Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VI Wielki Zlot Forumowiczów - giełda piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    #46
    ja chętnie wymienię naszego (bo on i mój i basika) stouta owsianego na pszenicę z ciechanowa
    Last edited by piotry; 04-09-2007, 07:45. Powód: zapomniałem że to NASZ stout a nie tylko mój :P

    Comment

    • piotrrat
      Senior
      • 11-2002
      • 730

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
      ja chętnie wymienię naszego (bo on i mój i basika) stouta owsianego na pszenicę z ciechanowa
      To ja się chętnie z Tobą wymienie ,może tak ze dwie flaszki?

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
        To ja ci zprezentuję Kanclerza Złotego z okazji 9 000 postu.
        Dzięki Ci, dobry człowieku
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Aldach
          Senior
          • 07-2003
          • 1269

          #49
          Jeżeli ktoś chce to mogę wziąć Tigera Pils z Zawiercia, Piwo Jasne z Imielina (oczywiście w puszce) albo Śląskie Pełne, Superpiwosz lub Górnik Zabrze z Zabrza. Nic więcej ciekawego u mnie w okolicy nie występuje.
          Last edited by Aldach; 05-09-2007, 06:51.

          Comment

          • DanielJakubowski
            Senior
            • 12-2005
            • 791

            #50
            Chce ktoś bosmana ?
            Ze swojej okolicy tylko "to" mogę zabrać
            Pozdrawiam
            dj

            Comment

            • piotry
              Oj tam, oj tam !
              • 08-2005
              • 761

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrrat Wyświetlenie odpowiedzi
              To ja się chętnie z Tobą wymienie ,może tak ze dwie flaszki?
              dwie flaszki SO lądują w koszyku, dzieki

              pozdrawiam
              piotry

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #52
                Z racji, że na zlocie będzie Smocza Głowa to nie zabiorę jej w butelkach, co najwyżej Krakowiaka i jakieś relakspole.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  #53
                  Będę mieć bodajże 9 butelek Naturalnego z Gościszewa. W zamian chętnie przyjmę: Brackie, Janów, Zawiercie, Konstancin, Grybów, Racibórz, Namysłów, Jagiełło (w takiej właśnie kolejności). Znajomi będą mieć kilka Amberów (Lwy i Mocny Red). Chętni na wymianę niech piszą na PW.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • pirackamuza
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 1903

                    #54
                    Piwna pustynia...cholera!
                    Jakby był ktoś chętny, to Irlandzkie Mocne z Krajana i Rotmistrz z Grudziądza. Resztę piw wywiało w wakacje i jeszcze nie wróciły... .
                    Toruń przeprasza za Radio Maryja
                    www.bobofruty.pl

                    Comment

                    • DanielJakubowski
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 791

                      #55
                      Ja chętnie wymienie się na prawie każde piwo oprócz koncernowych oraz piw z browarów Grudziądz, Ciechanów i Czarnków. Bo z tych tylko browarów piwa próbowałem. W zamian swoje/kasa.
                      Pozdrawiam
                      dj

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #56
                        Wiem, że to trochę nie na temat, ale co tam.. w końcu też chodzi o wymianę. Pamiętam, że przy okazji giełdy w Żywcu, warsztatów we Wrocławiu albo jeszcze innej imprezy ktoś napisał, że zbiera bilety autobusowe. Jeżeli ten ktoś wybiera się do Trzcianki i chciałby kilka biletów z pomorskiego (i nie tylko), to niech pisze na PW.
                        Last edited by Pendragon; 05-09-2007, 13:43.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • woosaa
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 1548

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Będę mieć bodajże 9 butelek Naturalnego z Gościszewa. W zamian chętnie przyjmę: Brackie, Janów, Zawiercie, Konstancin, Grybów, Racibórz, Namysłów, Jagiełło (w takiej właśnie kolejności). Znajomi będą mieć kilka Amberów (Lwy i Mocny Red). Chętni na wymianę niech piszą na PW.
                          Witam.A czy jest możliwe coś z Braniewa?
                          mb WOS

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #58
                            Z Braniewa może i coś będzie, o ile do sklepu na drugi koniec miasta zdąże sie wybrać dziś lub jutro. Ew. nie wypije tych dwóch butelek co mam w lodówce (Barkas jasny i Batory)

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • woosaa
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 1548

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Z Braniewa może i coś będzie, o ile do sklepu na drugi koniec miasta zdąże sie wybrać dziś lub jutro. Ew. nie wypije tych dwóch butelek co mam w lodówce (Barkas jasny i Batory)
                              Wystarczy jedno
                              mb WOS

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wiem, że to trochę nie na temat, ale co tam.. w końcu też chodzi o wymianę. Pamiętam, że przy okazji giełdy w Żywcu, warsztatów we Wrocławiu albo jeszcze innej imprezy ktoś napisał, że zbiera bilety autobusowe. Jeżeli ten ktoś wybiera się do Trzcianki i chciałby kilka biletów z pomorskiego (i nie tylko), to niech pisze na PW.
                                weź je, jakoś zbiorę wszystko co mam i się wyśle Warsikowi, który nam niegdyś organizował zniżki
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎