Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kto jak dojeżdża i gdzie będzie nocował? - rozmowy forumowiczów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    A porównałeś, bo mam wrażenie, że się nie orientujesz , a i pewnie nie jedziesz na FDP? Np dwugwiazkowy hotel Wieniawa, nawet bliźej rynku głównego niż Ibis kosztuje w dniach 9-11.05 za dwie noce 153 zł. Pensjonat obok stadionu The Willton Bed & Breakfast za dwie noce w czasie FDP 220 zł.
    Ale patrzysz jedynki? Bo dwójka kosztuje chyba tyle samo co w tamtym roku. 260 PLN za dwie noce za pokój czyli 130 za noc czyli 65 od osoby za nocleg. To nie jest wygórowana cena.
    Chcesz jedynkę to bulisz
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • Marcin_wc
      Senior
      • 09-2005
      • 2115

      #92
      "Hotel" Wieniawa pamięta chyba ze trzy systemy wstecz, a remontu ani jednego.

      Taksówka do centrum nie ma wielkiego sensu, bo w 20min można dojechać komunikacją. Spod stadionu, bez przesiadek.

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        #93
        Wątek trochę zboczył z tematu o który mi konkretnie chodziło. Ibis jest partnerem FDP, więc moja uwaga skupia się jak on się w tej sytuacji zachowuje. Co robi ? Podwyższa ceny tylko na FDP. Tego nie robi konkurencja, która nie jest partnerem FDP. Wyobraźcie sobie taką sytuację, że deklarujecie się przyjść z większą grupą do pubu i informujecie o tym ten pub. A pub podwyższa wam ceny piw dokładnie wtedy, kiedy przychodzicie. Następnego dnia ceny spadają do sprzed wizyty.
        To jest OK ?

        Comment

        • TTOP
          Senior
          • 03-2013
          • 449

          #94
          Bez przesady, kumpel ostatnio kupował 2 noclegi w dwójce na czas FDP w Ibisie stadion właśnie - zapłacił 119zł/pokój/dobę. Ja rezerwując w styczniu zapłaciłem 99zl. To jest wyraźna różnica, owszem, ale tak już jest - później rezerwujesz, więcej bulisz. Ostatnio rezerwowałem Ibisa 2-3 tyg przed terminem pobytu, cena była 119zł właśnie. Nie jestem pewien, czy ta cena ma związek z FDP, czy z ogólną (generalna, odgórną) polityką firmy.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
            I ? Weekend tydzień wcześniej kosztuje dużo taniej, a tu partner FDP ma specjalne wyższe ceny w czasie festiwalu.
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Takich partnerów się likwiduje. W roku następnym, bo w tym to już pewnie niewiele się da zrobić. Tak samo na imprezie trzeba zgłaszać wszelakie próby cwaniakowania i sprzedaży nieświeżych czy wadliwych produktów. Dwa czy trzy lata temu zgłosiłem Marusi sprzedawcę nieświeżych kiełbas z rusztu. Miał zostać wyeliminowany w roku następnym. Nie wiem czy to miało faktycznie miejsce, ale trzeba zgłaszać tego typu uwagi bez wątpienia.
            To, że Hotel był partnerem FDP w poprzednich latach, nie oznacza, że jest to tytuł dożywotni. W tym roku mają inną politykę i nie są partnerem FDP.

            Co do zgłoszeń o nieświeżych produktach - nie wyrzucamy ich na śmietnik, nie ma obaw
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • TTOP
              Senior
              • 03-2013
              • 449

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi

              Co do zgłoszeń o nieświeżych produktach - nie wyrzucamy ich na śmietnik, nie ma obaw
              Produktów czy informacji?

              Bo jak pierwszego - to źle, a jak drugiego - dobrze
              Last edited by TTOP; 12-03-2014, 12:08.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TTOP Wyświetlenie odpowiedzi
                Produktów czy informacji?

                Bo jak pierwszego - to źle, a jak drugiego - dobrze
                No faktycznie, dwuznacznie to wyszło Oczywiście chodziło o to, że informacji nie lekceważymy.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TTOP Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bez przesady, kumpel ostatnio kupował 2 noclegi w dwójce na czas FDP w Ibisie stadion właśnie - zapłacił 119zł/pokój/dobę. Ja rezerwując w styczniu zapłaciłem 99zl. To jest wyraźna różnica, owszem, ale tak już jest - później rezerwujesz, więcej bulisz. Ostatnio rezerwowałem Ibisa 2-3 tyg przed terminem pobytu, cena była 119zł właśnie. Nie jestem pewien, czy ta cena ma związek z FDP, czy z ogólną (generalna, odgórną) polityką firmy.
                  Widocznie przesadziłem z formą przekazu, że nie rozumiesz treści w której chodzi o zasady, a nie o pieniądze.

                  Comment

                  • gwzd
                    Senior
                    • 01-2012
                    • 622

                    #99
                    Wróciły bilety po 39zł na niedzielnego Ryanaira do Modlina

                    Comment

                    • white666
                      Member
                      • 02-2010
                      • 54

                      wróciły za 19 zł. kupiłem wylot z modlina w czwartek i powrót w niedzielę dla 2 osób - 77,64 zł. piątek też był po 19
                      Last edited by white666; 27-03-2014, 19:16.

                      Comment

                      • white666
                        Member
                        • 02-2010
                        • 54

                        czy ktoś z Szanownych Piwowarów bądź Piwowarek jedzie samochodem i byłby w stanie zabrać skrzynkę mojego piwa do Wrocławia? lecę samolotem i niestety nie jestem w stanie wziąć nic płynnego a chciałbym wziąć udział w spotkaniu. Z góry dziękuję

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Co za czasy, kiedyś jeździło się na tego typu imprezy zwykłymi pociągami pośpiesznymi, lub osobowymi, często po nocy, a najbardziej wybredni ekspresami.

                          A dziś - Polskie busy, samochody i samoloty...

                          W d...ch się od tego dobrobytu poprzewracało
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Ja czekam aż organizatorzy FDP zamontują takie urządzenie do transportu. Koniec z hotelami
                            Attached Files

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • gwzd
                              Senior
                              • 01-2012
                              • 622

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika white666 Wyświetlenie odpowiedzi
                              czy ktoś z Szanownych Piwowarów bądź Piwowarek jedzie samochodem i byłby w stanie zabrać skrzynkę mojego piwa do Wrocławia? lecę samolotem i niestety nie jestem w stanie wziąć nic płynnego a chciałbym wziąć udział w spotkaniu. Z góry dziękuję
                              Mam podobny problem, chyba wyślę kurierem do znajomego we Wrocku

                              Comment

                              • breslauer
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2690

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
                                uwaga dla Warszawiaków - pojawiła się dziś promocja Ryanair - ja nabyłem bilety Modlin-Wrocław, Wrocław-Modlin 9 maja wylot (21.45) 11 maja powrót (17.55 z WRO) za całe 79 zł w obie strony
                                No popatrz Piecia - jakby Ci ktoś 10 lat temu, na spotkaniach we Wro przy kuflach Szwejka, powiedział, że będziesz do Wrocka na warsztaty latał samolotem to byś nie uwierzył ...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎