Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.09.12-14 - VII Wielki Zlot Forumowiczów [Zawiercie!] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rycho_128
    Senior
    • 03-2007
    • 1039

    świnia jestem

    Ja wiem, że wieprzowata świnia jestem, że tak późno chcę wyrazić swoją totalną dezaprobatę w związku z tym nudnyyyym, zimnym i niepotrzebnym i dalekim od miejsca zamieszkania zlotem Ale byłem zofflajnowany (przeprowadzka), więc nie mogłem.
    Nu dobra. No to powiem tak, zak zwykle było zajefajnie, piwo super, totalny luuuz i nawet nocne mrozy tego nie zepsuły, tego trzeba było (czemu, kurna, tak krótko?) Dozgonną wdzięczność wyrażam adminom Artowi i Maggykowi, wszystkim, z którymi miałem okazję rozmawiać, poznać osobiście, tym wymienionym - Pancernik, Qboland, Jaqba, Wosaa, Basik, Piorty, Łysa, Seta, współpacz Huanghua, Pirackamuza, MarcinKa, Budvar, SergioP, Marusia, a przede wszystkim niewymienionym. O współpodróżnikach Tomek35 i Prendragon wspominać nie muszę...
    Gdański Browar WaRy
    Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
    Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

    Comment

    • Pies_Penis
      Junior
      • 09-2008
      • 1

      Witam.
      Chciałbym podziękowac wszystkim niedobitkom zlotowym za przygarnięcie mnie na chwilę w ten zimny, niedzielny zlotowy wieczór w Siewierzu, za pojenie piwem z miseczki, podawanie papierosków, a lewej nodze Admina i całokształtowi Slavoya za - Oni już wiedzą za co
      Dzięki tej chwilce, moje pieskie życie było weselsze nieco...
      Wasze

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13951

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
        O współpodróżnikach Tomek35 i Prendragon wspominać nie muszę...
        Ta, jasne.. nie musisz, phiii

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Rycho_128
          Senior
          • 03-2007
          • 1039

          Wspomnę inaczej i w innych okolicznościach przyrody...
          Gdański Browar WaRy
          Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
          Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
            No, ale dobra dzięki
            Och, naprawdę nie musiałaś. Całusy!

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              Penis, jako że już się zarejestrowałeś to: Do nogi!... admina
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                No niestety - gdzieś się kundel zapodział
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • jasiu_piwosz
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 620

                  Podziękowania dla organizatorów i dla wszystkich z którymi mogłem się tak strasznie wynudzic', było do bani ale i tak spotkajmy się znowu na kolejnym Zlocie.

                  Comment

                  • jasiu_piwosz
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 620

                    I jeszcze prożba do Arta - napisz nazwy wszystkich piw spożywanych na Zlocie.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23811

                      no to jedziemy po kolei:

                      1 piwo
                      2 piwo
                      (....)
                      1289 piwo
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Rycho_128
                        Senior
                        • 03-2007
                        • 1039

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        no to jedziemy po kolei:

                        1 piwo
                        2 piwo
                        (....)
                        1289 piwo
                        eee, nieprawda
                        bo tak:
                        1 piwo ciemne
                        2 piwo ciemne
                        3 piwo ciemne
                        4 piwo jasne
                        (...)
                        2312 piwo ciemnejasne
                        Gdański Browar WaRy
                        Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                        Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9742

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gromit Wyświetlenie odpowiedzi
                          Witam wszystkich, pod presją zalogowałem się, chociaż na co dzień nie korzystam z internetu i nie będę dalej tego robił, żeby nie wkurzać Admina. Ale obiecuję, że będę się wpisywał na zloty

                          Tylko nie dawajcie mi tyle kiełbasy, bo jestem głupi i wpierdzielam ile wlezie, a potem mi niedobrze jest

                          Teraz jest mi źle, bo się przyzwyczaiłem, że cały dzień ganiam po lesie, co chwila się ktoś ze mną bawi, albo ganiam suki, a w domu jest strasznie nudno, sucha karma w misce, a moja pani mówi, że nie ma czasu na zabawy, bo pracuje Ale i tak jej cały czas przeszkadzam, przecież jestem najważniejszy!

                          Pozdrawiam i do następnego zlotu, już tęsknię!
                          W uznaniu dla zasług juniora Gromita w niszczeniu zapasów zlotowych produktów wędliniarskich i pochodnych, jak również za w/w przyznanie się do gonienia suk (tak trzymać!) proponuję przyznać mu honorowo tytuł seniora.

                          Comment

                          • pirackamuza
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1903

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz Wyświetlenie odpowiedzi
                            I jeszcze prożba do Arta - napisz nazwy wszystkich piw spożywanych na Zlocie.
                            Ja też bym się podpisał pod tą prośbą - niektórzy po prostu są tak głupio uparci jak ja i cały czas uzupełniają Dziennik Piwny.
                            Toruń przeprasza za Radio Maryja
                            www.bobofruty.pl

                            Comment

                            • woosaa
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 1549

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                              ... niektórzy po prostu są tak głupio uparci jak ja i cały czas uzupełniają Dziennik Piwny.
                              No to jest NAS DWÓCH
                              mb WOS

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13951

                                Trzech

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎