Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VII Warsztaty Piwowarskie, 8-9 maja 2010 - rozmowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grew
    Senior
    • 05-2009
    • 766

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Na skalę krajową racja, ale do europejskiej to nam lata świetlne brakują - nic nie ujmując organizatorom.
    Hmm, z tego co sam miałem okazję zobaczyć, czy przeczytać, zwykle imprezy w Czechach odbywają się pod znakiem wyrobów z czeskich. Bywa, że prezentuje się więcej browarów, niż to jest zaplanowane na wrocławskim Festiwalu - z tą różnicą, że wszystkie krajowe. Tu ma być inaczej. I to cieszy

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
      Hmm, z tego co sam miałem okazję zobaczyć, czy przeczytać, zwykle imprezy w Czechach odbywają się pod znakiem wyrobów z czeskich. Bywa, że prezentuje się więcej browarów, niż to jest zaplanowane na wrocławskim Festiwalu - z tą różnicą, że wszystkie krajowe. Tu ma być inaczej. I to cieszy
      Dla przykładu.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • grew
        Senior
        • 05-2009
        • 766

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
        Dobra, a ile jest browarów w naszej części Europy, a ile w Holandii? Jak dla mnie proporcje piw na Festiwalu do browarów dostępnych w zasięgu kilkuset kilometrów, nie są złe - są bardzo dobre!

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10838

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          A myślałeś, że przywiozą z każdego browaru piwowara i dyrektora?
          Nie, ale własny namiot firmowy, możliwość sprzedaży piwa po cenach producenta oraz gadżetów byłby jak najbardziej wskazany
          Ps. Pytanie do organizatorów. Czy zabrać ze sobą własny kufel?
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Chciałbym się mylić ale raczej to będą polscy przedstawiciele/lokale oferujące piwa z kilku browarów.
            Samodzielne ogródki będą miały Amber, Ciechan i Cerna Hora.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Na skalę krajową racja, ale do europejskiej to nam lata świetlne brakują - nic nie ujmując organizatorom.
            Kutwa, człowieku, dopiero się rozkręcamy, daj szansę

            Jacer, jak się zgłosiłeś jako piwowar z piwem, to dostaniesz szkiełko Warsztatowe.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10838

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
              (...)

              Jacer, jak się zgłosiłeś jako piwowar z piwem, to dostaniesz szkiełko Warsztatowe.

              Ale w sprawie szkła pisałem ja, abernacka
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                No tak - sorry Weź kufel, bo być może szkło wygrasz w jakimś konkursie, ale być może nie
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • chemmobile
                  Senior
                  • 03-2009
                  • 2168

                  Brać kufel 0,4L czy 0,5L?
                  Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                  Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kutwa, człowieku, dopiero się rozkręcamy, daj szansę
                    Przecież napisałem, że "nic nie ujmując organizatorom". Po prostu trzeba stanąć w prawdzie, a nie czarować się, że rozmach jest na skalę europejską. Osiągnięcie jest, a właściwie będzie (nie zapeszając) na skalę w Polsce niespotykaną, wielki szacunek za to, ale do festiwali, szczególnie za naszą zachodnią granicą nam daleko. Sądzę, że dorównać może kiedyś nam się uda, ale prześcignąć - żadną miarą.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                      Brać kufel 0,4L czy 0,5L?
                      Mam jeszcze napisać, jakiego koloru skarpetki są obowiązujące?
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • chemmobile
                        Senior
                        • 03-2009
                        • 2168

                        No jak będą lane, to pewnie w plastik 0,4L wtedy wezmę swoje szkło 0,4L
                        U mnie już tak jest, że wszystko muszę mieć zaplanowane
                        Last edited by chemmobile; 26-04-2010, 12:58.
                        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                          No jak będą lane, to pewnie w plastik 0,4L wtedy wezmę swoje szkło 0,4L
                          U mnie już tak jest, że wszystko muszę mieć zaplanowane
                          Weź 0,5L, a może Ci wleją więcej. W najgorszym razie będziesz miał miejsce na pianę.

                          A ja mam pytanie innej kwestii - czy będzie opcja serwowania własnego piwa z kegu Cornelius. Tzn. czy będzie jakaś schładzarka ogólnowarsztatowa z CO2, gdzie można przyjść z własnym piwem i częstować ludzi. Tak sobie pomyślałem, że może bym zaszalał i wziął kega stouta. Ale butli CO2 to na pewno targał nie będę.
                          Last edited by kopyr; 26-04-2010, 13:07.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • JAQBA
                            Senior
                            • 08-2006
                            • 1351

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ale w sprawie szkła pisałem ja, abernacka
                            Przywieź, inaczej to tylko plastiki i to do czasu

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi

                              A ja mam pytanie innej kwestii - czy będzie opcja serwowania własnego piwa z kegu Cornelius. Tzn. czy będzie jakaś schładzarka ogólnowarsztatowa z CO2, gdzie można przyjść z własnym piwem i częstować ludzi.

                              W tym roku nie, bo nie posiadamy takiego sprzętu, ale za rok pewnie będzie już taka możliwość. Zawsze jednak możesz zapytać Wesołego, który zawsze ma przecież takie ustrojstwo ze sobą - jak im się piwo skończy, to mógłbyś podłączyć swoje
                              Last edited by Marusia; 26-04-2010, 13:12.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                Już ostatie pytanie. Czy ogródki piwne będą działały od 17:00 w sobotę czy może już wcześniej. Pytam bo nie wiem ile czasu mam spedzić czasu w Spiżu i Bierhalle
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎