Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VIII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i II Festiwal Dobrego Piwa, 7-8 V 2011 plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Ponoć już od 18 w piątek. I dziwi mnie bardzo (z drugiej strony nie dziwi), że jest to tak bardzo tajna informacja.
    W dni robocze po godzinie 20. Ta informacja nie jest tajna, ale też nie jest dostępna w regulaminie przewozów tylko w załączniku do uchwały Rady Miejskiej Wrocławia, do którego link znajduje się tutaj (paragraf 2 pkt. 5 załącznika).
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #92
      A no może i tak, wpisałem tę 18 z głowy. Może i ta informacja tajna nie jest ale co najmniej poufna Brak jej w "kolorowym" cenniku. Jakoś tam ją wygrzebałem 2 lata temu, bo w okolice Agory jeździ linia A, nigdy więcej nie zwracałem uwagi, bo nie było potrzeby, więc i godziny mogły mi się pomylić.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Wiktoria
        Senior
        • 07-2003
        • 796

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Dojazd z innych części Wrocławia, z przesiadkami lub bez - najlepiej sprawdzić na jakdojadę.pl

        Nie wiem, jak obecnie, ale jakiś rok temu na tej stronie nie zaznaczali autobusów zjeżdżających na zajezdnię (to znaczy traktowali je jako jadące normalną trasą) i można było się lekko zdziwić.

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          #94
          Takie małe pytanko techniczne: gdzie będzie można przemyć szkło?

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
            Takie małe pytanko techniczne: gdzie będzie można przemyć szkło?

            Będą wiadra ocynk.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
              Takie małe pytanko techniczne: gdzie będzie można przemyć szkło?
              Zapewne co najmniej w toalecie.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #97
                A właśnie, czy będą toytoye? W tamtym roku to była masakra z WC.
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • bikoś
                  Junior
                  • 03-2005
                  • 19

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  A właśnie, czy będą toytoye? W tamtym roku to była masakra z WC.
                  Tylko nie sikać mi tam do rzeki Bystrzycy...

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    #99
                    Od edycji do edycji coś staramy się poprawiać Dodatkowe toalety są wynajęte, więc nie będziemy polegać tylko na tych w Zamku. Mycie szkła będzie możliwe za pomocą Spuelboyów jeśli uda się je na miejscu sensownie podłączyć, jeśli nie - pewnie będzie w zamian kilka stanowisk z zasobnikami z wodą do przepłukania szkła.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • wasyll
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 1823

                      Jak mniej więcej przedstawiają się ceny na festiwalu? Chodzi mi o porcję 0,5l, jak i 0,2l
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • piotry
                        Oj tam, oj tam !
                        • 08-2005
                        • 761

                        w zeszłym roku ceny plasowały się od ok 4 zł do 12 za pół litra zasadniczo należy spodziewać się, że standardowe piwka będa w cenach 5 zł za 0,5l a te sprowadzone i mniej popularne dojdą do 15 zł za 0,5l

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Podziękował
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • jabberwocky
                            Junior
                            • 04-2011
                            • 12

                            Dobry pomysł ze szkłem, właśnie w zeszłym roku tak nie pasował mi ten plastik... Pytanie tylko, cyz będzie możliwość opłukania pod bieżącą wodą

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              Proponuję czytać wątek w którym się uczestniczy
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • fidoangel
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 3489

                                A zobacz cztery posty wcześniej. No właśnie, czytaj, czytaj nim coś tu napiszesz...
                                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎