Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IX Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 12.05.2012 - przymiarki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • amap
    Member
    • 02-2010
    • 98

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Otwarte, czy zamknięte rzecz wtórna, ważne że biletowane. I słusznie.
    Toż to samo na myśli ja miał
    Last edited by amap; 31-08-2011, 09:49.

    Comment

    • grew
      Senior
      • 05-2009
      • 766

      Jak już jesteśmy na etapie życzeń, to chciałbym, aby ostateczny plan imprezy oraz wystawcy byli znani choćby tydzień przed imprezą.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak już jesteśmy na etapie życzeń, to chciałbym, aby ostateczny plan imprezy oraz wystawcy byli znani choćby tydzień przed imprezą.
        To nie jest temat o FDP, tylko o WWP.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • grew
          Senior
          • 05-2009
          • 766

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          To nie jest temat o FDP, tylko o WWP.
          Oczywiście masz rację. Mylnie łączę FDP z WWP pewnie dlatego, że FDP wyrósł z WWP Niemniej jednak plan obu imprez znany odpowiednio wcześniej byłby mile widziany

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Pierwsza torba atrakcyjnych upominków warsztatowych rozstaje rozdana Masonowi

            Chyba że wykład o zakażeniach w piwie, to też mogę zrobić. Jedno albo drugie, żeby słuchaczy nie przeładować mikrobiologią . Przy zakażeniach może dałoby się zaprezentować próbki zakażonego piwa, jeśli uda mi się złapać i wyizolować odpowiednie drobnoustroje
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Micho441
              • 04-2008
              • 812

              Spokojnie,chcesz jednym wykładem nauczyć "tabliczki mnożenia"? Myslę,że wykład w temacie drożdże to sporo pracy."Sprzęt audio-wizualny" itp.pomoce.Proszę pamiętać,że spora część słuchaczy to wzrokowcy a sam wykład w tonie popularnonaukowym okraszony "obrazem" nie będzie zanudzającym.
              Oczywiscie temat zakażenia w piwie w połączeniu z innym zagadnieniem będzie jako drugi.To już Marusia ma "zaklepane" dwa spotkania.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Będziemy Masona dawkować w porcjach - na lata starczy
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • macas
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 680

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi

                  Chyba że wykład o zakażeniach w piwie, to też mogę zrobić. Jedno albo drugie, żeby słuchaczy nie przeładować mikrobiologią . Przy zakażeniach może dałoby się zaprezentować próbki zakażonego piwa, jeśli uda mi się złapać i wyizolować odpowiednie drobnoustroje
                  To już mam takie do wyizolowania , na pewno mlekowe i jeszcze coś co dodaje mi szpitala do pszenicy !!!

                  Mam tego trochę to nawet dla ryzykantów do spróbowania by było
                  Last edited by macas; 31-08-2011, 18:39.
                  Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                  Beniamin Franklin

                  Comment

                  • Micho441
                    • 04-2008
                    • 812

                    To się narobiło.Doswiadczenia na ludziach? Marusia wobec powyższego bedzie zmuszona w planach uwzględnić dyżurującą ERKĘ.Ale mam nadzieję iż Mason zapewni antidotum na takie zabawy z narażeniem życia piwoszy.
                    Pozdrawiam.

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      Tak się zastanawiałem chwilę i wymyśliłem Byłoby miło, gdyby przed każdym z piwowarów, na stoliku, było coś na kształt wizytówki, duży format A4 (albo i A3) z informacjami: nick browarbiz'owy, nazwa browaru, kiedy zaczęła/zaczął warzyć, ile ma warek na koncie i jakie piwa przywiozła/przywiózł ze sobą na warsztaty (z parametrami, ewentualnie także z użytymi składnikami).

                      Mam nadzieję, że pomysł się spodoba.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pomysł się nie spodoba, bo formuła nowych Warsztatów nie przewiduje piwowarów przytroczonych do stolika, tylko swobodnie poruszających się po lochach. Natomiast jeśli wyrażą takie życzenie, możemy zrobić dla każdego identyfikator.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • grew
                          Senior
                          • 05-2009
                          • 766

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          - degustacje rotacyjne, np. raz na godzinę ileśtam piw. Żadnych odstępstw! Oczywiście piwowarzy między sobą mogą polewać cały czas - każdy piwowar z piwem dostanie identyfikator, żeby można było się zorientować, komu lać, a komu nie
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pomysł się nie spodoba, bo formuła nowych Warsztatów nie przewiduje piwowarów przytroczonych do stolika, tylko swobodnie poruszających się po lochach. Natomiast jeśli wyrażą takie życzenie, możemy zrobić dla każdego identyfikator.
                          Hmm, a degustacje rotacyjne nie będą się odbywać przy dedykowanych stolikach? Gdzie będą składować piwo do kolejnych degustacji rotacyjnych? Nosić ze sobą po lochach?

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                            Hmm, a degustacje rotacyjne nie będą się odbywać przy dedykowanych stolikach? Gdzie będą składować piwo do kolejnych degustacji rotacyjnych? Nosić ze sobą po lochach?
                            Nie martw się, tak to zorganizuję, żeby nie nosili po lochach Koncepcję dopiero dopracowuję, ale na pewno nie mieszczą się w niej piwowarzy wystawieni jako eksponaty przy stoliku. Identyfikatory będą imienne, lub tylko z informacją "Piwowar" w zależności od tego, czy dana osoba będzie sobie życzyła upublicznienia nazwiska/nicka, czy nie.

                            Jeśli jednak piwowarzy wyrażą chęć otabliczkowania, to ja Cię, Grew, zgłaszam do koordynacji tej akcji: na maila będziesz przyjmował dane lub wypełnione formularze, jeśli takie stworzysz, poganiał tych, którzy ich nie wyślą, przekonywał tych, którzy nie chcą nic napisać oraz wręczał tabliczki na Warsztatach i pilnował, żeby nie zostały zgubione Chyba, że widzisz inne rozwiązanie, bo jeśli myślisz, że każdy sam to zrobi to się grubo mylisz
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • grew
                              Senior
                              • 05-2009
                              • 766

                              Nie chodzi mi o to, aby "piwowarzy (byli) wystawieni jako eksponaty przy stoliku". Jednakże wydaje się zasadne, aby każdy miał swój kącik I o jego oznaczenie mi chodzi.

                              Wiem, że z dyscypliną ciężko, więc byłoby tak, że Ci co podadzą dane, będą mieli tabliczki, inni nie. Wiadomo, że nikogo nie da się do niczego zmusić. I tak cud, że choć trochę Cię słuchają (Przypomniał mi się wątek o poprzedniej Nocy z duchami )

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10738

                                A może każdy który będzie chciał lać piwo , będzie musiał mieć rolbar jak Wogosze ?
                                Grew kąciki piwowarów były do tej pory
                                Last edited by anteks; 01-09-2011, 08:34.
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎