Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kudłaty
    Senior
    • 09-2001
    • 1972

    Kudłaty napisal/a
    Dzisiaj dostałem z Anglii z browaru Belhaven
    Zapomniałem powiedzieć, że to już druga przesyłka z tego browaru, wcześniej przesłali sam folder.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      Petrax napisal/a

      To listonosz chyba te listy nogą w skrzynce upycha Ja po przyjeździe z wakacji nie mogłem opróżnić mojej ( w środku było 7 kopert )
      To macie fajnie. Ja dzisiaj wstąpiłem na wojenną ścieżkę, z naszą kochaną pocztą. Może się to oprze o sąd.

      A do Marka Brandysa kierują wszystkich dzwoniących zarówno z Poznania jak i Tychów.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        Mam pytanie do weteranów

        Czy warto w ogóle uderzać do dystrybutorów w temacie wafelków ? Wiadomo, etykiet i kapsli nie mają, ale podstawek powinni mieć mnóstwo. A być może jest to tańsze i szybsze rozwiązanie.
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • profesor
          Senior
          • 10-2001
          • 174

          Witam
          Po chwilowej nieobecności spowodowanej wyjazdem informuje, że otrzymałem sporo etykiet z Pilsnera ( ahh to P. Iva i jej przesyłka), Interbrew oraz ze słynnego browaru Lasko ze Słowenni.

          Sam się zastanawiam jak te listy się zmieściły w skrzynce, ale to nie jest mój problem tylko listonoszki. Ale chyba mnie lubi, bo tyle co mi różnej korespondecji przynosiła to hoho. Ale taka jej praca.
          Dzieki za adresy Petrax.
          potrzebuje jeszcze e-maila do Belhaven.
          Pozdrawiam
          profesor

          Comment

          • Andi
            Senior
            • 07-2001
            • 1915

            potrzebuje jeszcze e-maila do Belhaven.
            Pozdrawiam [/B][/QUOTE]

            A moze by tak koledzy sami poszukali w Internecie.
            jezeli mnie cos interesuje to przegladam rözne strony-szczegölnie Browaröw a nie tylko siadal do gotowego.
            Jak juz pisalem mam malo wyrozumienia dla zbieraczy ktörzy robia masöwke a do tego co dostana nie przywiazuja zadnej wartosci-najlepiej jak by sie ktos glupi znalazl zeby to za ciezka kase kupil
            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

            http://www.andreas-kronkorken.de

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              Andi napisal/a
              najlepiej jak by sie ktos glupi znalazl zeby to za ciezka kase kupil
              Musiałbym głodem przymierać, żeby swoją kolekcję sprzedać.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Andi
                Senior
                • 07-2001
                • 1915

                slavoy napisal/a

                Musiałbym głodem przymierać, żeby swoją kolekcję sprzedać.
                tym sie nie przejmuj-jezeli bedziesz przymieral z glodu Twoje kapsle tak czy tak Cie nie uratuja-Oficjalnie w sröd Kolekcjoneröw Kapsle maja najnizsza wartosc i nie mozna na tym zbic kasy.

                Chodzilo mi zupelnie o cos innego
                jezeli slysze wypowiedzi jak wyzej albo pytania czy ktos tego nie potrzebuje albo co z tym zrobic to uwazam ze dana osoba powinna sobie dac spoköj z zawracaniem glowy innym bo to nie ma nic wspölnego z kolekcjonerstwem-wszystkich zainteresowanych odsylam do moich postöw w kapsle moje poczatki moze niektörzy wyciagna wnioski i przestana sie osmieszac na Forum-w koncu zagladaja tu rözni Ludzie nie tylko Pölglöwy
                Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                http://www.andreas-kronkorken.de

                Comment

                • yemiołka
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 1012

                  Andi napisal/a


                  moze niektörzy wyciagna wnioski i przestana sie osmieszac na Forum-w koncu zagladaja tu rözni Ludzie nie tylko Pölglöwy
                  skąd tyle agresji???
                  Andi, jesteś doświadczonym, wieloletnim zbieraczem.
                  już inaczej patrzysz na te kwestie.
                  może oni po prostu zachłysnęli się tym zbieractwem, są w pierwszej fazie, zdziwieni, ze idzie tak łatwo,,, czy ja wiem?
                  cieszą się, że coś dzieje się w ich życiu etc.

                  nie trzeba od razu wyjeżdżać z półgłówami!!
                  **** zbliża ludzi... :-]

                  Comment

                  • Andi
                    Senior
                    • 07-2001
                    • 1915

                    No to w takim razie podaje strone internetowa gdzie mozna znalezc adresy internetowe prawie wszystkich browaröwhttp://www.abseits.de/bierlinks2.htm
                    ciekaw jestem ile postöw w nastepnym czasie ukaze sie kto ile czego dostal
                    jezeli chodzi o pölglöwköw to nie mialem nikogo konkretnego na mysli
                    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                    http://www.andreas-kronkorken.de

                    Comment

                    • Andi
                      Senior
                      • 07-2001
                      • 1915

                      teraz europejskie Broiwary
                      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                      http://www.andreas-kronkorken.de

                      Comment

                      • Andi
                        Senior
                        • 07-2001
                        • 1915

                        I Poza europejskie Browary

                        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                        http://www.andreas-kronkorken.de

                        Comment

                        • Andi
                          Senior
                          • 07-2001
                          • 1915

                          Andi napisal/a
                          No to w takim razie podaje strone internetowa gdzie mozna znalezc adresy internetowe prawie wszystkich browaröwhttp://www.abseits.de/bierlinks2.htm
                          ciekaw jestem ile postöw w nastepnym czasie ukaze sie kto ile czego dostal
                          jezeli chodzi o pölglöwköw to nie mialem nikogo konkretnego na mysli
                          oczywiscie chodzilo o niemieckie >Browary

                          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                          http://www.andreas-kronkorken.de

                          Comment

                          • Andi
                            Senior
                            • 07-2001
                            • 1915

                            i teraz ostatnia uwaga na ten temat
                            ZANIM KTOS BEDZIE PISAL DO TYCH BROWARÖW NIECH ZAJRZY NAJPIERW NA ICH STRONY
                            na niektötych pisze wyraznie ze browar nie wysyla materialöw reklamowych a wiec nie osmieszac sie przynajmniej za granica
                            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                            http://www.andreas-kronkorken.de

                            Comment

                            • albeertos
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2313

                              Andi ma trochę racji, sam trochę się zachłysnąłem niedawno...

                              Dotychczas zbierałem tylko z tego co sam wypiłem, ewentualnie znajomi coś przywozili. Nie miałem dostepu do Internetu, mam go od niedawna. Może to dlatego, bo faktycznie w sieci można znaleźć wszystko.

                              Sam poszukałem linków do browarów i zaglądam na każdą stronę. Patrzę czy jest sklepik, czy są tam etykiety, kapsle itp. Jak są to nie wysyłem maila, bo to faktycznie nie ma sensu.

                              Znalazłem fajny browar w Stanach, w Kalifornii. Mieli w kompletach do kupienia kapsle, etykiety i wafle, wszystko w przystepnych cenach, jednak wysyłka tylko w USA. Wysłałem maila czy wyślą mi to do Polski, pokryję koszty przesyłki, zapłacę z góry VISĄ. Nawet nikt nie odpowiedział. Podejście browarów też jest różne.

                              Rzadko który browar jednak pisze że nie wysyła takich materiałów. Jeszcze istnieje bariera językowa - jak jest strona w języku tylko węgierskim czy fińskim, to za cholerę się nie dowiesz czy wysyłają czy nie nawet jak masz na pierwszej stronie wielkimi bukwami to napisane.
                              Otrzymuję przesyłki nadal, ale nie traktuję tego w kategoriach ilościowych. Jak są dublety, to odkładam do kopert i zostawiam na wymienę na giełdy. Nie sprzedaję za grubą forsę całych zestawów.
                              Pozdrawiam
                              i na ocieplenie nastrojów
                              (_)>
                              Nigdy się nie poddawaj!!!
                              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                              Lech jest tam gdzie jego wiara
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • profesor
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 174

                                Nie bardzo wiem co Ciebie tak zirytowało. Moje pytanie o zwykły e-mail ??? Co w tym złego, jakbyś mógł wchodzic do internetu przez modem w Polsce, to też byś się pytał. Mam takie szybkie połączenia ze hoho. Przeglądnięcie kilku stron browarów, gdzie każda ma rozbudowaną grafikę zajmuje mi troche czasu a pieniędzy zbyt wiele nie mam na rachunki.
                                Przeszkadza Ci to, że ktoś napisał do kilku browarów i cieszy się kilkoma nowymi etykietami czy podstawkami. To jest takie złe ???
                                Nie każdy może jechać na giełdę i sobie kupić to czy to. Nie każdy też zna dobrze inne zachodnie języki i dlatego stosuje gotowce.
                                Pozdrowionka
                                profesor

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎