Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

V Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie 10.05.2008 - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet Wyświetlenie odpowiedzi
    To można rozwiązać przy pomocy kamery, kompa i projektora multimedialnego
    no fakt o projektorze ni pomylałem

    jak bedzie komp z bluetooth i głośnikami to brakuje tylko projektora - ktoś ma projektor pożyczyć ??

    Comment

    • bobsley
      Junior
      • 07-2004
      • 29

      #17
      Witojcież
      marusiu, ja mógłbym, jeśli jest potrzeba, zająć się konferansjerką - mam donośny głos i jestem wyszczekany także jestem do dyspozycji )

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        Jest dobrze - już pierwszy sponsor się zgłosił z propozycją gadżeta Warsztatowego
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #19
          Nie widzę problemu, bym znów zajął się sprawami konkursu piw domowych. Teraz już wiem jaką wytrzymałość mają półki w mojej lodówce i jej nie przeładuję. Jest to też w sumie całkiem wdzięczne zajęcie na samych warsztatach, za wyjątkiem późniejszego licznia głosów "na gazie". Nie mam również ambicji startować w konkursie.
          (Warzyć i gadać bym mógł, ale zdecydowanie bym nie chciał.)
          Last edited by jerzy; 25-10-2007, 18:53.
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #20
            No, coś ucichło - zgłaszać się, do pomocy przede wszystkim

            Założyłam na Naszej Klasie nową szkołę - Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, szkoła ma już 4 klasy, zapraszam do wpisywania się i zamieszczanie zdjęć, zwłaszcza swoich - będzie się łatwiej rozpoznać na kolejnych Warsztatach!

            Wasza wychowawczyni Marusia


            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              #21
              Jaka wychowawczyni? Zapisałaś się do wszystkich klas jako UCZEŃ!
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                Jaka wychowawczyni? Zapisałaś się do wszystkich klas jako UCZEŃ!
                Wiem, coś spartoliłam i nie wiem, jak to naprawić Ale w sumie uczniem też jestem
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • rafal_s
                  Senior
                  • 11-2006
                  • 128

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet Wyświetlenie odpowiedzi
                  To można rozwiązać przy pomocy kamery, kompa i projektora multimedialnego
                  Z palców mi to wyjąłeś

                  Jeśli dodać do tego ładne slajdy opisujące poszczególne etapy procesu, to będzie dużo bardziej zrozumiałe. No i szanowny konferansjer na pierwszy rzut oka będzie mógł powiedzieć publice, co się akurat dzieje.

                  Comment

                  • rafal_s
                    Senior
                    • 11-2006
                    • 128

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    No, coś ucichło - zgłaszać się, do pomocy przede wszystkim
                    Hmm... a czy to tego CK można przytachać ze 2 dni wcześniej fermentor ?
                    Może udałoby się pokazać słynną pianę na burzliwej fermentacji.
                    Wiem, że już był kiedyś taki pomysł.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Założyłam na Naszej Klasie nową szkołę
                    O bosz, znowu Nasza Klasa Gdzie się nie ruszę, to tym słyszę
                    Ideę rozpoznania wizualnego jednakże szczerze wspieram...

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafal_s Wyświetlenie odpowiedzi
                      Z palców mi to wyjąłeś

                      Jeśli dodać do tego ładne slajdy opisujące poszczególne etapy procesu, to będzie dużo bardziej zrozumiałe. No i szanowny konferansjer na pierwszy rzut oka będzie mógł powiedzieć publice, co się akurat dzieje.
                      Jak już pisałam - załatwicie sprzęt, to będzie. Ja już się rozglądałam - nie mam skąd pożyczyć. Slajdy to Browamator na pewno ma jakieś.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Totus
                        Senior
                        • 11-2007
                        • 326

                        #26
                        Wybaczcie, że zadaje podstawowe pytania :-).

                        Czy chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu jako widz trzeba zgłaszać wcześniej (rejestrować sie jakoś)?

                        PS: czytam i czytam tematy z tego forum i nic podobnego nie wyczytałem ale wolę się upewnić :-)
                        Zapraszam do Browaru Sielanka.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #27
                          Będę robiła zapisy w swoim czasie, dowiesz się na pewno Ze względu na duże zainteresowanie muszę mieć opcję, że w pewnym momencie dla osób niezapisanych będą zamknięte drzwi
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak już pisałam - załatwicie sprzęt, to będzie. Ja już się rozglądałam - nie mam skąd pożyczyć. Slajdy to Browamator na pewno ma jakieś.
                            No okazało się, że mam skąd pożyczyć, UM Wrocław będzie tak miły i to zrobi

                            Poszukuję w dalszym ciągu chętnego na koordynowanie konkursu na śrutowanie! No i konferansjera (wyjaśniliśmy sobie z Bobsleyem na PW, że nasze koncepcje "konferansjerki" się mocno rozmijają) - ale podejrzewam, ze nikt się nie da wrobić i dalej będę musiała być człowiekiem orkiestrą
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Tabletka
                              Senior
                              • 11-2003
                              • 194

                              #29
                              ....a ciotka Qubolandowa ma niezłe gadane i jeszcze się nie zglosiła

                              P.S.
                              Jeśli jeszcze potrzeba roboli to na mnie możesz liczyć

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #30
                                Program Warsztatów - moje pomysły

                                Jako, że są to takie "półjubileuszowe" Warsztaty, bo piąte, pomyślałam, że skoro już jest projektor, to trzeba by wyświetlić wspominkowo foty z poprzednich edycji imprezy. Oczywiście odbędzie się to na samym począteczku

                                Oczywiście wiem, że to fajny pomysł Ale będę musiała pozbierać trochę ciekawych fotek, bo ubogo u mnie w zbiorach. Jak ktoś ma bogate zbiory zdjęć z poprzednich edycji - zwłaszcza z PIERWSZEJ to proszę o kontakt!!!
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎