Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.09.12-14 - VII Wielki Zlot Forumowiczów [Zawiercie!] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    Nie no, jak to?
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

    Comment

    • huanghua
      Senior
      • 10-2005
      • 1910

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi

      W związku z nagłymi, aczkolwiek koniecznymi pracami remontowymi w mieszkaniu zmuszony jestem zrezygnować z udziału w zlocie

      Zaliczki w całości już wpłaciłem, więc jesli ktoś byłby chętny by pojechać w moje miejsce proszę o kontakt na PW.

      Przykro mi

      Miłej zabawy
      W związku z powyższym mam plan jechać mą małą furką. Czy są chętni do wspólnego wyjazdu?
      Chętnych zapraszam na PW.
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi

        W związku z nagłymi, aczkolwiek koniecznymi pracami remontowymi w mieszkaniu zmuszony jestem zrezygnować z udziału w zlocie
        (...)
        Niespodziewałem się po kol. Biermanie, że z niego taki psuj
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • huanghua
          Senior
          • 10-2005
          • 1910

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Niespodziewałem się po kol. Biermanie, że z niego taki psuj
          To bierman u Bombiego remont robi?
          W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            O to duzo petów z jasnym będę musiał wziąć z Karczmy bo ciemne jest fajne ale nie dużo.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Nie za mało tego jasnego? Proporcja 6:4 zamist 8:2 byłaby lepszym urozmaiceniem moim zdaniem.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Maidenowiec
                Senior
                • 07-2004
                • 2287

                Spokojnie, będą i inne jasne Saprajsy tak zwane
                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                Thou shallt not spilleth thy beer!

                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  z tego co wiem, będą jeszcze inne piwa jasne, poza tym dla odmiany można jasne pić do woli w Karczmie, jeśli dostępne jedynie w Karczmie i na naszym zlocie ciemne (no, co najwyżej polotmave) niefiltrowane komuś się znudzi.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    My jedziemy przez Janów i Kielce. Jeśli ktoś chętny za podwózkę proszę o priv.
                    Przewidywany czas dojazdu na miejsce ~21:00.
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • naczelnik
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 1884

                      Jakis wesoly pociag jedzie w tym roku z Wroclawia w kierunku zlotu?
                      Popieram domowe browary!

                      Polakom gratulujemy naczelnika

                      Zamykam browar.
                      Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                      gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        Nie wiem, wiem natomiast w jaki sposób my zamierzamy się wybrac na zlot. Jedziemy dziobaczkiem w piątek rano, powrót planujemy na poniedziałek. Jeśli ktoś ma ochotę na podróż z nami - zapraszamy na PW

                        Comment

                        • sopista
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1747

                          Się bardzo uprasza warzących o kolejne etykiety. Ja je dobrze wykorzystam. Obiecuję.

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            UWAGA! Zniżki "warszawskie" teraz mam ja. Gdyby ktoś potrzebował, to niech się kontaktuje.
                            Dziękuję za uwagę.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • mark33
                              Idę po piwo do piwnicy.
                              • 04-2005
                              • 3283

                              Posiadam zniżki, pisać na pw.
                              Last edited by mark33; 09-09-2008, 08:52.

                              Comment

                              • Mistrzu
                                Senior
                                • 08-2003
                                • 750

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
                                Chciałem w Was wyzwolić trochę litości dla mojej osoby i oczywiście choć przez chwilkę być centrum zainteresowania
                                Zythum jak chcesz możesz jechać z nami. Ja wyruszam z Wawy około 19.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎