Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.05.10-12 - X Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i IV Festiwal Dobrego Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karold28
    Member
    • 10-2010
    • 84

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    Warsztaty mają swoją stronę internetową i ją należy traktować jako podstawowe źródło informacji
    http://www.wrowar.pl/2013/04/program...-12-maja-2013/
    Dzięki! Mam nadzieję, że się jeszcze załapie.

    Comment

    • Chmielnicki
      Senior
      • 07-2012
      • 324

      "Niespodzianka" z Hausta chyba już niespodzianką być przestała. Moim zdaniem, to jest Ox (czyli Wół) - Imperial IPA dla miłośników goryczki (108 IBU).

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karold28 Wyświetlenie odpowiedzi
        Dzięki! Mam nadzieję, że się jeszcze załapie.
        Stoisko sprzedażowe FDP będzie w sobotę czynne od godz. 12.00 - sądząc po ilości telefonów, jakie otrzymuję w sprawie wstępu dla publiczności - komitet kolejkowy zawiąże się już w piątek w nocy

        Ważne info: sprzedaż wejściówek będzie ograniczona do 5 sztuk na osobę.
        Last edited by Marusia; 08-05-2013, 16:33.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • karold28
          Member
          • 10-2010
          • 84

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Stoisko sprzedażowe FDP będzie w sobotę czynne od godz. 12.00 - sądząc po ilości telefonów, jakie otrzymuję w sprawie wstępu dla publiczności - komitet kolejkowy zawiąże się już w piątek w nocy

          Ważne info: sprzedaż wejściówek będzie ograniczona do 5 sztuk na osobę.
          No to już widzę, że mi się nie uda . Będę dopiero w sobotę około 13.00 na terenie festiwalu. Trudno, zostaje próbowanie piw na stoiskach.

          Comment

          • Baard
            Senior
            • 01-2010
            • 316

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
            "Niespodzianka" z Hausta chyba już niespodzianką być przestała. Moim zdaniem, to jest Ox (czyli Wół) - Imperial IPA dla miłośników goryczki (108 IBU).
            Według etykiety na FB jest to Ox Bile 20 blg, 8,6% alk. i 104 IBU.

            Comment

            • jacekwerner
              Senior
              • 05-2004
              • 2837

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Baard Wyświetlenie odpowiedzi
              Według etykiety na FB jest to Ox Bile 20 blg, 8,6% alk. i 104 IBU.
              Bycza Żółć - nareszcie ...
              Ochotnicza Straż Piwna
              BAZA = 7446

              Comment

              • kishar
                Senior
                • 10-2003
                • 1691

                Sprawdzałem prognozy i nie jest za dobrze. ..

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
                  Sprawdzałem prognozy i nie jest za dobrze. ..

                  I Ty jeszcze w takie pierdoły wierzysz?
                  W Wawie wg wczorajszych prognoz miało być 24 stopnie i cały dzień burze.
                  Było dużo cieplej a burzy, nie burzy ale nawet deszczyku do tej pory nie uświadczysz. Przynajmniej na Bemowie.
                  Tak więc co do pogody we Wrocku mam nadzieję będzie podobnie.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • kishar
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 1691

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                    I Ty jeszcze w takie pierdoły wierzysz?
                    W Wawie wg wczorajszych prognoz miało być 24 stopnie i cały dzień burze.
                    Było dużo cieplej a burzy, nie burzy ale nawet deszczyku do tej pory nie uświadczysz. Przynajmniej na Bemowie.
                    Tak więc co do pogody we Wrocku mam nadzieję będzie podobnie.
                    Ja też mam taką nadzieję a w prognozy wierzę średnio ale tak czy siak piwa we Wrocławiu się napijemy

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      A ja mam pytanie odnośnie kielicha festiwalowego - czy to ten wzór? W pojemności 0,4l co sugerowałby dodatkowy wskaźnik na 0,2l.

                      Jak gdzieś jest ta informacja to proszę o publiczną chłostę

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Chłosta na miejscu, jak sama znajdę info na ten temat

                        A tak serio - to ten model, pojemność 0,3 l z podziałką dodatkową na 0,2 l.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                          W Wawie wg wczorajszych prognoz miało być 24 stopnie i cały dzień burze.
                          Było dużo cieplej a burzy, nie burzy ale nawet deszczyku do tej pory nie uświadczysz. Przynajmniej na Bemowie.
                          Tak więc co do pogody we Wrocku mam nadzieję będzie podobnie.
                          We Wrocławiu od wczoraj miało grzmieć i padać przelotnie, a jest sucho i ciepło - pogoda wymarzona na FDP. No ale zobaczymy, nie ukrywam, że nerwówka trochę jest.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • grew
                            Senior
                            • 05-2009
                            • 766

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                            We Wrocławiu od wczoraj miało grzmieć i padać przelotnie, a jest sucho i ciepło - pogoda wymarzona na FDP. No ale zobaczymy, nie ukrywam, że nerwówka trochę jest.
                            Ja tam bardziej stresuję się, żeby dobrze ułożyć sobie kolejność odwiedzanych stoisk Co i Tobie zalecam Na pogodę wpływu nie mamy

                            Comment

                            • wasyll
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 1823

                              Na jutro mam wpisane w grafiku UW (czyt. urlop wypoczynkowy) i rano kolejność będzie zrobiona

                              Deszcz mnie nie pohamuje przed siedzeniem 3 dni w Leśnicy, ale jak miałbym wybierać to wolałbym siedzieć przy słońcu.
                              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                              Comment

                              • kwarta81
                                Member
                                • 03-2011
                                • 36

                                Też mam nadzieje, że prognozy się nie sprawdzą. Bo deszcz i 13-14 stopni to mi się nie uśmiecha, co nie zmienia faktu, że na pewno będę całą sobotę, niezależnie od pogody.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎