajomi okazały się być kwaśne. Warka nie wyszła

                  Jak cos to z tego co wiem to Marusia ma jeszcze jedną but w lodówce to jak nie zatrzyma do sylfka to moze weźmie na zlot - butelka fajnie strzela i mogła by to być atrakcja

                  pozdrawiam
                  piotry

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi

                    Jak cos to z tego co wiem to Marusia ma jeszcze jedną but w lodówce to jak nie zatrzyma do sylfka to moze weźmie na zlot - butelka fajnie strzela i mogła by to być atrakcja
                    Wiesz, chyba jednak oszczędzę tego wstydu EDIemu, niech to zostanie między nami, jakiego kwacha wykonał, po co od razu cała Polska ma degustować
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • kony
                      breweriarz
                      • 08-2005
                      • 1701

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                      Oraz prawdopodobnie po drodze zakupię kilka zodiakalnych lwów w Kłodawie
                      Jak chcesz niepasteryzowane to zadzwoń dzień wcześniej żeby ci Pani odłożyła bo ostatnio jak przejeżdżałem koło 17 to już nie było.
                      I nie bierz Classica bo strasznie kiepska warka wyszła, mocny zdecydowanie lepszy.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zaraz sprawdze czy komes jeszcze obok mnie występuje. Jedna buteleczka starczy??
                      Komes będzie dopiero jesienią. No chyba że jeszcze w którymś sklepie się zawieruszył gdzieś na półce.
                      Last edited by kony; 03-09-2007, 09:34.

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        #41
                        Mogę zabrać jednego Komesa, jednego portera Łódzkiego. Poza tym wszystko co jest dostępne akurat w tym sklepie.
                        Poszukuję portera z Okocimia, coś z Łaska, Janów lub coś z Browarmi lub Bierhalle (dowolnego)
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • dzidek1960
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1548

                          #42
                          Po niedawnych postach na temat Dworskiego otwarłem swoją butelkę i z przykrością muszę stwierdzić, że moje też było kwaśne. Co prawda szło je jeszcze wypić, nawet było czuć w smaku wyraźną goryczkę ale smakowało jak sok z niedojrzałych jabłek. Dlatego nie będę go zabierał na Zlot, chyba że ktoś wyraźnie o nie poprosi. W jego miejsce mogę przywieźć któreś z innych ich piw, w tym aromatyzowane po 5 zł. za butelkę.
                          "Ma jednak kraj polski napój warzony
                          z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                          piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                          do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                          mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                          wybornym smakiem"
                          Jan Długosz, Historie Piwne
                          Moja strona www w początkowym okresie budowy

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #43
                            Lukam po sklepach i widzę że w tej chwili w mojej okolicy nie ma nic interesującego. Nic wymiany nie będę miał jak tak dalej pójdzie.
                            Last edited by adam16; 03-09-2007, 21:00.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • pirackamuza
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1903

                              #44
                              Dzisiaj w Koninie na stacji BP trafiłem ostatnie dwa Koźlaki z Juranda. Ktoś byłby chętny?
                              Toruń przeprasza za Radio Maryja
                              www.bobofruty.pl

                              Comment

                              • sergioP
                                • 09-2005
                                • 1261

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Lukam po sklepach i widzę że w tej chwili w mojej okolicy nie ma nic interesującego. Nic wymiany nie będę miał jak tak dalej pójdzie.
                                To ja ci zprezentuję Kanclerza Złotego z okazji 9 000 postu.
                                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                                - ???
                                - ...napiłbym się piwa.

                                ------------------------------------------
                                Dzień dobry panu.
                                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎