Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

XVIII Ankieta Kolekcjonerów Podstawek 2015

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2868

    #16
    Udało się, wyniki właśnie zostały rozesłane do uczestników. Czekam na poprawki, uwagi lub komentarze. Później zamieszczę w tym wątku.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #17
      Wielkie i tradycyjne dzięki Grzeber za dobrą robotę. No i poprawiłeś zeszłoroczne tempo bo ankieta ukazała się miesiąc wcześniej
      Nie rzuciły mi się żadne poważniejsze błędy. Troszkę literówek i raz przekręciłeś SWOJE inicjały w sumie polskich na dole tabelki ale to detale, pierdołki.
      Przeskoczyłeś dotychczasowego lidera w ilości przedwojennych podstawek Kiedyś nie przyszło by Ci to nawet do głowy.
      W przypadku wspomnianych kolekcjonerów zza granicy rozumiem że chodzi o Czechów ale nie rzucają się w oczy bo nie ma podawanych adresów, można to jedynie poznać po nazwiskach albo czasami domenach adresów mailowych ewentualnie większych niż u innych uczestników ilościach podstawek z ich własnych krajów ale to też nie zawsze chyba.
      U mnie niestety bez żadnych spektakularnych ilości i tacek zdobytych w ubiegłym roku. Może w tym będzie lepiej.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        #18
        Grzegorz dzięki za ankietę.
        Fajnie, że są nowi ankietowicze. No i cieszy powrót Mateusza.
        Wszystkim uczestnikom i sympatykom wasze
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        • waclaw67
          Senior
          • 06-2009
          • 485

          #19
          Ja też wielkie dzięki.

          Comment

          • Misiu_PM
            Senior
            • 03-2006
            • 201

            #20
            Dzięki za wysiłek.
            Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

            Comment

            • grzeber
              Senior
              • 05-2002
              • 2868

              #21
              Dzięki za miłe słowa. W załączeniu ostateczna wersja ankiety po poprawkach.
              Attached Files
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎