Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

V Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie 10.05.2008 - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #76
    piwo zapakowane i jadę
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Aki
      Junior
      • 09-2007
      • 1

      #77
      Witam
      Dodałem nową klasę z 5 warsztatów na naszej klasie i wstawiłem tam pare fotek.
      Pozdrawiam
      Wojtek
      Wojtek

      AkiTigra

      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        #78
        A nie uważasz, że lepiej było by poczekać aż klasę utworzy ten, kto stworzył warsztaty?
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
          A nie uważasz, że lepiej było by poczekać aż klasę utworzy ten, kto stworzył warsztaty?
          A po co - przynajmniej będę się mogła zapisać jako nauczyciel
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #80
            Chciałem się dopytać o przebieg konkursu tz. kto wygrał ewentualnie kto brał udział.
            Sam nie startowałem, bo nie mam głowy ostatnio, ale ciekaw jestem.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #81
              Mwa: Wyniki są w temacie o piwie konkursowym

              Na koniec niesympatyczna wiadomość - ktoś był tak miły, że skroił torbę z gadżetami od Ambera dla Hasintusa
              Na szczęście mam podobną w nagrodę od Ambera, więc Hasintus pokrzywdzon nie będzie, ale niesmak pozostaje.

              Wiem, że produkuję się bez sensu, bo nie podejrzewam, żeby to był ktoś "od nas", ale muszę to z siebie wyrzucić
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #82
                Impreza przed, po i w trakcie - tradycyjnie już bardzo udana, kilka rzeczy trzeba dopracować na przyszłość - ale ogólnie bardzo miło wspominam. Szkoda że kilka istotnych elementów wypadło (stoiska sklepów piwowarskich, cześć jury).

                Ludki właściwie bez zachęty pomagali przy rozstawianiu i chowaniu krzesełek, sprzątaniu itp. Wystarczyło im jako zachęta że admin dygał z krzesłami i się od razu przyłączali

                Sporą część warsztatów spędziłem przy Stoutach w czasie oceny tychże w ramach konkursu. Zatem przeniosę się do tematu konkursowego z kilkoma akapitami wrażeń.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • M-kwadrat
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 304

                  #83
                  zdjęcia

                  To chyba dobry wątek będzie.
                  Jak to mówią - lepiej późno niż wcale... A więc uwaga, tadadadam, zdążyłem przed następną edycją i oto są, zdjęcia z V Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich 2008 są już w sieci! Zapraszam do oglądania albumu na picassie: zdjęcia z V WWP
                  Nie było lekko - wisicie mi Naturalne Niefiltrowane
                  Pozdrawiam, Maciek

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie było lekko - wisicie mi Naturalne Niefiltrowane
                    Naturalnie...
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎