Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

XVII Ankieta Kolekcjonerów Podstawek 2014

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #16
    A ja myślę że właśnie dziś dobry dzień na niusa o ukończeniu ankiety i rozsyłaniu wyników. Jutro i w kolejnych dniach takie info już było by wiążące i zobowiązujące, i w przypadku napisania nieprawdy można by podpaść podstawkarzom a dziś byłby to tylko żart którego przecież nie można brać na poważnie
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2867

      #17
      Udało się! Uczestnicy powinni mieć już ankietę w swoich skrzynkach mailowych. Dziękuje za udział i przepraszam za opóźnienia.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        #18
        No i jednak do koszyka. Dobre i to.
        Szkoda, że nie ma pana MG. Tak trochę smutno się zrobiło i tak jaśniej po lewej stronie ankiety. Zawsze tam było aż ciemno od jego zaznaczonych browarów
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #19
          Dokładnie to samo wrażenie.
          Ojcze Mateuszu chyba nie obraziłeś się na nas Wracaj bo Ankieta bez Ciebie nie ma już tego dreszczyku emocji
          Pewnie między innymi z tego powodu przynajmniej ja nie zanotowałem jakiś ciekawszych liczb w kratkach w tym roku.
          Trochę nudno...
          Dzięki Grzeber za włożoną pracę. Jesli mogę coś zadsugerować to w nastepnej edycji wrzucaj nadchodzące zliczenia na bieżąco tzn wtedy gdy już przychodzą a nie dopiero po "zamknięciu deadline'a" . Ja tak robiłem i dzięki temu szybciej udawało mi się ukonczyć ankietę.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • waclaw67
            Senior
            • 06-2009
            • 485

            #20
            Zauważyłem,że ANKIETA staje się międzynarodowa.
            Dzięki Grzeber.Wesołych świąt.

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #21
              Jakieś fakty potwierdzające ten wniosek ?
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • genea
                Senior
                • 02-2006
                • 1515

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                Jakieś fakty potwierdzające ten wniosek ?
                Pewnie chodzi o udział w ankiecie agaslayera
                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                Bractwo Piwne

                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                Comment

                • waclaw67
                  Senior
                  • 06-2009
                  • 485

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pewnie chodzi o udział w ankiecie agaslayera
                  No właśnie.Ale jest na naszym forum,już kilka ładnych lat.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #24
                    Bez przesady. Ja mogłem podać swój aktualny irlandzki adres i co też była by "bardziej" międzynarodowa ?
                    Może jakby z połowa uczestników była innej narodowości i z innych krajów to tak...
                    Przypomina mi to nazwywanie szumnie kilku giełd w kraju "giełdami międzynarodowymi" tylko dlatego że pojwia się na nich kilku kolekcjonerów (często naszych rodaków) którzy przyjeżdżają z sąsiednich, granicznych państw.
                    Jedyna znana mi ankieta którą określiłbym mianem międzynarodowej to prowadzona przez Czecha ankieta etykiet zagranicznych. Myślę że grubo ponad połowa jej uczestników nie jest Czechami a kilku jest spoza Europy.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • solfernus
                      Senior
                      • 08-2004
                      • 1025

                      #25
                      A ankieta Renaty Górskiej-Kwiecień?
                      Tam było dużo więcej kolekcjonerów podstawek z zagranicy.
                      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #26
                        Było, minęło
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • waclaw67
                          Senior
                          • 06-2009
                          • 485

                          #27
                          Koniec roku a jakoś nic nie słychać o nowej "Ankiecie Podstawek" za 2015.
                          Last edited by waclaw67; 13-12-2015, 15:39.

                          Comment

                          • grzeber
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 2867

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Koniec roku a jakoś nic nie słychać o nowej "Ankiecie Podstawek" za 2015.
                            Już za chwileczkę, już za momencik kolejna ankieta zacznie się kręcić.
                            pozdrawiam
                            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎