Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kto jak dojeżdża i gdzie będzie nocował? - rozmowy forumowiczów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer Wyświetlenie odpowiedzi
    No popatrz Piecia - jakby Ci ktoś 10 lat temu, na spotkaniach we Wro przy kuflach Szwejka, powiedział, że będziesz do Wrocka na warsztaty latał samolotem to byś nie uwierzył ...

    Aż strach pomyśleć, co będzie za 10 lat...

    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
      Aż strach pomyśleć, co będzie za 10 lat...
      Patrz post numer 103

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • olie
        Senior
        • 06-2011
        • 777

        Ibis podrożał o kolejne 10 zł za noc - 139 zł.

        Są już relacje osób, że podróż Ryanairem Wrocław-Modlin-Gdańsk jest wykonalna, ale trzeba się szybko przemieszczać i liczyć na brak zatorów po drodze

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          Jeśli chodzi o Ibis, to taka rada, rezerwujcie pokoje nie od strony głównego wejścia, tylko od strony parku, lasu czy jak to tam nazwać. jest tam ciszej i spokojniej,. Ważne zwłaszcza rano, bo co jest w nocy, to raczej będzie obojętne

          Comment

          • ksy
            Kur Domowy
            • 07-2011
            • 280

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja czekam aż organizatorzy FDP zamontują takie urządzenie do transportu. Koniec z hotelami
            Dobrze mieszkam na miejscu. W życiu do czegoś takiego nie wsiądę :-p
            --------------------
            --------------------
            "Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty. "

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              Po lutowym zamieszaniu z rezerwacją PolskiegoBusa zostały mi tanie bilety na przejazd tam i z powrotem. Przekażę bilety po cenach za jakie je kupiłem.
              Oto wykaz:

              1. Warszawa - Wrocław - wyjazd 09.05 godz. 08:00 - cena 2 zł
              2. Warszawa - Wrocław - wyjazd 09.05 godz. 08.00 - cena 11 zł
              3. Wrocław - Warszawa - wyjazd 11.05 godz. 15:00 - cena 21 zł
              4. Wrocław - Warszawa - wyjazd 11.05 godz. 16:00- cena 21 zł
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                zostały jeszcze


                1. Warszawa - Wrocław - wyjazd 09.05 godz. 08.00 - cena 11 zł
                2. Wrocław - Warszawa - wyjazd 11.05 godz. 15:00 - cena 21 zł
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • WojciechT
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 2546

                  A ja nocuję u coachsurfingowców. Za darmo

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                    A ja nocuję u coachsurfingowców. Za darmo
                    Oni podobno mają w swym subkulturowym zwyczaju upijać gościa, a potem go wybzykują do nieprzytomności. Jego i ich .
                    Mnie się potasowały tzw. coroczne obligacje rodzinne tak, że poważnie rozważam teleportację rodzinną na sobotę i niedzielę do Breslau i "zajrzenie mimochodem" na FDP .

                    Comment

                    • WojciechT
                      Senior
                      • 09-2012
                      • 2546

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Oni podobno mają w swym subkulturowym zwyczaju upijać gościa, a potem go wybzykują do nieprzytomności. Jego i ich .
                      Jeszcze nigdy nie korzystałem z ich usług, ale utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że słusznie czynię

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        A ja pierwsze słyszę takie słowo. Kim są ci ludzie? Poza upijaniem i wy...
                        Last edited by Pendragon; 13-04-2014, 12:58.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          A ja pierwsze słyszę takie słowo. Kim są ci ludzie? Poza upijaniem i wy...
                          Mogą to być np mili starsi panowie szukający tanich wrażeń
                          Last edited by emes; 13-04-2014, 13:04.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Ktoś z forum nocuje we Wrocławskim Kompleksie Szkoleniowym?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Ja dopiero przymierzam się. Szybki podgląd i wygląda ciekawie
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja dopiero przymierzam się. Szybki podgląd i wygląda ciekawie
                                Tyle, że zostały już tylko pokoje w drugim skrzydle, bez kuchni na korytarzu i z wspólnymi łazienkami. Ciekawsza i lepiej wyposażona jest część nad urzędem skarbowym, ale tam to już wszystko wyprzedane, poza jedną dwójką. Nocowałem tam już z 5 razy i po dwóch latach przerwy na Kwiską wracam na Sztabowa.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎