Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 15-16 V 2004 - plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crizz
    ...
    • 02-2003
    • 1255

    Oj, działo się... Cieszę się, że tam byłem, mogłem popróbować dużo dobrych piw (trochę za dużo... ) i przede wszystkim uczestniczyć w praktyczno-teoretycznym wykładzie Czesa. Przy okazji Jerzy nakręcał mnie do przejścia na warzenie ze słodów, i chyba mu się udało . Muszę tylko sprawdzić ceny takich kuchenek gazowych, jak ta używana na Warsztatach.
    Dzięki dla Jerzego za gościnę i dla wszystkich, którzy obdarowali mnie piwami. Piwowarzy dolnośląscy - gratuluję pomysłu na imprezę, tylko brać z Was przykład!

    Comment

    • Ka_Dar
      Senior
      • 03-2003
      • 248

      crizz napisał(a)
      Piwowarzy dolnośląscy - gratuluję pomysłu na imprezę, tylko brać z Was przykład!
      No to Piwowarzy wielkopolscy do dzieła.

      Comment

      • Pepek
        Senior
        • 04-2003
        • 1499

        Z niewielkim opóźnieniem, ale i ode mnie niech spłynie garść podziękowań za tę wielce udaną imprezę.
        Na początku gratulacje i podziękowania dla Marusi oraz załogi Easy Rider za organizację. Kolejne dla wszystkich piwowarów domowych (do których udało mi się dostać) za degustacje ich wyrobów oraz domowe prezenty (CarlBerg & Tabletka, Naczelnik, Pogoniarz). Pogoniarzowi i Abernackiej wielkie dzięki za piwne wymiany, a Simonowi za możliwość skosztowania niepasteryzowanego, lanego Koźlaka, który niewątpliwie był rarytasem w (z)dolnośląskiej krainie. W tym miejscu dzięki się należą sekcji trójmiejskiej za transport tegoż specjału. Również podziękować należy prelegentom za wykłady i wszystkim uczestniczącycm za stworzenie wspaniałej atmosfery na warsztatach.
        Wasze zdrowie!!!

        Comment

        • slado
          Gość
          • 07-2003
          • 1072

          Podziękowania dla organizatorów za udaną imprezę również odemnie.
          Zapewne nie wyszłaby ona tak ciekawie, gdyby nie dobór swoiście przytulnego, nastrojowego lokalu
          Nadto specjalne podziękowanie składam dla Czes-a za sporą garść informacji, na tyle istotnych, iż modyfikują me dotychczasowe warzenie.
          Już niebawem startuję do pierwszego pszeniczniaka, trzymajcie kciuki!

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            Cóż ja mogę powiedzieć po tym wszystkim, co moi poprzednicy ... Po prostu dziękuję wszystkim, którzy byli i przyczynili się do wspaniałej zabawy.
            Z rzeczy piwnych dużym zaskoczeniem dla mnie był beczkowy Vifling - okazał się całkiem ciekawym, dobrze nachmielonym piwkiem. Dużym smutkiem napawają mnie wiadomości na temat Szwejka ... Ale, nie dajmy się smutkom - trza iść do przodu !

            Comment

            • ADRIANZAL
              Member
              • 01-2003
              • 46

              Ostatnio otrzymałem od znajomka Piwo Warsztatowe.Jako,że nigdy nie degustowałem piwka domowej produkcji,aż mi ślinka cieknie na samą myśl.Mam jedno pytanko,czy piwko musi jeszcze pochodzić,czy można go już teraz konsumować(warsztaty 15 maj 2004).A może już po zawodach?Proszę o jakieś wskazówki.
              Dzięki.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                Spokojnie może jeszcze poleżeć - co najwyżej lepiej dojrzeje, lecz jeśli tak bardzo ślinka Ci cieknie - to może wypij już teraz
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Jeśli chodzi o piwo jasne - mozna juz pić, ale ostrzegam, ze trochę lurowate - przesadziłam z wodą
                  Jeśli chodzi o pszeniczne - niech leży jeszcze conajmniej miesiąc - wczoraj próbowałam toto wypić, absolutnie sie jeszcze nie nadaje, mam nadzieję, że nie jest to jakaś cecha stała
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • ADRIANZAL
                    Member
                    • 01-2003
                    • 46

                    Dzięki za szybki odzew.Chodzi o piwo jasne,więc mogę zaczynać,co mnie cieszy.Zobaczymy jak tam jego lurowatośc,he he he.I jeszcze jedno,czy istnieje mozliwość zakupu różnej maści piwek domowych(różnych rowarków)poza imprezami typu warsztaty i giełdy?Byłbym żywo zainteresowany.
                    Adam

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      Z piwami domowymi jest tak, że ich się nie kupuje - można je jedynie dostać w prezencie od wytwórców

                      Comment

                      • ADRIANZAL
                        Member
                        • 01-2003
                        • 46

                        Słyszałem,słyszałem,ale bywam bardzo rzadko na wypadach więc jak mam dostać w prezencie piwko(albo wymienić na dojlidy,bo i o opcji wymiany też słyszałem)?Ech losie,muszę się zdać na znajomego kolekcjonera,który bywa na giełdach znacznie częściej niż ja.
                        Nic to,dzięki za szybką odpowiedż.

                        Comment

                        • CarlBerg
                          Senior
                          • 09-2003
                          • 968

                          Mógłbyś zacząć sam warzyć - to nie jest trudne
                          Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
                          Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

                          Comment

                          • ADRIANZAL
                            Member
                            • 01-2003
                            • 46

                            Myślę o tym dość intensywnie.Na razie wymyśliłem nazwę mojego browaru - STARLIGHT. Na początek dobre i to,a reszta może przyjdzie w swoim czasie.

                            Comment

                            • ADRIANZAL
                              Member
                              • 01-2003
                              • 46

                              Jestem już po degustacji.Ogólnie bardzo pozytywnie,sporo goryczki,przyjemny smaczek,aromat także.Może faktycznie lekko wodniste,ale nie za wodniste.Życzę wielu udanych warek i mam nadzieję,że kiedyś uda mi się jeszcze trafić na prywatne złocienie.

                              Comment

                              • jerzy
                                piwoholik
                                • 10-2001
                                • 4705

                                Marusia napisał(a)
                                Jeśli chodzi o pszeniczne - niech leży jeszcze conajmniej miesiąc - wczoraj próbowałam toto wypić, absolutnie sie jeszcze nie nadaje, mam nadzieję, że nie jest to jakaś cecha stała
                                A ja doczekałem do dziś i mogę powiedzieć, że piwo wyszło bardzo smaczne, choć leciutkie. A piana jest jak gęsta bita śmietana - dochodzę do dna szklanki i nadal jest jej 2 centymetry, a brzegi całe w resztkach piany!
                                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎