Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.09-11 - V Festiwal Dobrego Piwa i XI Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Ile masz lat?

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      z góry uprzedzam, że nie na wszystkie pytania odpowiem
      Nie podejrzewałem Cię o zapatrzenie się na posłów paligłupa
      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

      +
      Last edited by Pendragon; 15-05-2014, 10:15.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • kurgan
        Gość
        • 04-2004
        • 315

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        zapatrzenie się na posłów paligłupa
        ale pomysł z legalizacją rozsądny, mimo zakazów chmura gandzi unosiła się nad festiwalem

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Nie po to dałem linki do konkretnej sytuacji, by tu teraz odwracać, nomen omen, kota i o chmurach pisać.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • kurgan
            Gość
            • 04-2004
            • 315

            TVN to polityczna tuba, trzeba mieć trochę dystansu

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Ta... i kartę płatniczą w portfelu

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • kurgan
                Gość
                • 04-2004
                • 315

                Niektórzy nadal wierzą w twardą walutę i trzymają halerze.

                Comment

                • breslauer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2690

                  Mogłem być tylko w sobotę.
                  Byłem na wszystkich imprezach we Wrocławiu od początku. Tym razem - porażka. Wszedłem jednym wejściem, obszedłem stoiska piwne, pogadałem chwilę z ludźmi, którzy po 40 minut stali w kolejce po piwo i wyszedłem drugim wejściem, pojechałem do sklepu i na spokojnie wypiłem piwo w domu.
                  Masakra, przy takiej ilości ludzi ta impreza traci sens; wiem, że niby o to od początku nam chodziło - o propagowanie dobrych piw, ale przecież też o kulturę picia piwa. Z kulturą picia to niewiele miało wspólnego., Może za rok, jak będzie więcej przestrzeni udostępnionej na stadionie, więcej nalewaków, to będzie lepiej.

                  Comment

                  • kurgan
                    Gość
                    • 04-2004
                    • 315

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mogłem być tylko w sobotę.
                    Byłem na wszystkich imprezach we Wrocławiu od początku. Tym razem - porażka. Wszedłem jednym wejściem, obszedłem stoiska piwne, pogadałem chwilę z ludźmi, którzy po 40 minut stali w kolejce po piwo i wyszedłem drugim wejściem, pojechałem do sklepu i na spokojnie wypiłem piwo w domu.
                    Masakra, przy takiej ilości ludzi ta impreza traci sens; wiem, że niby o to od początku nam chodziło - o propagowanie dobrych piw, ale przecież też o kulturę picia piwa. Z kulturą picia to niewiele miało wspólnego., Może za rok, jak będzie więcej przestrzeni udostępnionej na stadionie, więcej nalewaków, to będzie lepiej.
                    albo wejściówka 5 pln

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3307

                      Pojawiły się bilety za 9 PLN na Ryanair z Modlina do Wrocławia - niestety nie ma już na 13.25 1 maja Ja kupiłem na 17.40

                      Wracam Polskim Busem
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        9 zł za skok w czasie w przeszłość? Bezcenne

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3307

                          z pracy pisałem, na szybko
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Spoko spoko - temat dotyczący tegorocznego FDP lada moment - może nawet już jutro :-)
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Dowiemy się czegoś dziś, czy jednak nie?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dowiemy się czegoś dziś, czy jednak nie?
                                A co Ty taki w gorącej wodzie kąpany? Cierpliwość cnotą piwowarów i odwiedzających festiwale. Daj organizatorom pracować w swoim tempie i tak się im pewnie koło tyłka pali i nie wiedzą w co ręce włożyć.
                                Zresztą w tym temacie to już raczej nic nowego. Festiwal się już odbył
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎