Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.09.12-14 - VII Wielki Zlot Forumowiczów [Zawiercie!] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #46
    Pomogę jak trzeba. Organizowałem Zlot Winiarzy w naszym hotelu i zamiast prognozowanych 30 osób przyszło o kilka więcej, więc jak tutaj jest taka sama tendencja to nie widzę problemu.
    Last edited by e-prezes; 10-01-2008, 20:58.

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
      Pytanie tylko czy data 12-14.09. jest datą ostateczną, bo może się okazać że mają jakąś imprezę i Morsko nam odpadnie.
      Odpowiem za Arta. Data jest ostateczna.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        #48
        Zatem podjadę tam i popytam co i jak, wezmę namiary do osoby kontaktowej, itd.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #49
          UWAGA! ALARM ODWOŁANY - niniejszym temat zmiany terminu uważam za zakończony. zmian nie będzie. oczywiście dyskutować można dalej do woli


          Pierwotnie zakładaliśmy, że nasz doroczny Zlot odbędzie się zwyczajowo w drugi
          weekend września - tj. 2008.09.12-14. Ponieważ jednak już jest znany termin
          Chmielaków (12-14 września) jak i giełdy w Grodzisku (30 sierpnia) - pomyśleliśmy,
          że dobrze będzie jednak zmienić twarde stanowisko i zagospodarować niewykorzystany
          tym razem termin - 5,6,7 września. Zasięgnęliśmy języka tu i ówdzie i sprzeciwów jak na razie nie było. Zatem wpuszczam informację w ogólny obieg i czekam na komentarze

          Rozumiem partykularne interesy (ustawienie urlopu) - nie rozumiem braku poparcia dla poukładania terminarza imprezowego.

          Nasza propozycja wzięła się stąd:

          1) żeby poukładać plan piwnych imprez tak, by organizatorzy tych trzech imprez (Grodzisk, nasz Zlot, Chmielaki) nie wchodzili sobie w paradę, a potencjalni uczestnicy tych imprez mieli wybór. W tym roku tak się złożyło, że powstało okienko w pierwszy weekend wrześniowy i uznaliśmy to za dobry znak aby to wykorzystać i zaproponować zmianę. Sprawdzałem kiedy odbywały się Chmielaki wcześniej - i był to od początku ów drugi weekend września (w czasie pierwszego Zlotu nie przyszło mi to na myśl a i środowisko raczej jeszcze za bardzo nie myślało o współpracy przy wspólnym ustalaniu terminów). Co nas to obchodzi że są i inne imprezy? Niektórych to nie obchodzi. Co ja mogę na to poradzić, każdy ma widać inne podejście.

          2) żeby było cieplej na zlocie: w pierwszy weekend może być cieplej. a nikt nie lubi jak jest chłodno w stopy.

          3) żeby wprowadzić nieco zamętu

          4) ponadto: dzisiaj dotarła do mnie wieść że i Koźlaki Bielkowskie mają odbyć się w drygi weekend, co mnie dodatkowo zdołowało, bo uznałem to za dolewanie oliwy do ognia w momencie tej dyskusji. Choć nie wiem na ile ta wiadomość jest ostateczna.

          5) w sumie jest dopiero luty i Zlot jest za 7 miesięcy i uznałem że jeszcze można o tym porozmawiać.

          6) będzie dodatkowa możliwość wyszalenia się w ankiecie nieanonimowej

          UWAGA! ALARM ODWOŁANY - niniejszym temat zmiany terminu uważam za zakończony. zmian nie będzie. oczywiście dyskutować można dalej do woli


          ZAPRASZAM do dyskusji o propozycji zmiany terminu do osobnego wątku:

          VII Wielki Zlot Forumowiczów - DYSKUSJA O ZMIANIE TERMINU na 2008.09.05-07
          Last edited by ART; 11-02-2008, 19:38.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #50
            w weekend wizja lokalna
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #51
              Sprawdzacie pierwszy weekend września?

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #52
                sprawdzamy w weekend kwietniowy
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • sergioP
                  • 09-2005
                  • 1261

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  w weekend wizja lokalna
                  Czekamy na sprawozdanie
                  - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                  - ???
                  - ...napiłbym się piwa.

                  ------------------------------------------
                  Dzień dobry panu.
                  Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #54
                    Wizja jest pozytywna, szykować kasiorę
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • sergioP
                      • 09-2005
                      • 1261

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wizja jest pozytywna, szykować kasiorę
                      Kasiora już dawno przyszykowana
                      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                      - ???
                      - ...napiłbym się piwa.

                      ------------------------------------------
                      Dzień dobry panu.
                      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #56
                        Obejrzeliśmy ośrodek o nazwie "Zajazd Leśny" w Siewierzu do którego jest stosunkowo dobry transport komunikacją miejską z Dąbrowy Górniczej jak i Zawiercia gdzie znajdują się stacje PKP. Miejsca w ośrodku sporo, domki letniskowe 4-5os. typu brda. Jeszcze czekam na ofertę cenową z ośrodka.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #57
                          żeby nie było że olaliśmy przedstawione propozycje - jedna wypadła ze względu na termin a druga z przedstawionych to niezbyt dużo miejsc noclegowych oferowała a i trochę gorzej z transportem by tam było.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Basik
                            Senior
                            • 06-2006
                            • 1308

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Obejrzeliśmy ośrodek o nazwie "Zajazd Leśny" w Siewierzu do którego jest stosunkowo dobry transport komunikacją miejską z Dąbrowy Górniczej jak i Zawiercia gdzie znajdują się stacje PKP. Miejsca w ośrodku sporo, domki letniskowe 4-5os. typu brda. Jeszcze czekam na ofertę cenową z ośrodka.
                            A czy można już się wklepać na listę do pokoju 2 -osobowego ?
                            Bez względu na to czy będziemy w tym czy w innym ośrodku.

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                              A czy można już się wklepać na listę do pokoju 2 -osobowego ?
                              Bez względu na to czy będziemy w tym czy w innym ośrodku.
                              A gdzie masz napisane coś o pokojach? Są DOMKI 5-6 osób.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • sergioP
                                • 09-2005
                                • 1261

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                ... szykować kasiorę
                                Ja, to już nawet spakowany jestem
                                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                                - ???
                                - ...napiłbym się piwa.

                                ------------------------------------------
                                Dzień dobry panu.
                                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎