Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wymiana piw na zlocie w Siewierzu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    #61
    Nabyłem właśnie Noteckie jasne i ciemne, Krajanów 6 czy 7 różnych, do tego jeszcze GAB-a Stouta.
    Mogę też nabyć niepasteryzowanego Kasztelana albo zwykłego, ale w bączku 0,33.
    Gdyby komuś się ostało jakieś domowe...
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #62
      Szukam:
      1 Kormoran Regina Mocne 0,5l
      1 BOSS Wit Mocne,
      ze 2 Konstanciny z kapslami z serią "olimpijską"
      ze 2 Kormorany z serią "miasta",
      ze 2 z literami,
      ze 2 z klaunami
      Właściwie obojętne mi jest piwo, ważne żeby było tymi kapslami zatkane.

      W zamian Relakspole Smocze Jamy (Dark i Amber), Bacowe Fule, Bazyle Mocne, Relax Pils, Szlacheckie Mocne. Możliwe, że Hutnicze, Excellent Mocne i jakiś Czarny Smok (Amber, Dark), być może jakiś Grybów.
      Ponieważ prawdopodobnie rozstaję się z netem do jutra, nie będę mógł na bieżąco reagować, a o tym z kim się ewentualnie wymienię zadecyduje kolejność zgłoszenia.

      Poza tym bardzo chętnie wymienię coś z oferowanych piw z domowymi piwowarami.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • toto
        Senior
        • 12-2006
        • 949

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
        Szukam:
        1 Kormoran Regina Mocne 0,5l
        1 BOSS Wit Mocne,
        Marcinie, Regina 0,5 l i Wit Mocne są dostępne w Krakowie, w Omercie (Kupa 3).

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
          A sok wolisz pomarańczowy, z czarnej porzeczki czy pomidorowy
          Wy to się zawsze z czyjegoś nieszczęścia śmiejecie.
          Normalnie Smoki miały być z Kraowa.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • darekeb
            Member
            • 05-2004
            • 80

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Soki sokami, ale naleweczki domowe zdałyby się CZPiP przywiezie paprykówkę a'la Jasiu Piwosz, jakąś malinówkę, pomarańczówkę - oczywiście wszystko w ilościach degustacyjnych Zgłaszać się do raportu, kto coś będzie miał, żeby można było znowu kółko degustacyjne stworzyć

            U nas produkcja nalewek i likierów idzie pełną parą :-) W tym roku do degustacji przeznaczymy nieco większe ilości jajcówki i czekoladówki a może też pojawi się smak niespodzianka

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #66
              Jutro zapylam po piwo do Browarka.

              Na razie zanotowałem:

              3x Koreb (dowolne)
              2x Kormoran (w tym 1x Mazur)
              1x Zodiak (dowolny)
              1x Policka
              1x Svijany.

              Nie wiem czy wszystko będzie, ale jak ktoś coś jeszcze chce to proszę o szybkie info do jutra do południa. (powinny być jeszcze Bossy, Łódzkie i pewnie jeszcze sporo innych).

              Przyjmę chętnie Lwówek, Reginę Red Haust, Porter - Królewski, EB, Dojlidzki, Piastowski.(mogą być lekko po terminie)
              Last edited by JAckson; 10-09-2008, 19:37.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • mark33
                Idę po piwo do piwnicy.
                • 04-2005
                • 3283

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika banaszek Wyświetlenie odpowiedzi
                Ode mnie nic oryginalnego. Będę miał kratę Ciechana Wybornego. Nie na wymianę, pijcie sobie po prostu. Chyba, że uda mi się kupić coś z Konstancina. Niestety mój sklepik coś ostatnio nie pieści mnie.
                Ciechana na Brackie machniom ?

                Comment

                • banaszek
                  SłabyUżytkownik
                  • 02-2005
                  • 617

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ciechana na Brackie machniom ?
                  Oczywiście... To może 2 skrzynki przywiozę... Mam nadzieję, że weźmiecie...


                  Comment

                  • mark33
                    Idę po piwo do piwnicy.
                    • 04-2005
                    • 3283

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika banaszek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Oczywiście... To może 2 skrzynki przywiozę... Mam nadzieję, że weźmiecie...
                    Ja tak ze 4 sztuki bym wymienił, skrzynkę Brackiego przywiozę do wymiany i rozpicia - tak żebym drzewa do lasu wozić nie musiał .

                    Comment

                    • banaszek
                      SłabyUżytkownik
                      • 02-2005
                      • 617

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja tak ze 4 sztuki bym wymienił, skrzynkę Brackiego przywiozę do wymiany i rozpicia - tak żebym drzewa do lasu wozić nie musiał .
                      No to stoi. Poszukam po sklepach jeszcze czegoś z Mazowsza.


                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                        Marcinie, Regina 0,5 l i Wit Mocne są dostępne w Krakowie, w Omercie (Kupa 3).
                        Kiedy tam ostatnio byłem to okazało się, że i Regina i Mazowieckie stoją jedynie na wystawie, a pani z wystawy sprzedać nie może Kupiłem tylko Janów.
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kupiłem tylko Janów.
                          Poszukuję jednej butelki Janowa.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                            Poszukuję jednej butelki Janowa.
                            Postaram się. Dałbyś radę załatwić butelkę Podpiwku BOSSa? Ale tylko z ładną etykietą, bo właśnie rozwaliłem przy odklejaniu.
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                              Postaram się. Dałbyś radę załatwić butelkę Podpiwku BOSSa? Ale tylko z ładną etykietą, bo właśnie rozwaliłem przy odklejaniu.
                              Jak będzie w Browarku to zakupię
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                #75
                                Jak znajdę Janowa w Janowie , to zakupię kilka butelek po drodze na zlot. Koreb mnie najbardziej interesuje i domowe.
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎