Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.05.10-12 - X Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i IV Festiwal Dobrego Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Najfajniejsze na Festiwalu były plotki np. o tym, że pobili i okradli Slavoya w nocy w lochach....Okazało się, że tylko okradli Nie wierzyłem, że uda się domyć buty ale jest ok więc strat własnych większych nie ma
    Relacja z imprezy już wrzucona na Polskie Minibrowary.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Siedzę na kiblu, a za drzwiami Piecia obmywa się z błota, też jest ok. Jeszcze bardziej ok było w tramwaju, gdzie śpiewaliśmy warszawskie piosenki. Ogólnie bardzo ok impreza, im więcej piwa, tym mniej błota, przynajmniej percepcyjnie.
      Codzienne odłupywanie skorupy błota bezcenne A zapadnięcie się nagle po kolana to taka bonusowa niespodzianka
      Festiwal piwnie rozwija się niesamowicie. To co było atrakcją poprzedniego roku dzisiaj staje się normalnością
      Po stronie pozytywów - Mikkeler 10 IPA, Lukullus (Luppulus?) Fructus, Rasputin z De Molena i Szczun z SzałuPiw.
      Po stronie lekkich rozczarowań - B-Day - brak weizena w weizenie
      Na razie tyle bo nie mam sił.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
        Złaziłem wszystkie stoiska kojarzone z Belgią w poszukiwaniu piwa z Het Anker. Było w ogóle lane na festiwalu?
        Nie lepiej było sprawdzić rozpiskę?
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          Jedzenie: pyszne podpłomyki i niezły ser smażony.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • concerto
            Senior
            • 09-2003
            • 859

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie lepiej było sprawdzić rozpiskę?
            Masz na myśli "Plan festiwalu"? Nie odpowiada on w całości temu co było na FDP. Np. De Molen nie był na stoisku 13 a na 7. Być może te stoiska były połączone. W każdym razie tam tez się rozpytywałem- z negatywnym skutkiem.
            "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Nie, spis browarów.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • concerto
                Senior
                • 09-2003
                • 859

                Gdyby nie było na spisie to bym nie pytał.
                "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                Comment

                • Shedao
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 900

                  Popieram concerto, też szukałem Het Ankera i też nie znalazłem. Zresztą paru innych piw też nie było, za to pojawiło się sporo rzeczy nieujętych w liście, także balans się wyrównał

                  Tak czy siak, wybór piw beczkowych był niesamowity, do tej pory dochodzę do siebie po intensywnej degustacji ale co chciałem, to spróbowałem. Na minus fakt, że sporo stoisk podniosło ceny w porównaniu do zeszłego roku, ~6 zł za 0,2l. to była praktycznie norma. Albo po prostu unikałem tych "niskobudżetowych" stoisk

                  Pogodę oceniam dwuznacznie - z jednej strony deszcz + błoto + dość niska temperatura to kiepskie warunki do całodniowej konsumpcji, z drugiej - ile frajdy było podczas obserwowania zjazdów ludzi na skarpie koło Strefy Piwa

                  Jak co roku - świetna impreza, dzięki za organizację

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Czy ktoś pamięta jaka była cena za piwo Black Albert (o ile dobrze pamiętam) za 0,2 dm3? Pytam, bo zapłaciłem za to jakieś spore pieniądze i chcę sprawdzić, czy cena rosła w trakcie.
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • wasyll
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 1823

                      Za 0,3l chcieli ode mnie wydusić 24zł, więc pewnie 16zł za 0,2l.
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • concerto
                        Senior
                        • 09-2003
                        • 859

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                        Za 0,3l chcieli ode mnie wydusić 24zł, więc pewnie 16zł za 0,2l.
                        Dokładnie 16 za 0,2. Pisałem w wątku o Albercie. Powiedzmy że częściowo uzasadnia to ekstrakt. Z tego co pamiętam Hemel&Aarde był połowę tańszy. Ktoś sprawdzał Rasputina? Za mojej bytności jeszcze go nie podpięli.
                        "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Był dopiero w niedzielę.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dokładnie 16 za 0,2. Pisałem w wątku o Albercie. Powiedzmy że częściowo uzasadnia to ekstrakt. Z tego co pamiętam Hemel&Aarde był połowę tańszy. Ktoś sprawdzał Rasputina? Za mojej bytności jeszcze go nie podpięli.
                            No to ok. Dzięki za info.
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • arzy
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 2814

                              Brak cen na nalewakach był lekko irytujący, oczywiście nie wszędzie, ale przeważnie tam gdzie ceny były dość wysokie
                              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              Bractwo Piwne
                              Skład Piwa
                              Piszę poprawnie po polsku!

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Brak cen na nalewakach był lekko irytujący, oczywiście nie wszędzie, ale przeważnie tam gdzie ceny były dość wysokie
                                Szczególnie gdy człowiek pyta o nią, a co poniektórzy patrzą na Ciebie jak na głupka myśląc pewnie, że to powinna być sprawa drugoplanowa.
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎