Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarna Lista nieuczciwych kolekcjoneröw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    #76
    Kolejni nie uczciwi kolekcjonerzy:

    Marco Antonio Rosa Silva-beerlabels-colector@hotmail.com(BRAZYLIA)
    De Nicola Francisco-francis1@inforia.com.ar(ARGENTYNA)

    Wysłałem imrazem 200 kapsli 2.10.2009.-otrzymali 1.12.2009.
    A odnich jeszcze nic nie otrzymałem,a pisza że nic nie pamietaja,że odemnie dostali kapsle.
    Pisze do nich i jak zwylke wielka cisza.

    Tak wiec to wielka sciemia z tymo krajami nie opłaca wogóle sie do nich, odzywać,a nawet pisać i wymieniać

    Comment

    • pirackamuza
      Senior
      • 12-2004
      • 1903

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
      Kolejni nie uczciwi kolekcjonerzy:

      Marco Antonio Rosa Silva-beerlabels-colector@hotmail.com(BRAZYLIA)
      De Nicola Francisco-francis1@inforia.com.ar(ARGENTYNA)

      Wysłałem imrazem 200 kapsli 2.10.2009.-otrzymali 1.12.2009.
      A odnich jeszcze nic nie otrzymałem,a pisza że nic nie pamietaja,że odemnie dostali kapsle.
      Pisze do nich i jak zwylke wielka cisza.

      Tak wiec to wielka sciemia z tymo krajami nie opłaca wogóle sie do nich, odzywać,a nawet pisać i wymieniać
      ARTHURZE, czy już zapomniałeś?
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      • ugedey
        Member
        • 11-2004
        • 50

        #78
        Marco Antonio Rosa Silva - raczej nie licz na cokolwiek od niego. Jest jeszcze jeden brazylijczyk - Wanderlei Dos Santos, chyba kumpel Marco, który podobnie jak on "wywiązuje" się w wymian. Na www.forum.crowncaps.info ktoś nawet podejrzewał, że ci dwaj goście to w rzeczywistości jedna osoba "dwojga imion" mieszkająca w Pitangueiras.

        Comment

        • slavi77
          Senior
          • 01-2009
          • 156

          #79
          Nie jestem zachwycony faktem, że udzielam w tym wątku... Niestety, o interwencję w sprawie młodych kolekcjonerów kapsli, poprosił mnie znany hiszpański kolekcjoner Jose Luis Sanchez. Ci którzy go znają wiedzą że to "solidna firma". Sam wymieniałem się z nim z 20 razy, zawsze wysyła listem poleconym. Tym bardziej przykro mi było dowiedzieć się że kolega Julian z Tczewa oraz Kamil z Rakszawy nie potraktowali go poważnie. Jeśli chodzi o Juliana to nie pierwszy sygnał o nieuczciwości z jakim zetknąłem się na crowncaps.info.
          Jak tylko dowiem się że jednak kapsle dotarły do Jose, dam znać w tym wątku. Panowie nie róbcie nam wstydu!

          Comment

          • JulasTczew
            Junior
            • 12-2009
            • 8

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavi77 Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie jestem zachwycony faktem, że udzielam w tym wątku... Niestety, o interwencję w sprawie młodych kolekcjonerów kapsli, poprosił mnie znany hiszpański kolekcjoner Jose Luis Sanchez. Ci którzy go znają wiedzą że to "solidna firma". Sam wymieniałem się z nim z 20 razy, zawsze wysyła listem poleconym. Tym bardziej przykro mi było dowiedzieć się że kolega Julian z Tczewa oraz Kamil z Rakszawy nie potraktowali go poważnie. Jeśli chodzi o Juliana to nie pierwszy sygnał o nieuczciwości z jakim zetknąłem się na crowncaps.info.
            Jak tylko dowiem się że jednak kapsle dotarły do Jose, dam znać w tym wątku. Panowie nie róbcie nam wstydu!

            Jutro wysyłam paczuszkę ponownie listem poleconym.
            Mam nauczkę , żeby już nigdy nie wysyłać listem zwykłym

            Comment

            • DJ_Stas
              Member
              • 03-2008
              • 39

              #81
              Ostrzeżenie

              Ostrzegam przed użytkownikiem Allegro o nicku "korchel12".
              Po wygranej aukcji przelałem na konto "korchel12" należność, ale towaru nigdy nie otrzymałem a "korchel12" unikał i unika kontaktu.
              Ostrzegam, bo po odwieszeniu konta przez Allegro "korchel12" znów aktywnie sprzedaje. Obecnie zbiera pozytywne komentarze, ale polecam przed zalicytowaniem przejrzeć negatywne i neutralne komentarze użytkownika "korchel12" i ocenić ryzyko transakcji.
              Obecnie wnioskuję do Allegro o zawieszenie konta "korchel12".

              Comment

              • kmik
                Member
                • 01-2012
                • 48

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DJ_Stas Wyświetlenie odpowiedzi
                Ostrzegam przed użytkownikiem Allegro o nicku "korchel12".
                Po wygranej aukcji przelałem na konto "korchel12" należność, ale towaru nigdy nie otrzymałem a "korchel12" unikał i unika kontaktu.
                Ostrzegam, bo po odwieszeniu konta przez Allegro "korchel12" znów aktywnie sprzedaje. Obecnie zbiera pozytywne komentarze, ale polecam przed zalicytowaniem przejrzeć negatywne i neutralne komentarze użytkownika "korchel12" i ocenić ryzyko transakcji.
                Obecnie wnioskuję do Allegro o zawieszenie konta "korchel12".
                Ja zakupiłem u gościa zestaw z Głubczyc i czekam na przesyłkę. Zakupiono 4 Luty 2012. Kolejny mail z zapytaniem poszedł, więc czekam.

                Comment

                • jacekwerner
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 2837

                  #83
                  Ostrzegam przed użytkownikiem Allegro o nicku "korchel12"
                  Miałem okazję zetknąć się z tą panią na allegro. 25.05 wylicytowałem etykietkę, dnia następnego dokonałem przelewu na wskazane konto. Po miesiącu bezskutecznego oczekiwania na przesyłkę wysłałem maila z prośbą o wyjaśnienie przyczyn opóźnienia i realizację zobowiązania. Wobec braku odpowiedzi - 07.05 wysłałem kolejną wiadomość w tonie bardziej stanowczym i tego samego dnia otrzymałem maila z przeprosinami, a po kilku dniach nadeszła wylicytowana etykietka.
                  Ochotnicza Straż Piwna
                  BAZA = 7446

                  Comment

                  • jacekwerner
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2837

                    #84
                    25.05 wylicytowałem etykietkę
                    Oczywiście było to 25 marca
                    Ochotnicza Straż Piwna
                    BAZA = 7446

                    Comment

                    • nansen
                      Junior
                      • 07-2007
                      • 8

                      #85
                      Kupiłem od tej pani etykiety z Niechanowa. Ostro ściemniała przez 3 tygodnie . Dałem jej neutrala za to że w ogóle doszło

                      Comment

                      • Czapayew
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 1966

                        #86
                        Mam pytanie - czy któryś z kolekcjonerów kapsli wymieniał się może z Eleną Polyakovą z Wołgogradu (Rosja)? Zapytuję, bo miesiąc temu wysłałem do niej kapsle na wymianę i od tej pory brak zarówno kapsli od niej, jak i kontaktu mailowego. Wiem, że przesyłki z Rosji potrafią iść długo, ale nigdy aż miesiąc nie czekałem. Aha - Elena Polyakova nie jest zarejestrowana na crowncaps.info.
                        Last edited by Czapayew; 13-10-2012, 08:36.
                        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                        www.zamkoszlaki.com
                        www.piwnekapsle.net

                        Comment

                        • yoreck
                          Senior
                          • 04-2004
                          • 526

                          #87
                          poczytaj tutaj:

                          Comment

                          • Czapayew
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 1966

                            #88
                            Toś mnie pocieszył - cóż, jakoś przeżyje . Dzięki.
                            "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                            www.zamkoszlaki.com
                            www.piwnekapsle.net

                            Comment

                            • waclaw67
                              Senior
                              • 06-2009
                              • 485

                              #89
                              Elena znana też między rosyjskimi kolekcjonerami .Długi temat na ich forum.
                              Ale nie tylko,bo też odzywająsię kolekcjonerzy ze świata.
                              Rosjanie np.są do tyłu,na 200 kapsli w poszczególnych wymianach z madame Eleną.

                              Comment

                              • slavi77
                                Senior
                                • 01-2009
                                • 156

                                #90
                                Na naszym podwórku również można wejść w kupę. W Bytomiu działa oszust. Mateusz B. email- mathewg@autograf.pl Próbował mnie oszukać, ale podał inny niż swój adres i kapsle szczęśliwie wróciły do mnie z adnotacją że adresat nie ma pojęcia o co chodzi i nic nie zmawiał. Czytałem że na forum kapslarzy że nie tylko mnie próbował oszukać.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎