Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IX Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 12.05.2012 - przymiarki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    Może jeszcze nie wszyscy wiedzą o możliwości taniego dojazdu do wrocka (fakt, że nie z każdego miejsca).
    Zakupiłem dziś bilety przez internet na PolskiBus. W obie strony tj. z wawy do wrocka i z powrotem koszt wyniósł mnie 45 zeta. Z każdym dniem może być drożej.
    Kiedy jedziesz? ja mam bilety na wyjazd z Warszawy o 9.50 w piątek i powrót w niedzielę o 16.00 z Wrocławia za 10 zł w obie (kupowałem 2 tyg temu).

    Dla chętnych też polecam OLT Jetair - dziś można kupić za 99 zł w jedną stronę - godzina lotu i na miejscu...
    Last edited by Piecia; 23-02-2012, 22:02.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      Sprawdziłem teraz- dla twardzieli (albo i nie, bo busy są wygodne) wyjazd w czwartek po 22 jest wciąż za 5 zł a powrót w niedzielę za 10 zł (o 10 rano) lub 20 zł
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Mam taki plan, żeby jeden wykład był po drugim, wydawało mi się, że to oczywiste. Całość części edukacyjnej powinna się zamknąć w przedziale godzinowym 10.00-15.00.
        Czyli o Warsztatach w piwnicy można zapomnieć. Nie warto wtedy tez targać swojego piwa
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          Czyli o Warsztatach w piwnicy można zapomnieć. Nie warto wtedy tez targać swojego piwa
          Może jakbyś dokładniej czytał, to by Ci pomogło na niezaśmiecanie innych wątków?

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Dojrzała we mnie następująca koncepcja:
          WWP, jak zwykle druga sobota maja - rozkład jazdy:

          09.00-14.00 - cykl wykładów specjalistycznych (2 lub 3) - na pewno jeden o enzymach - czekam na zapotrzebowanie na inne tematy. Przewidywany koszt od osoby 30 zł za całość (reszta pokryta zostanie z kasy od sponsorów).

          14.00-16.00 piwowarzy z piwem rozgoszczą się w podziemiach, odbiorą okolicznościowe koszulki oraz ewentualne inne upominki, o ile na takie wystarczy po opłaceniu części szkoleniowej i KPD i będą robić, co im się podoba, czyli, mam nadzieję, prowadzić rozmowy na wysokim piwowarskim szczeblu

          16.00-18.00 - wstęp wolny dla publiczności, częstowanie piwem przy podobnym założeniu, jak ostatnio (czyli lejemy tylko do szkła festiwalowego).

          W międzyczasie będzie się odbywał Konkurs Piw Domowych - ogłoszenie wyników ze sceny Festiwalowej już po godzinie 18.00 oraz wręczenie dyplomów zwycięzcom obecnym na imprezie.

          Warzenie piwa też będzie się odbywało, ale zapewne w plenerze, a nie w lochach.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Komar_Pafnucy
            Senior
            • 08-2005
            • 1114

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
            Dla chętnych też polecam OLT Jetair - dziś można kupić za 99 zł w jedną stronę - godzina lotu i na miejscu...
            Niestety: "Brak lotów w podanych dniach lub brak dostępnych miejsc".

            Multitap Crawl
            Multitap Crawl na Facebook

            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

            Comment

            • Komar_Pafnucy
              Senior
              • 08-2005
              • 1114

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
              ja mam bilety na wyjazd z Warszawy o 9.50 w piątek i powrót w niedzielę o 16.00 z Wrocławia za 10 zł w obie (kupowałem 2 tyg temu).
              Dzisiaj taka przyjemność kosztuje 50 zł w obie strony ale to i tak najtańsza możliwa opcja więc właśnie zakupiłem.
              Pociągiem wychodzi minimum 60 zł w jedną stronę a jedzie tyle samo albo dłużej.

              Multitap Crawl
              Multitap Crawl na Facebook

              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

              Comment

              • SM31
                Junior
                • 08-2009
                • 2

                Da się taniej niż "minimum 60 zł w 1 stronę".

                Zapoznajcie się z ofertą "Bilet turystyczny" http://www.przewozyregionalne.pl/akt...,s,0,3060.html
                Można za 67 zł kupić bilet weekendowy ważne od godz. 18:00 w piątek do 6:00 w poniedziałek, zatem da się dojechać.

                Jeśli jednak ktoś woli innego przewoźnika kolejowego, zachęcam do PKP InterCity, zasady działania zbliżone ale cena jak i "prestiż" pociągu nieco wyższy: http://intercity.pl/pl/site/niezbedn...eekendowy.html

                Pociąg zawsze wychodzi lepiej od czegokolwiek innego, ponieważ w każdej chwili można udać się do toalety celem przygotowania miejsca pod kolejną partię degustacji, nie wspominając o komforcie podróży.

                M.
                Last edited by SM31; 29-02-2012, 12:45.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Ja nastawiam się na degustację na miejscu. Komfort w PKP bywa dyskusyjny, a bilet weekendowy ważny od 18:00 to słaba opcja, dopóki polskie pociągi osiągają średnią prędkość motoroweru. Jadę Polskim Busem w piątek o 14, wracam w niedzielę o 16.
                  Last edited by żąleną; 02-03-2012, 11:33.

                  Comment

                  • SM31
                    Junior
                    • 08-2009
                    • 2

                    Odróżnić należy Kolej od PKP - przewoźników jest wielu, choć niektórzy z PKP nie mają nic wspólnego. Tak jak nie należny identyfikować Polskiego Busa wraz z "zagazowaną" nyską pod Lublinem jako ogólnie nazwanego "busiarza".

                    Pokazałem jedynie, iż da się dojechać koleją taniej, niż wskazywał przedpiścia (zatem głównym wyznacznikiem dla mnie była cena). Kwestią dyskusyjną jest komfort podróży, który u poszczególnych przewoźników jest różny, ponadto dochodzi jeszcze subiektywna kwestia co kto lubi.

                    Nie oceniam zatem, czy bilet ważny od 18:00 to opcja słaba czy mocna, to kwestia indywidualna, ja wskazałem tylko pewną alternatywę.

                    Comment

                    • woosaa
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 1548

                      Ze Śląska i Zagłębia można dojechać do Wrocka IC w ofercie LM za 33 zł w jedną stronę.http://intercity.pl/pl/site/niezbedn...st-minute.html
                      Last edited by woosaa; 02-03-2012, 13:05.
                      mb WOS

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        OK tylko nie jest to alternatywa dla chcących być w piątek. Generalnie bilet wykendowy byłby dobrą opcją gdyby działał w piątek od powiedzmy 15/16. Od 18 jest słabą opcją.
                        Taka moja prywatna opinia, osoby która uwielbia jeździć pociągami a którą z pociągów wyganiają absurdalnie wysokie ceny.

                        Jadę polskim busem za w sumie 25 zeta. Wyjazd piątek 9.50, powrót niedziela 16.00.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SM31 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kwestią dyskusyjną jest komfort podróży, który u poszczególnych przewoźników jest różny, ponadto dochodzi jeszcze subiektywna kwestia co kto lubi.

                          Nie oceniam zatem, czy bilet ważny od 18:00 to opcja słaba czy mocna, to kwestia indywidualna, ja wskazałem tylko pewną alternatywę.
                          Oczywiście, odniosłem się w zasadzie do twojego stwierdzenia "pociąg zawsze wychodzi lepiej od czegokolwiek innego". To właśnie jest kwestia subiektywna - ja np. nie mam ochoty zaczynać piwkowania wcześnie w piątek, a taniość biletu weekendowego nie rekompensuje mi godziny przyjazdu przy wyjeździe o 18. Zresztą bilet na PB i tak jest tańszy.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jadę polskim busem za w sumie 25 zeta. Wyjazd piątek 9.50, powrót niedziela 16.00.
                            Ten niedzielny kurs to my głównie obstawiamy. Też nim wracam
                            Do wrocka startuję w piątek o 7:00
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • Piecia
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 3307

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ten niedzielny kurs to my głównie obstawiamy. Też nim wracam
                              Do wrocka startuję w piątek o 7:00

                              ten 9.50 też będzie ciekawy

                              W autobusach Polskiego Busa jest czynna toaleta - to tak na marginesie.
                              Koniec i bomba,
                              Kto nie pije ten trąba !!!
                              __________________________
                              piję bo lubię!

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                Zakup dokonany, więc mogę napisać, że dołączam się to tego wesołego autobusu o 9.50 w piątek i powrót o 16.00 w niedzielę.
                                Last edited by emes; 02-03-2012, 19:41.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎