Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VI WWP 2009 - Panel degustacyjny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    #16
    co do ram czasowych to bym sieza bardzo nie przejmował - myślę że spokojnie jakoś się zmieścimy ze wszystkim - nie muszą byc przecie wszystkie sejse pod rząd możan to zrobić o różnych godzinach tak aby wszysccy uczstniczacy piwowarzy nie stracili niczego z imprezy

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
      po sesji fajnie jakby zrobic minutki (wiem nikt tego nie lubi ale fajnie jakbycoś po takim spotkaniu zostało dla potomności) minutki zbierze host i podsumuje i wyłozy wszystko na forum
      A co to są minutki?
      blog.kopyra.com

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
        A co to są minutki?
        Widziałem taką herbatę, ale nie piłem, więc nie będę polecać.
        Herbata na Warsztatach?
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • piotry
          Oj tam, oj tam !
          • 08-2005
          • 761

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          A co to są minutki?
          Minutki to ogólnie to co zapamiętałes ze spotkania - ustalenia, uwagi itp,
          w korporacjach (i nie tylko) stosuje się taką metode po spotkaniach, aby każdy później napisał co zostało ustalone dzięki czemu sprawa jest jasna i nie rozmywa się w czasie - wiadomo ze każdy może inaczej pamiętac coś po pewnym czasie a tak ma to na papierze i jest wszystko jasne

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
            Minutki to ogólnie to co zapamiętałes ze spotkania - ustalenia, uwagi itp,
            w korporacjach (i nie tylko) stosuje się taką metode po spotkaniach, aby każdy później napisał co zostało ustalone dzięki czemu sprawa jest jasna i nie rozmywa się w czasie - wiadomo ze każdy może inaczej pamiętac coś po pewnym czasie a tak ma to na papierze i jest wszystko jasne
            Chcesz nas wtłoczyć w korporacyjne ramy? Pfuj.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • macas
              Senior
              • 02-2008
              • 680

              #21
              Ja mam tylko pytanie ???
              Jeżeli np. nie załapię się do grupy dyskusyjnej a jako początkujący (dopiero 24 W) zainteresowany byłbym konkretnym stylem, czy będzie szansa na przemycenie mojej skromnej osoby na odległość głosu

              I czy później wnioski z "obrad gatunkowych" będą w jakieś formie dostępne, np. SPISANE z MINUTEK
              Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
              Beniamin Franklin

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja mam tylko pytanie ???
                Jeżeli np. nie załapię się do grupy dyskusyjnej a jako początkujący (dopiero 24 W) zainteresowany byłbym konkretnym stylem, czy będzie szansa na przemycenie mojej skromnej osoby na odległość głosu

                I czy później wnioski z "obrad gatunkowych" będą w jakieś formie dostępne, np. SPISANE z MINUTEK
                Macas nie świruj chodzi, żeby nie było sytuacji, ze na panel zapisują się ludzie, którzy mają na koncie 2 warki z brewkita, bo to nie za bardzo dla nich punkt programu.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
                  Minutki to ogólnie to co zapamiętałes ze spotkania - ustalenia, uwagi itp, w korporacjach
                  W korporacji, w której pracuję to się nazywa jeszcze dziwniej: "notatki ze spotkania".
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • piotry
                    Oj tam, oj tam !
                    • 08-2005
                    • 761

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
                    [...]
                    I czy później wnioski z "obrad gatunkowych" będą w jakieś formie dostępne, np. SPISANE z MINUTEK
                    Tak, założeniem notatek jest aby po wszystkim osoba prowadząca - host - przeczytała wszystko i podała na tacy forumowiczom rezultaty panelu.
                    Last edited by piotry; 20-10-2008, 10:06.

                    Comment

                    • macas
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 680

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      Macas nie świruj chodzi, żeby nie było sytuacji, ze na panel zapisują się ludzie, którzy mają na koncie 2 warki z brewkita, bo to nie za bardzo dla nich punkt programu.
                      Dobra już nie będę świrował, a spisane to może być w formie elektronicznej broszury.
                      Na zasadzie tego co ART nazywa opracowaniami !!!
                      Ja mam ciągle jakieś pytania i dręczę różne osoby

                      I myślę, że żeby to miało ręce i nogi, Marusia (jako prezes) musi dać ogólne ramy czasowe warsztatów, wtedy będzie łatwiej dopasować resztę !!!
                      Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                      Beniamin Franklin

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dobra już nie będę świrował, a spisane to może być w formie elektronicznej broszury.
                        Chodziło mi o to, żebyś nie świrował, że się nie dostaniesz na panel. Stwierdzenie, że mając 24 warki na koncie jesteś początkujący trąciło mi faryzeuszostwem.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Marcin_wc
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 2115

                          #27
                          Zastanawiam sie, czy nie bedzie lepiej zrobic tego dzien po warsztatach, lub w drugi dzien warsztatow.
                          Myslalem, o czyms podobnym do szkolenia sensorycznego.
                          Plusy, to brak ograniczen jesli chodzi o czas i forme, wiecej spokoju, a o osoby biorace udzial w panelu nie straca nic z warsztatow. Poza tym piwowarzy beda dostepni przez caly czas trwania imprezy.
                          Zdecydowanym minusem jest to, ze nie ma w planach drugiego dnia warsztatow, czy moga byc problemy z lokalem

                          Comment

                          • macas
                            Senior
                            • 02-2008
                            • 680

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            Chodziło mi o to, żebyś nie świrował, że się nie dostaniesz na panel. Stwierdzenie, że mając 24 warki na koncie jesteś początkujący trąciło mi faryzeuszostwem.
                            Jasny gwint !!!! takie trudne słowo

                            Moim zdaniem nie potrzeba drugiego dnia, bo o ile się orientuję Ci piwowarzy którzy mają jeszcze trochę czasu na pytania i odpowiedzi we własnym gronie przenoszą się do z góry upatrzonej knajpki, kontynuując dyskusję

                            Myślę, że jeżeli chodzi o organizację, to (jeżeli to będzie AGORA) panel może się odbyć w tym samym miejscu gdzie wcześniej będzie końkursowe jury !!!

                            Dobre miejsce i szlak degustacyjny będzie przetarty
                            Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                            Beniamin Franklin

                            Comment

                            • Marcin_wc
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 2115

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
                              Moim zdaniem nie potrzeba drugiego dnia, bo o ile się orientuję Ci piwowarzy którzy mają jeszcze trochę czasu na pytania i odpowiedzi we własnym gronie przenoszą się do z góry upatrzonej knajpki, kontynuując dyskusję
                              Ale calkowicie nowi kludzie, ktorzy przychodza na warsztaty zazwyczaj nie przenosza sie do knajpki, bo piworzy miedzy soba to moga sie kontaktowac codziennie.

                              Comment

                              • macas
                                Senior
                                • 02-2008
                                • 680

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ale calkowicie nowi kludzie, ktorzy przychodza na warsztaty zazwyczaj nie przenosza sie do knajpki, bo piworzy miedzy soba to moga sie kontaktowac codziennie.
                                I dla tych są właśnie warsztaty, jeśli im się spodoba to za rok będę jako piwowarzy, a PANEL o którym tu mówimy jest dla tych co już to piwo ważą (składniki) i warzą, a spotkają się aby to co robią smakowało jeszcze bardziej i piwowarom i OMC piwowarom !!!
                                Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                                Beniamin Franklin

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎