Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

V Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie 10.05.2008 - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • naczelnik
    Senior
    • 08-2003
    • 1884

    #31
    Fajny pomysl !
    Nos mi podpowiada, ze WES ma calkiem rzeskie zdjecia i Ziemowit. Wtedy jeszcze- hoho- nie kazdy "pykal"...
    Popieram domowe browary!

    Polakom gratulujemy naczelnika

    Zamykam browar.
    Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

    gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #32
      HELP!!! Mam sporo fot, a z Easy Ridera - 2004 - ANI JEDNEJ!!!!
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • China_Blue
        Member
        • 07-2007
        • 55

        #33
        Marusia, przeslalem Ci na maila propozycje pomocy przy warsztatach.

        pozdrawiam
        Popieraj swój browar.

        Comment

        • monne
          Senior
          • 02-2006
          • 914

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
          Jest to też w sumie całkiem wdzięczne zajęcie na samych warsztatach, za wyjątkiem późniejszego licznia głosów "na gazie". Nie mam również ambicji startować w konkursie.
          Ja widziałam to liczenie. Cienko chłopak wyglądał , a na twarzy istne cierpienie
          .



          Comment

          • monne
            Senior
            • 02-2006
            • 914

            #35
            A Ty w Lamusie coś wspominałaś, że masz już upatrzone zadanie dla mnie?
            .



            Comment

            • mjp
              † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
              • 02-2004
              • 954

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne Wyświetlenie odpowiedzi
              A Ty w Lamusie coś wspominałaś, że masz już upatrzone zadanie dla mnie?
              Pewnie zatańczyć na spotkaniu powarsztatowym...
              Maciek
              Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

              Comment

              • WES
                Senior
                • 11-2003
                • 111

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik Wyświetlenie odpowiedzi
                Nos mi podpowiada, ze WES ma calkiem rzeskie zdjecia
                Masz na myśli, np. takie fotki?
                Attached Files
                -
                Wspiera i rozwija Piwowarstwo Amatorskie

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #38
                  Dzisiaj uświadomiliśmy sobie, że w Wielką Sobotę Warsztatową jesteśmy zaproszeni na wesele. Oczywiście odwołaliśmy nasz udział w weselu
                  Faktem jest, że w niedzielę idziemy na komunię ale może damy radę
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dzisiaj uświadomiliśmy sobie, że w Wielką Sobotę Warsztatową jesteśmy zaproszeni na wesele. Oczywiście odwołaliśmy nasz udział w weselu
                    Faktem jest, że w niedzielę idziemy na komunię ale może damy radę
                    podkrążone oczy, alkooddech - to jest to co niedoszli komuniści lubią u gości najbardziej
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      podkrążone oczy, alkooddech - to jest to co niedoszli komuniści lubią u gości najbardziej
                      Na to liczę
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • oscarboj
                        Member
                        • 03-2007
                        • 36

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...Będę robiła zapisy w swoim czasie, dowiesz się na pewno...
                        a czy ja też mogę się dowiedzieć gdzie trzeba wysłać zgłoszenie uczestnictwa i co dokładnie podać (imię i nazwisko?)

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #42
                          Informacja jest na głównej stronie browar.biz w dziale imprezy, jak równiez na głównej stronie www.piwo.org, www.piweczko.org i browamator.pl

                          Zgłoszenia na maila warsztaty@wolczaska.pl
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • fidoangel
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 3489

                            #43
                            Ponoć chodzi taka plota,że jakby ktoś chciał jakieś konkretne piwo z" F&A Home Brewery" to wystarczy napisać na PW do dyrekcji z propozycją wymiany na własne w stosunku 1:1.
                            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ponoć chodzi taka plota,że jakby ktoś chciał jakieś konkretne piwo z" F&A Home Brewery" to wystarczy napisać na PW do dyrekcji z propozycją wymiany na własne w stosunku 1:1.
                              czy stosunek jest konieczny?
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • huanghua
                                Senior
                                • 10-2005
                                • 1910

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                czy stosunek jest konieczny?
                                Taki stary, a nie wie że "niepokalane" tylko raz się zdażyło
                                W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎