Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VII Warsztaty Piwowarskie, 8-9 maja 2010 - rozmowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Tak jak wspomniał Art - kontaktów jest dużo, ale są pogrupowane po ileś, zatem bez przedłużaczy to chyba rollbar na rollbarze musiałby stanąć
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • wogosz
      Senior
      • 12-2005
      • 1007

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
      Tak jak wspomniał Art - kontaktów jest dużo
      ale gniazdek nie ma wcale

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
        ale gniazdek nie ma wcale
        Zawsze mi się te dwa słowa pier.... mylą
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • przemo70
          † 1970-2019 Piwosz w Raju
          • 05-2007
          • 1501

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
          Dla chętnych, którzy chcą poczęstować piwem z kega.
          Będę miał rollbar z kolumną dwukranową, schładzarkę, butlę CO2, węże i klucze do kegów z płaskim fittingiem. Myślę, że nie będzie problemu, aby ktoś się dołączył ze swoim piwem. To może być browar Opalenicko-Wolsztyńsko-Śląskośrodowo-Poznański. W myśl hasła "browarowicze wszystkich regionów - łączcie się". Cokolwiek by to nie znaczyło.
          Oooo Jezuuuuu ale będzie wypas, czyli sprawa schładzarki rozwiązana super
          Save water, drink beer ...

          http://www.parowozy.com.pl/
          http://www.kamery.wolsztyn.pl/
          https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
            Dla chętnych, którzy chcą poczęstować piwem z kega.
            Będę miał rollbar z kolumną dwukranową, schładzarkę, butlę CO2, węże i klucze do kegów z płaskim fittingiem. Myślę, że nie będzie problemu, aby ktoś się dołączył ze swoim piwem. To może być browar Opalenicko-Wolsztyńsko-Śląskośrodowo-Poznański. W myśl hasła "browarowicze wszystkich regionów - łączcie się". Cokolwiek by to nie znaczyło.
            Teraz dopiero dotarło do mnie, że ten śląskośrodowy to mogło być do mnie.
            Problem będzie tylko z tym fittingiem, bo ja bym chciał na Cornego. Bo co będziemy ci pruli podłączenie, żeby je przerobić na szybkozłączki. Jak tak, to ja mogę wziąć szybkozłaczki, ale jak znam życie zaraz się okaże, że wężyk za szeroki, gaz ucieka itd.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10739

              to niech Przemo dostarczy swój mały pod cornrliusa
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                to niech Przemo dostarczy swój mały pod cornrliusa
                Tylko czy jest sens targać sprzęt dla jednej beczki? Inna sprawa, że wtedy czułbym się zobligowany do przywiezienia tego piwa.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • fidoangel
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 3489

                  Weź swoje złączki i kran bo do reduktora to chyba standardowa końcówka jest więc będzie pasować.
                  "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                  Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                  Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                  Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                  Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10739

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    Teraz dopiero dotarło do mnie, że ten śląskośrodowy to mogło być do mnie.
                    Problem będzie tylko z tym fittingiem, bo ja bym chciał na Cornego. Bo co będziemy ci pruli podłączenie, żeby je przerobić na szybkozłączki. Jak tak, to ja mogę wziąć szybkozłaczki, ale jak znam życie zaraz się okaże, że wężyk za szeroki, gaz ucieka itd.
                    Niech wogosz napisze czy ma szybkozłączki z wężem piwnym czy końcówki zaciskane
                    Last edited by anteks; 27-04-2010, 18:36.
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • josefik
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 386

                      ja też chciałem przywieźć corneliusa z "naazotowanym" stoutem
                      ale jeśli ma nie być to przy butelkach zostanę.

                      Comment

                      • przemo70
                        † 1970-2019 Piwosz w Raju
                        • 05-2007
                        • 1501

                        W razie czego służę schładzarką, z Andrzejem myślę dogadamy co wejdzie mojego do jego auta żeby nie dublować i jak zostanie opcja schładzarki to i ja mogę zamiast skrzynki zabrać kega z Belgian Pale Ale dla urozmaicenia na przykład
                        Save water, drink beer ...

                        http://www.parowozy.com.pl/
                        http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                        https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                        Comment

                        • fidoangel
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 3489

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika josefik Wyświetlenie odpowiedzi
                          ja też chciałem przywieźć corneliusa z "naazotowanym" stoutem
                          ale jeśli ma nie być to przy butelkach zostanę.
                          Weź, weź. I Kopyr też niech weźmie. Nie lękajcie się że "ma nie być" bo będzie.
                          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                          Comment

                          • fidoangel
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 3489

                            Mam na zbyciu "pytona" z miękkimi igielitowymi rurkami. 4 albo 5-cio przewodowy. Nie pasuje pod szybko złączki ale na zaciski jest ok. Pisać na PW ile metrów i kto chce.
                            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                            Comment

                            • macas
                              Senior
                              • 02-2008
                              • 680

                              Z tego co przeczytałem, to jak do tych kegów, parę skrzynek się dorzuci i tylko kapciuszki bo na zewnątrz i tak nikt nie da rady wyjść
                              Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                              Beniamin Franklin

                              Comment

                              • wogosz
                                Senior
                                • 12-2005
                                • 1007

                                To samo sobie pomyślałem. Będę musiał chyba wziąć kilka dni urlopu i znaleźć sobie jakąś metę we Wrocławiu, bo wiele wskazuje na to, że do samochodu będę mógł wsiąść dopiero około środy - czwartku.
                                Co do podłączenia kegów od Pepsi do mojego rollbaru to może być trudne. Wężyki do piwa mam w wymiarach calowych i nie wiem jakie węże stosuje się do szybkozłączek do Cornego. Podajcie średnice (wew/zew.) to sprawdzę czy da się podłączyć.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎