Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IX Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 12.05.2012 - przymiarki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grew
    Senior
    • 05-2009
    • 766

    Oczywiście jestem za 20pln, czy tańszymi przedpłatami (zgodnie z propozycją kopyra). Ale według mnie, najbardziej liczy się zdanie samych piwowarów.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Z tej kasy to na pewno lodówki na piwa domowe będą pierwszą pozycją
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • grew
        Senior
        • 05-2009
        • 766

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Grew groził, że Kocoura obedrze z etykiety
        To był oczywiście żart z mojej strony. Przyznam, że jak będą obostrzenia dla nie-piwowarów - trudno, posiedzę sobie na FDP i jak wyjdziecie z lochów to się spotkamy

        edit: obostrzenia - w sensie, nie finansowym, ale że wpuszczacie tylko piwowarów - czyli nie spełnię swojej obietnicy obdzierania Kocourów Szkoda zwierzaków.
        Last edited by grew; 02-09-2011, 06:25. Powód: wyjaśnienie użycia słowa obostrzenia

        Comment

        • wogosz
          Senior
          • 12-2005
          • 1007

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grew
          ...trudno, posiedzę sobie na FDP i jak wyjdziecie z lochów to się spotkamy
          Niektórzy po degustacji pewnie już z tych lochów nie wyjdą i potem będą straszyć w środku nocy.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
            edit: obostrzenia - w sensie, nie finansowym, ale że wpuszczacie tylko piwowarów - czyli nie spełnię swojej obietnicy obdzierania Kocourów Szkoda zwierzaków.
            Nie ma takiej opcji, że wpuszczamy tylko piwowarów. Zastanawiamy się nad opcją płatne-bezpłatne dla piwowarów z piwem.

            Myślę jednak, że stanie na opłacie dla wszystkich, pewnie z różnymi cenami w zależności od terminu opłacenia - tak już jest robione przy innej okazji na FDP i się sprawdza dobrze.

            Sorry, że się nie odzywałam tak długo - nie miałam dostępu do netu tam, gdzie byłam
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • marcin-dabek
              Junior
              • 04-2010
              • 15

              Witam
              Jako początkujący (raptem kilkanaście warek) i nie znany większości z Was najpierw się przedstawię-jestem Marcin.
              W tym roku byłem pierwszy raz na Wrocławskich warsztatach i wiem, że za rok też będę.
              Mam taki pomysł odnośnie połączenia części przyjemnej z pożyteczną dla nie-piwowarów.
              Wyobraźmy sobie taki scenariusz:
              Goście przybywają, kupują kufelek degustacyjny (tak jak w tym roku), który jest przepustką do lochów. W lochach natomiast odbywają się wykłady. Żeby zmotywować szare komórki i oddzielić tych co chcą się czegoś nauczyć od amatorów darmowego picia, w czasie wykładów będą pytania do publiczności-odpowiesz dobrze to kolega piwowar poleje piwo do kufelka, odpowiesz źle-pytamy następnego itd. Można podzielić wykłady tematycznie-np. wszystko o pszenicznym i na nim nagrodą jest degustacja pszenicznego. Pytania nie powinny być trudne i powinno ich być dużo, żeby znaczna część widowni miała szansę spróbować piwa.
              Last edited by marcin-dabek; 22-09-2011, 16:37.

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcin-dabek Wyświetlenie odpowiedzi
                Pytania nie powinny być trudne i powinno ich być dużo, żeby znaczna część widowni miała szansę spróbować piwa.
                Pomysł bez sensu. Jeśli na tych wykładach mają skorzystać piwowarzy, to musi być odpowiedni ich poziom. To co proponujesz to tak jakby podczas wykładu o całkach prowadzący zadawał publiczności pytania w stylu "ile jest dwa plus dwa".
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • fidoangel
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 3489

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie ma takiej opcji, że wpuszczamy tylko piwowarów. Zastanawiamy się nad opcją płatne-bezpłatne dla piwowarów z piwem.

                  Myślę jednak, że stanie na opłacie dla wszystkich, pewnie z różnymi cenami w zależności od terminu opłacenia
                  Serdecznie wątpię, abym miał zamiar zapłacić za możliwość tachania kilkaset metrów (ostatnio zaparkowałem z tyłu Zamku na błotnistej drodze bo tylko tam było miejsce) dwóch beczek i schładzarki a później rozdania 40 litrów unikatowego piwa.
                  "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                  Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                  Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                  Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                  Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                  Comment

                  • marcin-dabek
                    Junior
                    • 04-2010
                    • 15

                    Mason-napisałem, że pomysł dotyczy nie-piwowarów.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                      rozdania 40 litrów unikatowego piwa.
                      Fido, przeczytaj temat i moje propozycje, a potem się wypowiadaj.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • admiro
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 248

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie ma takiej opcji, że wpuszczamy tylko piwowarów. Zastanawiamy się nad opcją płatne-bezpłatne dla piwowarów z piwem.

                        Myślę jednak, że stanie na opłacie dla wszystkich
                        Zdziwiło mnie to podejście, przecież chodzi o ograniczenie ilości degustatorów a nie piwa do degustacji.

                        Wiem po sobie, że polewając piwo nie mam czasu uczestniczyć w wykładach, ani za bardzo piw domowych popróbować, jak nie wyślę osób towarzyszących po próbki. Żona cierpliwie czeka na mnie, zanim pójdziemy pozwiedzać stoiska browarów.

                        Opłata z tytułu udostępnienia swojego piwa do degustacji
                        Moje piwo jest bezcenne.

                        Schizma miodowa.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Admiro - ta sama rada, co dla Fido.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • fidoangel
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 3489

                            Dokładnie tak zrobiłem, korzystając z poprzedniej rady Pani Prezes, a dodatkowo nawet cytat umieściłem aby uniknąć nieporozumień do czego się odnoszę.
                            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              To, co zacytowałeś, odnosiło się do konkretnego postu. Twoja odpowiedź jednak nijak się ma do całości ustaleń, bo jeślibyś przeczytał całość, to już byś dawno zauważył, że degustacja masowa jest wykluczona, zatem Twoje unikatowe piwo raczej poleje się w odpowiednie gardła, czyli nasze
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • fidoangel
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 3489

                                Nic nie pisałem o "masowej degustacji", kto i z jakiego pojemnika wypije moje piwo i takie tam, a o tym że jeszcze dodatkowo mam za to zapłacić

                                A nigdy w życiu...
                                Last edited by fidoangel; 22-09-2011, 21:23.
                                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎