Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VII Warsztaty Piwowarskie, 8-9 maja 2010 - rozmowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Chorera, ni mam casu Jutro
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Chorera, ni mam casu Jutro
      W takim razie cierpliwie czekam
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        - w ciągu piwnym stoiska z wyrobami regionalnymi: chleby, sery, wędliny - wszystko eko i regio

        Bavaria??!! Koncernowe słabe piwo? A fuj

        Z Fundacją Doliny Baryczy się kontaktowałaś?
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          Bavaria??!! Koncernowe słabe piwo?
          Coś z rozpędu mi się wkleiło - już wywaliłam.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            Czy Festiwal będzie w jakiś sposób reklamowany, np. plakaty?
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Tak, plakaty na słupach i w tramwajach, ulotki. Plakaty dziś idą do druku.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10838

                Festiwal Piwa przedstawia się nader interesująco, więc nie pozostaje mi nic innego jak zgłosić swoje przybycie do Wrocławia w majowe sobotnie popołudnie.
                Last edited by abernacka; 16-04-2010, 11:54.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Cierpliwie czekałem i się doczekałem

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Makaron
                    Senior
                    • 08-2003
                    • 2107

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Festiwal Piwa przedstawia się nader interesująco, więc nie pozostaje mi nic innego jak zgłosić swoje przybycie do Wrocławia w majowe sobotnie popołudnie.
                    No a ja muszę napisać, że moja obecność na tej imprezie jest zagrożona!
                    Póki co chmura z Islandii paraliżuje ruch lotniczy. Trzymam kciuki by coś się w końcu zmieniło.
                    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      Pociągiem, pociągiem
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • grew
                        Senior
                        • 05-2009
                        • 766

                        Mam pytanie do organizatorów: czy wzorem czeskich piwnych imprez plenerowych, zamierzacie wprowadzać coś na kształt waluty (dukaty itp.), które będą wymienialne na produkty festiwalowe? Np. 1 dukat = 1 piwo, 2 dukaty = gulasz z knedlami

                        Przy okazji chciałem pogratulować zestawu browarów - zapowiada się wspaniały weekend - majówka

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...)

                          Przy okazji chciałem pogratulować zestawu browarów - zapowiada się wspaniały weekend - majówka
                          Chciałbym się mylić ale raczej to będą polscy przedstawiciele/lokale oferujące piwa z kilku browarów.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Chciałbym się mylić ale raczej to będą polscy przedstawiciele/lokale oferujące piwa z kilku browarów.
                            A myślałeś, że przywiozą z każdego browaru piwowara i dyrektora?
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • grew
                              Senior
                              • 05-2009
                              • 766

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Chciałbym się mylić ale raczej to będą polscy przedstawiciele/lokale oferujące piwa z kilku browarów.

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                              A myślałeś, że przywiozą z każdego browaru piwowara i dyrektora?
                              Czy będzie dyrektor, czy nie, zestaw browarów jest wyśmienity - na skalę ogólnopolską, jak nie europejską

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                                Czy będzie dyrektor, czy nie, zestaw browarów jest wyśmienity - na skalę ogólnopolską, jak nie europejską
                                Na skalę krajową racja, ale do europejskiej to nam lata świetlne brakują - nic nie ujmując organizatorom.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎