Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.09-11 - V Festiwal Dobrego Piwa i XI Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
    Między innymi o takich ludzi mi chodzi, poderzewam, że jeśli ochrona by nie trzepała plecaków to co chwilę byś widział kogoś z Harnasiem w ręku.
    Harnasia nie widziałem, ale w drodze na stadion walały się butelki Kasztelana i Absolwenta.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Harnasia nie widziałem, ale w drodze na stadion walały się butelki Kasztelana i Absolwenta.
      Niedaleko stolików browarbizu był mały ogrodzony teren zarezerwowany z własnym nieoznaczonym nalewakiem. No cóż nalewak nieoznaczony, ale KEG był dobrze widoczny a na nim jak wół GRUPA ŻYWIEC.
      Pewnie mieli Brackie .
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
        Niedaleko stolików browarbizu był mały ogrodzony teren zarezerwowany z własnym nieoznaczonym nalewakiem. No cóż nalewak nieoznaczony, ale KEG był dobrze widoczny a na nim jak wół GRUPA ŻYWIEC.
        Pewnie mieli Brackie .
        No tak się akurat składa, że to było właśnie Brackie, które zamawiane było do ogródka sponsorskiego za moim pośrednictwem, zatem ryjek niepotrzebny

        Dzięki za wszystkie uwagi - oczywiście sami widzimy wiele rzeczy, które należy zmodyfikować, ale są też informacje, które umykają, zatem bez pomocy uczestników FDP było by niemożliwe wychwycenie wszystkiego, np. trzepania plecaków z jedzenia, mimo informacji na www, że można wnosić. Wielka szkoda, że nikt tego nie zgłosił w Biurze Festiwalu, moglibyśmy zainterweniować od razu i było by po kłopocie - po prostu najwyraźniej ochrona nie zapamiętała tej informacji, a sami wiecie, że są przyzwyczajeni do pewnej specyficznej klienteli
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Xenocyd
          Junior
          • 01-2013
          • 14

          To chyba nie tylko o specyficzną klientelę z którą stadionowy Impel ma na codzień do czynienia chodzi
          Byłem kilka razy na imprezach na stadionie, które nie były meczem. Ochraniacze z Impelu zawsze trzymają się regulaminu obiektu (który zabrania wnoszenia butelek, rac, jedzenia, picia) a nie regulaminu imprezy. Oni są bardzo mało elastyczni, chyba, że na wejściu stoi ktoś kto nie pracuje na stadionie na codzień i stanowi jedynie dodatkowe służby specjalnie na daną imprezę.
          Kiedyś "stali" bramkarze przyczepili mi się do znelzionego w plecaku batonika, w ich mniemaniu stanowiącego niedozwolony przedmiot. Niestety nawet wskazanie palcem punktu regulaminu imprezy, który na to pozwalał skończyło się moją porażką, bo panowie pokazali mi "głośniej" piktogramy stanowiące regulamin obiektu, zakazujące wnoszenia jedzenia
          W szoku byłem, że spamiętali w sobotę, żeby wpuszczać ludzi z piwem domowym na warsztaty.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
            ...to co chwilę byś widział kogoś z Harnasiem w ręku.
            Przyzwyczajony jestem. Nawet na zlocie widuję regularnie kolesi z puszką Lecha . I to z reguły tych samych .

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Xenocyd Wyświetlenie odpowiedzi
              W szoku byłem, że spamiętali w sobotę, żeby wpuszczać ludzi z piwem domowym na warsztaty.
              Czyli jak sam widzisz - nie są tacy nieelastyczni, jak piszesz
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                Wow!
                Jedyny polski festiwal na liście beerfestivals.org.

                Comment

                • cembaluk
                  Member
                  • 10-2013
                  • 39

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  No tak się akurat składa, że to było właśnie Brackie, które zamawiane było do ogródka sponsorskiego za moim pośrednictwem, zatem ryjek niepotrzebny

                  Dzięki za wszystkie uwagi - oczywiście sami widzimy wiele rzeczy, które należy zmodyfikować, ale są też informacje, które umykają, zatem bez pomocy uczestników FDP było by niemożliwe wychwycenie wszystkiego, (...)
                  O! czekałem aż Marusia się odezwie by móc bezpośrednio z pytaniami uderzyć: zastanawia mnie jak wygląda teraz dalszy ciąg pracy nad festiwalem?

                  Domyślam się, że przed samym festiwalem pracy i tematów do ogarnięcia było tak dużo, że nie było czasu załadować przysłowiowej taczki. Też zapewne - im bliżej startu tym większe ciśnienie.
                  W ciągu samego festiwalu za bardzo usiąść się nie da bo trzeba mieć baczenie na całą pijaną watahę ludzi by czegoś nie zmajstrowali ( albo szybko reagować jak już coś zmajstrują). Chyba jedynym momentem na to by spokojnie napić się piwa jest ostatni dzień pod sam koniec , gdy zamkną się drzwi za ostatnim klientem i można sobie powiedzieć " wzdech ... no to się zadziało..."

                  ale co dalej? pytam też z ciekawości zawodowej. Jak planujecie dalsze działania? Myślicie o jakimś podsumowaniu? Będzie ono w jakiś sposób dostępne? jak i skąd będziecie zbierać dane do podsumowania - jakaś ankieta/ rozmowy z uczestnikami? Bo to czy jesteście otwarci na sugestie jasno można wywnioskować z Twojego postu wyżej. Jak dalej planujecie działania? na jakiej podstawie?
                  Ciekawią mnie też liczby - ile piwa się przelało, ile ludzi przewaliło (na stronie festiwalu mowa o 60 tysiącach?), itp...

                  aha, no i wielki szacun za zorganizowanie takiego przedsięwzięcia.
                  piotr

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wow!
                    Jedyny polski festiwal na liście beerfestivals.org.
                    Zorganizowany przez Lock Cultural Center
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • kurgan
                      Gość
                      • 04-2004
                      • 315

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      No tak się akurat składa, że to było właśnie Brackie, które zamawiane było do ogródka sponsorskiego za moim pośrednictwem, zatem ryjek niepotrzebny
                      VIP bussines economic class

                      Comment

                      • leszcz007
                        Senior
                        • 04-2010
                        • 100

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kurgan Wyświetlenie odpowiedzi
                        VIP bussines economic class
                        Nie VIP tylko WIP - Wrocławska Inicjatywa Piwowarska. Coś się koledze pomieszało

                        Comment

                        • multipubBialaDama
                          Senior
                          • 10-2013
                          • 121

                          Teraz im raczej odpoczynek potrzebny, a nie stumilowa lista pytań

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cembaluk Wyświetlenie odpowiedzi
                          O! czekałem aż Marusia się odezwie by móc bezpośrednio z pytaniami uderzyć: (...)
                          multipub Biała Dama
                          Świdnica ul.Pułaskiego 16
                          w piwnicy 50m od Rynku
                          www.białadama.pl
                          https://www.facebook.com/BialaDamaMultipub

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zorganizowany przez Lock Cultural Center
                            Dopiero teraz do mnie dotarło. Moc czterech Imperatorów; przypomina mi się "we hate belts" kibiców Wisły (dla niewtajemniczonych: miały być "pasy", czyli Cracovia, a wyszły "paski" czyli elementy garderoby).

                            Comment

                            • TomN
                              Senior
                              • 03-2013
                              • 106

                              Taa, i white without. :P

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zorganizowany przez Lock Cultural Center
                                Zgłosiłam do poprawy - ciekawe, jak szybko reagują

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leszcz007 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie VIP tylko WIP - Wrocławska Inicjatywa Piwowarska. Coś się koledze pomieszało
                                Nic się nie pomyliło - chodzi o ogródek VIP, a nie o WIP


                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika multipubBialaDama Wyświetlenie odpowiedzi
                                Teraz im raczej odpoczynek potrzebny, a nie stumilowa lista pytań
                                O właśnie. Po za tym z góry uprzedzam, że nie na wszystkie pytania odpowiem
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎