Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IX Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 12.05.2012 - przymiarki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SM31 Wyświetlenie odpowiedzi
    Da się taniej niż "minimum 60 zł w 1 stronę".

    Zapoznajcie się z ofertą "Bilet turystyczny" http://www.przewozyregionalne.pl/akt...,s,0,3060.html
    Można za 67 zł kupić bilet weekendowy ważne od godz. 18:00 w piątek do 6:00 w poniedziałek, zatem da się dojechać.

    Jeśli jednak ktoś woli innego przewoźnika kolejowego, zachęcam do PKP InterCity, zasady działania zbliżone ale cena jak i "prestiż" pociągu nieco wyższy: http://intercity.pl/pl/site/niezbedn...eekendowy.html

    Pociąg zawsze wychodzi lepiej od czegokolwiek innego, ponieważ w każdej chwili można udać się do toalety celem przygotowania miejsca pod kolejną partię degustacji, nie wspominając o komforcie podróży.

    M.
    Ja polecam Regio Karnet, to jeszcze lepsza opcja. W wersji za 99 zł jest ważny na pociągi wszystkich przewoźników (z wyjątkiem IC), a w PR łącznie z pociągami Inter Regio i Regio Express w 1 kl. Jest ważny przez 2 miesiące na 3 dowolne doby na nieograniczoną liczbę przejazdów, więc doba kosztuje tylko 33 zł a datę wyjazdu wybieramy sami.
    Sprawdź i kup online ➤ bilet na pociąg Polregio. Podróżuj bezpiecznie, wygodnie i szybko 🚅 Do zobaczenia.


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SM31 Wyświetlenie odpowiedzi
    Odróżnić należy Kolej od PKP - przewoźników jest wielu, choć niektórzy z PKP nie mają nic wspólnego.

    Pokazałem jedynie, iż da się dojechać koleją taniej, niż wskazywał przedpiścia (zatem głównym wyznacznikiem dla mnie była cena). Kwestią dyskusyjną jest komfort podróży, który u poszczególnych przewoźników jest różny, ponadto dochodzi jeszcze subiektywna kwestia co kto lubi.

    Nie oceniam zatem, czy bilet ważny od 18:00 to opcja słaba czy mocna, to kwestia indywidualna, ja wskazałem tylko pewną alternatywę.
    No właśnie, zgadzam się całkowicie. Nie wyobrażam sobie przejazdu z Warszawy do Wrocławia busem, nawet jakby to było za darmo. Pół godziny to maxymalny czas jaki jestem w stanie wytrzymać wciśnięty w ciasny fotel (choć raczej mikrej postury jestem). A z tego co widzę to takie to tanie nie jest. Ja jadę z Regio Karnetem za 33 zł IR PIAST w wygodnym 6 miejscowym przedziale 1 kl. o 13.24 i za 6 godz. jestem we Wrocku. Jak mi się znudzi siedzenie to się przejdę po korytarzu, no i ważnym argumentem jest też ciągła dostępność toalet ważnych przy smakowaniu piwek.

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      Co autochtoni polecają na noclegi w jak najbliższej odległości od WWPiFDP ?

      Comment

      • Cyneq
        Senior
        • 12-2011
        • 181

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
        Co autochtoni polecają na noclegi w jak najbliższej odległości od WWPiFDP ?
        Jak chcesz dobrze i tanio to chyba tylko domy turystyczne "trio" i "solo", powinno sie dać wygooglac w sieci. To bliżej miasta jest, ale wsiadasz w 10tke lub 20tke i jesteś.
        Można też sie skusić na hotel "etap" przy stadionie, dojazd taki sam, to w połowie tej drogi.
        Na leśnicy jest jeszcze jakiś super elegancki hotel, nie znam nawet nazwy.

        Comment

        • amap
          Member
          • 02-2010
          • 98

          http://www.hotelbugatti.pl/ ? chyba bliżej sie nie da...

          Comment

          • Cyneq
            Senior
            • 12-2011
            • 181

            Bliżej się nie da, drożej też nie:P To właśnie miałem na myśli w ostatnim zdaniu poprzedniego posta.
            Wiesz, jak tu ludzie rozważali czym tanio przyjechać w granicach 40 złotych, to pewnie noclegi w granicach 300 nie są tym o czym marzą

            Comment

            • amap
              Member
              • 02-2010
              • 98

              wiem, wiem,
              a najciekawsze jest to, że hotel ma 3 gwiazdki...
              mozna spróbować tutaj - http://www.tenislesnica.wroclaw.pl/ powinno być taniej...

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                W odróżnieniu od ubiegłego roku nie ma obecnie remontów na drodze dojazdowej do Leśnicy i można spokojnie i bez stania w korkach dojechać na imprezę tramwajem. Dlatego nie widzę potrzeby szukania na siłę noclegu w samej Leśnicy.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • przemo70
                  † 1970-2019 Piwosz w Raju
                  • 05-2007
                  • 1501

                  Czy opcja "lochowa" w tym roku wchodzi w rachubę?
                  Save water, drink beer ...

                  http://www.parowozy.com.pl/
                  http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                  https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy opcja "lochowa" w tym roku wchodzi w rachubę?
                    Wchodzi, ale prawdopodobnie tylko z soboty na niedzielę. Pierwszeństwo będą mieli wolontariusze:
                    - 2019.06.08 - XVI Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie - autorska impreza piwowarska Marusi - 2019.06.07-09 - 10. Festiwal Dobrego Piwa - święto piwa na Stadionie Miejskim we Wrocławiu realizowane przez Marusię i CK Zamek, pod patronatem Browar.biz. Zapraszamy!
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      A czy będzie zorganizowana cziłała?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        Trochę to zabawne, ale nadal nie wiem gdzie odbywają się się IXWWP, oprócz tego , że we Wrocławiu Ja wiem , że mógłbym to znależć skwapliwie czytając wszystkie wątki, ale w pierwszym poście tego wątku jedną z głównych informacji, to nie powinien być adres gdzie się to odbywa ?
                        Last edited by emes; 15-03-2012, 19:10.

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          Leśnica, Centrum Kultury Zamek.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            Dziękuję, od tej informacji dopiero można zaczynać szukać noclegu

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Emesie, zarówno WWP jak i FDP posiadają swoje strony internetowe, na których jest nawet mapka dojazdu Dane komunikacyjne może jeszcze niezaktualizowane, ale miejsce na mapie to samo
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • gottri79
                                Junior
                                • 01-2012
                                • 5

                                Dla wszystkich poszukujących noclegu poniżej dwóch stówek - spróbujcie "Etap" przy samiutkim stadionie (ul Lotnicza)
                                ... tramwajem (bodajże dwoma nr.) dojedziecie bez problemu do Leśnicy a jazda z tej "zwartej" części Wro. do peryferyjnej Leśnicy sama w sobie jest niezłą frajdą

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎