Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    A ja się jeszcze nie doczekałem na przesyłkę z Lublina
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • koski
      Gość
      • 02-2002
      • 57

      Hook Norton Brewery

      napisalem z 2 miesiace temu do Hook Norton Brewery o przyslanie mi jakis gadzetow - dostalem standardowa paczke (komplet etykiet, podkladek, pozdrowienia, itd)
      dzisiaj zapukal do mnie listonosz z bardzo duza paczka + tuba na plakaty. Nadawca bym Hook Norton Brewery
      W paczce dostalem: 2 reczniki barowe, tea towel, okolo 100 podstawek, komplet etykiet, itd
      w Tubie znajdowalo sie 8 plakatow formatu A3 i jeden plakat formatu A4 (plakaty na papierze kredowym, grubym, etc)
      Jest to dotychczas najwieksza i najbardziej wartosciowa paczka jaka dostalem z wysp

      pozdrawiam

      Comment

      • cosnek
        Senior
        • 01-2002
        • 110

        I znowu miłe zaskoczenie.
        Po napisaniu paru maili dostałem przesyłkę z browaru HANUŚOVICE oraz KRONENBOURG. Jest parenaście podstawek i 10 kpl. etykiet z HANUŚOVIC, którymi się mogę podzielić. Etykiety wrzucam na skan.
        wafelki do wymiany
        wafelkipiwne.w.interia.pl

        Comment

        • cosnek
          Senior
          • 01-2002
          • 110

          mały problem z etykietami
          Attached Files
          wafelki do wymiany
          wafelkipiwne.w.interia.pl

          Comment

          • skandal
            Senior
            • 05-2002
            • 1439

            Perła

            Może z Lublina wysyłają partiami gadżety bo i ja dostałem jakoś tak po 20 sierpnia 3 etykiety z kontrami i krawatkami 1 2 różne podstawki

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              kurcze mały błąd nie 12 tylko i 2 różne podstawki , 12 to by było za pięknie

              Comment

              • skandal
                Senior
                • 05-2002
                • 1439

                W ogóle do lipca zbierałem tylko to co sam wypiłem ale czytając ten temat na forum dałem się wciągnąć i powysyłałem trochę meili no i od połowy lipca do dziś dostałem 46 przesyłek. Nie powiem można szybko powiększyć kolekcję tym sposobem. Dzięki za pomysł!!!

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19175

                  jakoś trudno mi w to uwierzyć! czy jest to tańszy sposób niż zdejmowanie etykiet? czy browary odpisują i dostajesz wszystkie które produkują? jaką melodię trzeba zagrać by to zrobili?

                  Comment

                  • kangurpl
                    Senior
                    • 03-2002
                    • 2660

                    e-prezes napisal/a
                    jakoś trudno mi w to uwierzyć! czy jest to tańszy sposób niż zdejmowanie etykiet? czy browary odpisują i dostajesz wszystkie które produkują? jaką melodię trzeba zagrać by to zrobili?
                    Wysyłaja z reguły wszystkie etykiety z bieżącej produkcji i to po kilka egz.
                    Napisać trzeba coś od siebie, aby nie dostawali po np. 100 takich samych maili od różnych osób.
                    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      Niebywałe. Czyżby jesienią polskie browary się budziły do życia? Dziś dostałem przesyłkę z Browarów Królewskich (8 różnych wafli,18 kompletnych różnych etykiet + ~ 20 samych etykiet).A meila do nich wysłałem 25 czerwca.Czekam na następne!

                      Comment

                      • danoc
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 338

                        Cześć Forumowicze.
                        Przeczytałem wszystkie wasze posty w tym dziele, a jako że zbieram podstawki (narazie tylko w pubach i poprzez znajomych) chciałbym się dowiedzieć do kogo wysyłacie maile z prośbami. Czy wysyłacie do konkretnych osób czy może na standardowe adresy browarów? Jeżeli możecie to poradźcie jak się to robi!!!
                        Z piwnym pozdrowieniem
                        ************************************************** ************
                        Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
                        www.beercoasters.glt.pl

                        Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
                        ************************************************** ************

                        Comment

                        • danoc
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 338

                          Zastanawiam się czemu tak późno odnalazłem ten dział?
                          ************************************************** ************
                          Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
                          www.beercoasters.glt.pl

                          Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
                          ************************************************** ************

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            E tam, najwięcej nazbierasz podczas spotkań z forumowiczami, bo tu każdy powoli zaczyna zbierać wszystko na zasadzie "ja tego nie zbieram, ale zbiera ten i ten, to mu dam". Ja np. nie zbieram podstawek, ale mam ich całkiem sporo

                            A tak w ogóle - powitanie dla nowego kolegi, w dodatku z pięknego miasta
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • danoc
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 338

                              Dzięki za miłe powitanie.
                              ************************************************** ************
                              Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
                              www.beercoasters.glt.pl

                              Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
                              ************************************************** ************

                              Comment

                              • kangurpl
                                Senior
                                • 03-2002
                                • 2660

                                danoc napisal/a
                                Cześć Forumowicze.
                                Przeczytałem wszystkie wasze posty w tym dziele, a jako że zbieram podstawki (narazie tylko w pubach i poprzez znajomych) chciałbym się dowiedzieć do kogo wysyłacie maile z prośbami. Czy wysyłacie do konkretnych osób czy może na standardowe adresy browarów? Jeżeli możecie to poradźcie jak się to robi!!!
                                Z piwnym pozdrowieniem
                                Prześledź ten temat od początku, są tu odpowiedzi na Twoje pytania oraz sporo adresów.
                                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎