Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 15-16 V 2004 - plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #91
    Ach co to była za majówka! Przemierzyliśmy ponad 1100km, szlakiem piwnym. Odwiedziliśmy browary: Bielkówko, Grudziądz, Żnin, Bojanowo oraz Czarnków (Lane piwo z Czarnkowa jest faktycznie rewelacyjne!). Z Piotrratem wykonaliśmy kilkadziesiąt patloli piwnych <Każdy z nas zakupił po 60 buteleczek (m.in. Czarnej Fortunki)>.
    Ale nie tylko jechaliśmy na patrol piwny, naszym celem było odwiedzenie warsztatów piwowarskich! Imprezke można zaliczyć do bardzo udanych . Poznaliśmy bardzo dużo miłych i serdecznych osób, napiliśmy się ciekawych piwek (w moim przypadku tego było za dużo ). Jeszcze raz dziękuję za serdeczną atmosferę i mam nadzieję że jeszcze nie jeden raz spotkamy się w takim gronie!
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Andrewbrw
      Senior
      • 03-2004
      • 932

      #92
      Duże podziękowania dla organizatorów!!! Ale dla mnie osobiście największe pokłony składam Abernackiej... za kega 50l z niefiltrowanym Kożlaczkiem spełniły się moje marzenia
      "TWOJE ZDROWIE!!!"

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #93
        Andrewbrw napisał(a)
        ... Ale dla mnie osobiście największe pokłony składam Abernackiej... za kega 50l z niefiltrowanym Kożlaczkiem spełniły się moje marzenia
        "TWOJE ZDROWIE!!!"
        Podziękuj lepiej Simonowi, to on zprezentował nam tego koźlaczka. Simon twoje zdrowie!
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Andrewbrw
          Senior
          • 03-2004
          • 932

          #94
          SIMON...."TWOJE ZDROWIE"!!!

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23805

            #95
            abernacka napisał(a)
            Podziękuj lepiej Simonowi, to on zprezentował nam tego koźlaczka. Simon twoje zdrowie!
            SPREZENTOWAŁ fcjp

            Marusia namawiała namawiała namawiała namawiała
            namówiony Simon z miłą chęcią wydał beczułkę
            a Abernacki przyturlali ją do wrocławskiego EasyRidera

            dzięki wszystkim frakcjom Koźlaczek z beczki lał się przez chwilę także na Dolnym Śląsku

            A same Warsztaty były także niczego sobie

            Widziałem wiele nowych osób, które mam nadzieję, że również załapią bakcyla jak i piwowarzy którzy wystawili swoje wspaniałości pod ocenę dzikiego tłumu w trakcie panelu degustacyjnego!

            Wielkie podziękowania i głębokie pokłony dla organizatorów, piwowarów i wszystkich przybyłych!
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              #96
              A ta beczułeczka stała sobie przez noc w mojej piwnicy. Żebyście wiedzieli jaka ona była potwornie ciężka w chwili wynoszenia - przynajmniej tona!
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #97
                Andrew - to nie był niefiltrowany Koźlak - niefiltrowany byłby mętny
                Tym nie mniej, bez tej beczki to już nie byłaby ta sama impreza

                Jak dla mnie bardzo owocny weekend - Gazeta Wrocławska łyknęła bakcyla piwowarskiego, na imprezie pojawiło się sporo nieznanych twarzy, a nie tylko ciągle ci sami z forum, w niedzielę dodatkowo spotkanie z przedstawicielem stowarzyszenia piwnego z Belgii, a w pokoju czeka na mnie jeszcze do nachmielenia wczorajsza brzeczka (miałam to zrobić wczoraj, ale po odwiezieniu mnie do domu przez Tabletkowóz i po krótkiej pogawędce z Krychą i Andrzejem popadłam w kamienny sen, co trochę przeszkadza w warzeniu

                Chciałabym też baaaardzo podziękować Rychurowi za nad wyraz sprawną akcję śniadaniową, a reszcie noclegowiczów za zmycie naczyń po tej jajeczno-kiełbasiano-boczkowej orgii

                No i w ogóle - nie do końca wszystko wyszło tak, jakbym chciała, ale napewno wyciągnęłam z tej imprezy doświadczenia na przyszłość, ale ogólnie cieszę się, że nie było gorzej
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Andrewbrw
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 932

                  #98
                  ta...zostałem wprowadzony w błąd, choć coś ta klarowność mi nie odpowiadała (dobrze spiskowałem) ,a poza tym to ja zawsze nic nie wiem i nikt mnie nie lubi

                  Comment

                  • Andrewbrw
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 932

                    #99
                    Aha! i mam nadzieję, że moja obecność na warsztatach nie wpłynie negatywnie na wynik mojego dzisiejszego egzaminu i wieczorkiem będę już mogł delektować się w super humorze Bartusiem
                    3majcie kciuki!!!

                    Comment

                    • CarlBerg
                      Senior
                      • 09-2003
                      • 968

                      A oto część Warsztatowiczów, która we właściwym momencie znalazła się przed obiektywem
                      Attached Files
                      Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
                      Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

                      Comment

                      • pjenknik
                        • 08-2001
                        • 3388

                        No niestety my niedotarliśmy Możemy tylko pozazdrościć.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • piotrrat
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 730

                          Po beczułce śladu nie ma ,właśnie odwiozłem ją do browaru.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Niedawno dotarłem do domciu. Marusiu zrobiłaś kawał dobrej roboty Wspaniały piątek,sobota,niedziela i ja jeszcze dzisiaj poprawiałem sobie humor.Przywiozłem do domu 31 piw.Sam nie wiem jak dałem radę przytargać swój plecak.Jedyny zgrzyt-dziś nie było w Krzyżu butelkowego Noteckiego i oczywiście sprawa dotycząca Szwejka .W Poznaniu zakupiłem Fortunkę.
                            Jerzy dzięki wielkie za przechowanie.
                            Impreza super!Opiłem się Szwejka,Bartka,Spiża(lurowate się trafiło),Viflinga(Kudłaty dzięki za szklanicę).Poznałem kilku Forumowiczów,wychyliłem kilkadziesiąt kufelków z już znanymi wcześniej i nie tylko .
                            Kochani Wasze zdrówko.

                            Mam nadzieję,że rozmowa w sprawie Stowarzyszenia przyniesie porządane efekty.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • naczelnik
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 1884

                              Przyłączam się do podziękowań. Wspaniale, że znaleźli się ludzie, którzy zechcieli przyjść, podpatrzeć, posmakować.O to właśnie chodzi.Cieszmy oczy, podniebienia, a jeśli tą akcją udało się kogoś nowego zarazić piwowarskim bakcylem, to jestem pewien, że pozostanie nam bardzo długo czekać, aż ten ktoś powie, że to, co ma w każdym sklepie jest najlepsze, a przynajmniej bardzo dobre.
                              Ze swojej strony mogę dodać, że jestem zadowolony w całej rozciągłości ze wszystkiego, co mi towarzyszyło już od piątku. Sama atmosfera wokół Warsztatów, to pikuś. Efektu dopełniło towarzystwo, które zaczęło się zjeżdżać już w piątek. Ostatni Goście dojechali nawet w niedziele.
                              Z tego miejsca proszę ARTa o nie zbanowanie mnie
                              Dziękuję raz jeszcze za piwa, które otrzymałem od gości z Wybrzeża i Pomorza.

                              Zaczynam żyć kolejnym spotkaniem. I to mnie kręci
                              Popieram domowe browary!

                              Polakom gratulujemy naczelnika

                              Zamykam browar.
                              Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                              gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                              Comment

                              • Simon
                                † 1964-2008 Piwosz w Raju
                                • 02-2001
                                • 993

                                żałuję baaardzo, że nie udało mi się "wyrwać" na południe, ale zatrzymały mnie równie piwne sprawy . Cieszę się, że K. w wersji niepasteryzowanej ( ale klarowanej ) smakował !
                                Simon

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎