Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Regulamin IV KonkursPiw Domowych przy VI WWP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #31
    Już w zeszłym roku miałam dylematy w sprawie pełnej listy. Oto moja decyzja:

    NIE udostępniam pełnej listy, każdy z konkursowiczów dostanie wyniki mailem.

    Dlaczego? Ludzie są różni, mogą się zniechęcić do udziału w konkursach, a wręcz do warzenia, zawstydzić itp.

    Zatem cierpliwie czekajcie na maila ode mnie

    P.S. Możecie dyskutować na ten temat, ale decyzji nie zmienię Podjęłam ją na podstawie głównie własnych przemyśleń, ale też i rozmów z różnymi ludźmi.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      #32
      no to admin się obnaża

      Dubbel:

      8. Art&Maggyk ****
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        no to admin się obnaża

        Dubbel:

        8. Art&Maggyk ****
        O widzisz, i to jest pomysł - kto będzie chciał, to sam napisze, które miejsce zajął I wilk syty i owca cała
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • przemo70
          † 1970-2019 Piwosz w Raju
          • 05-2007
          • 1501

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Już w zeszłym roku miałam dylematy w sprawie pełnej listy. Oto moja decyzja:

          NIE udostępniam pełnej listy, każdy z konkursowiczów dostanie wyniki mailem.

          Dlaczego? Ludzie są różni, mogą się zniechęcić do udziału w konkursach, a wręcz do warzenia, zawstydzić itp.

          Zatem cierpliwie czekajcie na maila ode mnie

          P.S. Możecie dyskutować na ten temat, ale decyzji nie zmienię Podjęłam ją na podstawie głównie własnych przemyśleń, ale też i rozmów z różnymi ludźmi.
          Z różnymi ludźmi tzn z kim ? Ja jestem za publikacją listy i to jeszcze z porządnym opisem przynajmniej wiedziałbym co poprawić w swoim piwie
          Save water, drink beer ...

          http://www.parowozy.com.pl/
          http://www.kamery.wolsztyn.pl/
          https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

          Comment

          • przemo70
            † 1970-2019 Piwosz w Raju
            • 05-2007
            • 1501

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
            Jak ktoś staje do walki, to musi się liczyć z tym że przegra.
            Kto nie umie przegrywać, niech nie gra.
            Podać całą listę w kolejności zdobytych miejsc !
            Zgadzam się w pełni.Miejsca i ilość zdobytych punktów
            Save water, drink beer ...

            http://www.parowozy.com.pl/
            http://www.kamery.wolsztyn.pl/
            https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
              Zgadzam się w pełni.Miejsca i ilość zdobytych punktów
              Po raz kolejny jestem za, a powiem dlaczego. Chciałbym wiedzieć ile punktów mi zabrakło do mapajaka, i o ile gorszy byłem od artura2.
              BK
              Pils: 2.
              Dubbel: 10-12 (z tego co pamiętam)
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi

                Informacje dotyczące zajętego miejsca piwowarzy dostaną ode mnie mailem, wraz z najważniejszymi komentarzami jurorów.
                Polecam lekturę moich wpisów w temacie, zanim zaczynacie wydziwiać Na bazie tego sobie porównacie. Mogę dodać punktację przy miejscach zwycięskich.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mogę dodać punktację przy miejscach zwycięskich.
                  Dobra, niech będzie ten zgniły kompromis.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    [*]Uczestnicy zgadzają się na upublicznienie swego imienia i nazwiska podczas ogłaszania wyników konkursu.[*]Zwycięzca każdej z kategorii zobowiązuje się do upublicznienia receptury zwycięskiego piwa.
                    W świetle powyższego cytatu utajanie wyników wydaje mi się absurdem.
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #40
                      Imię i nazwisko to nie wynik. Nazwiska upubliczniłam. Zatem bardziej absurdem jest Twój wniosek powzięty na podstawie cytatu, a nie moja decyzja

                      Prawdę powiedziawszy, niesmaczna wydaje mi się rozmowa na ten temat dalsza i pozbawiona sensu. Każdy ma swoje racje, ale sorry, jako organizator WWP decyduję. Dlaczego przy KPD w Żywcu nie ma takich marudzeń?
                      Last edited by Marusia; 13-05-2009, 23:23.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        #41
                        Wydaje mi się że chodzi o dane osobowe.
                        Swoich danych można nie podawać, ale wtedy nie bieże się udziału w konkursie. Podając dane uczestnik zgadza się z ujawnieniem swoich danych osobowych (imienia i nazwiska oraz ilości zdobytych punktów), co mi wydaje się że takie powinno mieć miejsce.
                        Ja np. nie chciałem moja dane wędrowały po VI WWP dlatego nie zgłosiłem piw do konkursu
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • sensor
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 817

                          #42
                          Piwa konkursowe

                          W ramach poznawczo - szkloleniowych przewodniczący jury wygłosi teraz kilka tez dotyczących jakości piw konkursowych

                          1. Poza jednym, prezentowane piwa spełniały ogólne kryteria gatunku Pilzner Niemiecki.
                          2. Najczęściej spotykane wady zapachu to: dwuacetyl (w dwóch próbach bardzo silny), który pasuje w Pilznerze Bohemskim, jednak tu zdecydowanie przeszkadza. Dwutlenek siarki SO2 - zapach zgaszonej zapałki był obecny w co najmniej 50% ocenianych piw.
                          3. Wady smaku: jakość goryczki. Część piw cechowała się piołunową i tępą goryczką. Smak tych piw skumulowany i krótki podczas gdy garbnikowy posmak ciągnął się kilka minut. Było jednak kilka piw z dobrą goryczką i jedno z doskonałą.
                          4. Jedna próba posiadała wzorcowy zapach nasłoneczniony - ewidentny kontakt z silnym źródłem światła.
                          5. Nie oceniałem grupy Belgian Dubbel ale udało mi się spróbować dwóch prób i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.

                          To tyle. Dziękuję organozatorom za możliwość sędziowania na konkursie.

                          Sensor
                          Dowiedz się więcej o piwie - www.piwoznawcy.pl
                          Kursy, szkolenia, raporty sensoryczne.

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            #43
                            Jak już juror sie odezwał, to pozwolę sobie dopytać. Na piwo.org napisałeś:
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoznawcy
                            3 piwa były naprawdę niezłe 1 zdecydowanie dobre.
                            Rozumiem, że to oznacza, że piwo mapajaka było najlepsze, a 3 kolejne miejsca prezentowały mniej więcej ten sam poziom?

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sensor Wyświetlenie odpowiedzi
                            3. Wady smaku: jakość goryczki. Część piw cechowała się piołunową i tępą goryczką. Smak tych piw skumulowany i krótki podczas gdy garbnikowy posmak ciągnął się kilka minut. Było jednak kilka piw z dobrą goryczką i jedno z doskonałą.
                            Właśnie z tą goryczką to dla mnie trochę zaskoczenie. W najnowszym Agro Przemyśle w odcinku o Ale piszesz, że szlachetna goryczka powinna szybko zanikać. To mnie zaskoczyło. Generalnie lubię długą goryczkę, która jeszcze przez chwilę pozostaje na podniebieniu i języku. Rozumiem, że w tym momencie staję w jednym rzędzie z miłośnikami skunksa spod znaku Heńka, Carla i Lecha. Poprzez traktowanie wady jako zalety.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • fidoangel
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 3489

                              #44
                              Ale jaja, na "obcym" portalu opisuje się wrażenia sensoryczne piw wystawianych w rodzimym, jak mi się wydaje, konkursie BrowarBizu.
                              Co jest ? Co się dzieje ? Co za zasłona milczenia ? Co za tajemnice ? Nic z tego nie rozumiem i powiem szczerze - nie podoba mi się takie postępowanie.
                              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ale jaja, na "obcym" portalu opisuje się wrażenia sensoryczne piw wystawianych w rodzimym, jak mi się wydaje, konkursie BrowarBizu.
                                Co jest ? Co się dzieje ? Co za zasłona milczenia ? Co za tajemnice ? Nic z tego nie rozumiem i powiem szczerze - nie podoba mi się takie postępowanie.
                                Mógłbyś jaśniej? Jaka zasłona milczenia?
                                a w ogóle to dlaczego uważasz, że jest to "konkurs browar.bizu"? Oczywiście, że jest powiązany ściśle z tym portalem, jak i ja, ale nie ma żadnej wyłączności browar.biz na Warsztaty i na konkurs. Komentowany może być wszędzie
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎